İbn Haldun Haberleri

İbn Haldun haber, İbn Haldun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbn Haldun - 21.10.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önce Trump'ın Bunu Masaya Yatırması Lazım (1)
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştirerek, "Sayın Trump bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir.
İbn Haldun - 21.10.2017
Uluslararası Medeniyetler Şurası"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sömürgecilik üzerine kurulan, insanları görünmez zincirlerle köleleştiren sınırsız tüketime dayalı, insanı metalaştıran bir düzenin ilanihaye devam etmesi düşünülemez.
İbn Haldun - 21.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
(GENİŞ HABER) 1- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ÖNCE TRUMP'IN BUNU MASAYA YATIRMASI LAZIM Haber: Gülseli KENARLI -Hakime TORUN- Kamera: Güven USTA / İSTANBUL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştirerek, "Sayın Trump bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren...
İbn Haldun - 21.10.2017
Dha İstanbul -(Geniş Haber) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önce Trump'ın Bunu Masaya Yatırması Lazım
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştirerek, "Sayın Trump bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir.
İbn Haldun - 21.10.2017
Erdoğan: "Avrupa'nın İslam Telakkisi Bizim Ecdadımız Üzerinden Şekillenmiştir.
- Salondan görüntüler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi (İHÜ) ile Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nün (MEDÜT) Al-Furqan İslami Miras Vakfı işbirliğiyle düzenlediği, Medeniyetler Şurası'nın resmi açılış...
İbn Haldun - 21.10.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önce Trump'ın Bunu Masaya Yatırması Lazım (Geniş Haber)
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştirerek, "Sayın Trump bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir.
İbn Haldun - 21.10.2017
Dha İstanbul - (Geniş Haber) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önce Trump'ın Bunu Masaya Yatırması Lazım
*Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Trump bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir""11 Eylül'de ikiz kuleler terör saldırısı ile yıkıldı diye dünyayı kana ve ateşe boğdular"Gülseli KENARLI -Hakime TORUN- Taner YENER / İSTANBUL, - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...
İbn Haldun - 21.10.2017
Uluslararası Medeniyet Şurası
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, DEAŞ'a karşı en büyük mücadeleyi veren ülke olduğunu ve bu mücadeleyi verirken de DEAŞ'ın İslam'la alakası olmadığını söylediklerini belirterek, "Tüm uluslararası toplantılarda, İslam ülkeleriyle yaptığımız görüşmelerde DEAŞ'ın İslam'la...
İbn Haldun - 21.10.2017
Uluslararası Medeniyet Şurası
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın Trump, bana göre medeniyet olayını şekil olarak değerlendiren bir tipolojidir.
İbn Haldun - 21.10.2017
Gündem / 21 Ekim 2017
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesinde Uluslararası Medeniyet Şurası'nın açılışı ile Yıldız Teknik Üniversitesinde Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi'ne katılacak.
İbn Haldun - 21.10.2017
Gündem Özetine
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesinde Uluslararası Medeniyet Şurası'nın açılışı ile Yıldız Teknik Üniversitesinde Uluslarası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi'ne katılacak.
İbn Haldun - 20.10.2017
Medeniyetler Şurası" Başladı
İbn Haldun Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü ile Al-Furqan İslami Miras Vafkı işbirliğiyle düzenlenen "Medeniyetler Şurası" başladı.
İbn Haldun - 20.10.2017
Medeniyetler Şurası Başladı
BU yıl ilk kez düzenlenen Medeniyetler Şurası başladı.
İbn Haldun - 13.10.2017
TRT World Forum İstanbul'da Yapılacak
TRT World'ün güncel, kültürel, politik, ekonomik ve sosyal çıkmazlara çözümler aramak amacıyla bu yıl ilk kez düzenleyeceği "TRT World Forum", 18 ve 19 Ekim'de İstanbul'da yapılacak.
İbn Haldun - 04.10.2017
Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Teog'un Kaldırılmasıyla İlgili Konuştu
TEOG’un kaldırılması ve sonrasındaki gelişmeleri değerlendiren Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, “Türkiye’de eğitim sistemiyle ilgili tartışmalar maalesef kademeler arası geçiş sınavı üzerinden kurgulanıyor.
İbn Haldun - 04.10.2017
İbn Haldun Üniversitesi'nde Teog Çalıştayı Düzenlendi
TEOG'un kaldırılmasının ardından birçok eğitim kurumu yeni eğitim sistemi ve müfredatına katkıda bulunmak için çalıştay düzenlemeye başladı.
İbn Haldun - 04.10.2017
Ortaöğretime Geçiş Sistemini Değerlendirme Çalıştayı
Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, Türkiye'deki eğitim sistemini tepeden tırnağa revize etmek gerektiğini belirterek, "Bu sınav odaklı, başarıyı sınava ve sınav başarı notuna endeksleyen anlayışı terk etmek gerekiyor.
İbn Haldun - 03.10.2017
Hazreti Adem'den Son İnsana Kadar Esas Olan Özgürlüktür"
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Korkusuz, özgürlükle beraber cezaların da bir toplumun olmazsa olmazı olduğunu belirterek, "Ancak bütün bunları değerlendirirken temel insan haklarına, yaşama hakkına, şüpheden sanığın yararlanma hakkına ve diğer...
İbn Haldun - 29.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi Doğru Zamanda, Doğru Yerde Kuruldu"
Katar Gençlik ve Spor Bakanı Salah bin Ghanem al Ali, "Toplumlarımızı gerçekten tanıyan sosyal bilimler üniversiteleri gerekiyor.
İbn Haldun - 28.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi İş Birliği Anlaşması İmzaladı
İbn Haldun Üniversitesi ile İslam Konferansı Gençlik Forumu arasında iş birliği anlaşması imzalandı.
İbn Haldun - 25.09.2017
Türkiye-Ürdün İlişkileri
Ürdün'ün başkenti Amman'da, Türkiye-Ürdün diplomatik ilişkilerinin 70. yıldönümü dolