İbn Haldun Haberleri

İbn Haldun haber, İbn Haldun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbn Haldun - 19.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi'nde İlk Ders "Bilim Nedir?" Oldu
Eğitim hayatına bu yıl başlayan İbn Haldun Üniversitesi'nde ilk ders "Bilim Nedir?
İbn Haldun - 18.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi'nde İlk Dersi Rektör Şentürk Verdi
Eğitim hayatına bu yıl başlayan ve öğrencilerin tüm kontenjanlarını doldurduğu İbn Haldun Üniversitesi’nde 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk dersini İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk verdi.
İbn Haldun - 16.09.2017
Bakanlar Kurulu Kararı
Aksaray Üniversitesinde Spor Bilimleri Fakültesi, Ankara Üniversitesinde Hemşirelik Fakültesi, Artvin Çoruh Üniversitesinde Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve İşletme Fakültesi ile bazı üniversitelerde enstitü ve fakülteler kurulmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
İbn Haldun - 14.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi, Avrupa Uluslararası Eğitim Kurumu Konferansına Katıldı
Avrupa Uluslararası Eğitim Kurumu (European Association for International Education-EAIE) bu yıl 29'uncusu düzenlenen yıllık konferansını İspanya'da gerçekleştiriyor.
İbn Haldun - 12.09.2017
Nükleer Silahlar Kullanılırsa Dünya Yok Olur"
Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) 1945'te Hiroşima'ya attığı atom bombasının mağdurlarından Sadae Kasaoka, Kuzey Kore'nin nükleer denemelerinin çok tehlikeli olduğunu belirterek, "Nükleer silahlar kullanılırsa dünya yok olur.
İbn Haldun - 12.09.2017
Hiroşima Felaketi Mağduru Kasaoka: Dünyadaki Tüm Nükleer Silahların Yok Olmasını İstiyorum
JAPONYA'DA 1945 yılında meydana gelen ve yaklaşık 140 bin kişinin ölümüne yol açan Hiroşima felaketini yaşayan atom bombası tanığı 84 yaşındaki Japon SadaeKasaoka,"Japonya'ya atom bombası atılmasının üzerinden 72 sene geçti.
İbn Haldun - 07.09.2017
Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında vefat eden sosyolog ve siyaset bilimci Prof. Dr. Şerif Mardin, son yolculuğuna uğurlandı.
İbn Haldun - 16.08.2017
MEB'in İstanbul'daki Değerlendirme Toplantısı - Birol Akgün
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen "2023 Vizyonu Doğrultusunda Türkiye'nin Yetişmiş İnsan Gücü Ülke-Bölge Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Çalışmaları ve Değerlendirme Toplantısı" İstanbul'da devam ediyor.
İbn Haldun - 16.08.2017
MEB'in İstanbul'daki Değerlendirme Toplantısı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen "2023 Vizyonu Doğrultusunda Türkiye'nin Yetişmiş İnsan Gücü Ülke-Bölge Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Çalışmaları ve Değerlendirme Toplantısı" İstanbul'da devam ediyor.
İbn Haldun - 11.08.2017
Prof. Dr. Recep Şentürk: Öğrencilerimizin Tamamı Yüzde 100 Burslu ve Doluluk Oranımız Yine Yüzde 100
ÜNİVERSİTE yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla bu yıl ilk kez eğitim hayatına başlayacak olan İbn Haldun Üniversitesi (İHÜ) yüzde 100 doluluk oranına ulaştı.
İbn Haldun - 19.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Paneli
İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurullah Ardıç, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, "Hepimizin öz eleştiri yapması gerekiyor.
İbn Haldun - 19.07.2017
TRT Genel Müdürü Eren Açıklaması
TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde Türk medyasının tarihi sınav verdiğini belirterek, "Medya büyük başarı gösterdi.
İbn Haldun - 19.07.2017
Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell'de bir taraftan sınırlı sayıda deneyimli insanı işe alırken, asıl insan kaynağını üniversite yeni mezunlarından aldıklarını belirterek, "Her sene en iyi 125 mühendisi, en iyi 125 ekonomist ve sosyal bilimler alanındaki mezunu aramıza...
İbn Haldun - 18.07.2017
Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi
Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci ile görüştüklerini, okul bahçelerinde basketbol sahası olmayan okulların araştırmasını yaptıklarını belirterek, "Federasyon olarak bu süreçte kendi imkanlarımızla basket sahası...
İbn Haldun - 18.07.2017
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Üniversite Öğrencilerine Tavsiyelerde Bulundu
İbn Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi’nde konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulunduDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İbn Haldun Üniversitesi tarafından Ataşehir’de bir otelde düzenlenen Geleceğim...
İbn Haldun - 18.07.2017
Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin insani dış politikada şu anda dünyada örnek olduğunu belirterek, "Sadece yaptığı yardımlarla değil. Yaptığımız yardımlar bakımından dünyada, ABD'den sonra ikinci sıradayız." dedi.
İbn Haldun - 15.07.2017
İbn Haldun Üniversitesi ABD Ofisi Açıldı
İbn Haldun Üniversitesi ABD Ofisi'nin açılışını yapan üniversitenin rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk, "Biz öğrencilerimizi küresel bir rekabete hazırlamak istiyoruz.
İbn Haldun - 14.07.2017
15 Temmuz'dan Bilinmeyen Hikayeler" Paneli
İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Gündüz, terör örgütlerinin sahte dillerine kanmamak gerektiğini belirterek "15 Temmuz 'kalkışma' değildir, aynı zamanda Batılıların yıllardır hayalini süsleyen Sevr'i hayata geçirmek için Türkiye'yi işgal planının devamıdır.
İbn Haldun - 13.07.2017
Türk ve Amerikalı Gençlere İnsan Hakları Anlatıldı
ABD'nin başkenti Washington'da İbn Haldun Üniversitesi ile Diplomasi ve İşbirliği Gençlik Derneği tarafından düzenlenen "İnsan Haklarında Yeni Ufuklar: Deneyimler ve Zorluklar" başlıklı akademi, Türk ve Amerikalı gençleri bir araya getirdi.
İbn Haldun - 11.07.2017
Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi"
Türkiye'nin farklı yerlerinden gelecek bin öğrenci, kendilerinin ve dünyanın geleceğini şekillendirmek adına 18-19 Temmuz 2017'de İbn Haldun Üniversitesi desteğiyle "Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi"nde buluşacak.
İbn Haldun - 30.06.2017
Analiz - Katar Krizi ve Ortadoğu'da İki Kutuplu Düzen Arayışı
Katar'ın, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)'nin başını çektiği bir grup ülke tarafından tecrit edilip köşeye sıkıştırılması ile ortaya çıkan kriz, boykot koalisyonunun Katar'a 13 maddelik talep listesini iletmesi ile devam etmekte.
İbn Haldun - 02.06.2017
Analiz - Somali'nin Zorlu 'Devletleşme' Süreci
Somali 1991'deki çöküşünün ardından devletleşme yolunda ciddi mücadeleler veriyor.
İbn Haldun - 20.05.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bizim Mücadelemiz Teröre Sözlü Muhimmat Sağlayanlarla" (Geniş Haber)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi'nin resmi açılışı ve 4. Uluslararası İbn Haldun Sempozyumu'nda konuştu.
İbn Haldun - 20.05.2017
İbn Haldun Üniversitesinin Resmi Açılışı
Tunus Nahda Hareketi Lideri Raşid el-Gannuşi, "Burada şu soruyu soruyoruz; tarih yeniden tekerrür edecek mi? Osmanlılar ve Türkler bu sancağı yeniden alarak, ümmetin onurunu, şerefini ve başını havaya kaldıracak mı ve Filistin topraklarını özgürlüğüne kavuşturacak mı?" dedi.
İbn Haldun - 20.05.2017
Dha İstanbul - (Aktüel Görüntüyle Geniş Haber) - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mücadelemiz Teröre Sözlü...
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi'nin resmi açılışı ve 4. Uluslararası İbn Haldun Sempozyumu'nda konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbn Haldun Haberleri | İbn Haldun Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - İbn Haldun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbn Haldun kimdir, hayatı ve biyografisi. İbn Haldun Üniversitesi'nin Akademik Yılı Resmî Açılışı Gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 03:41:15. #1.16#

title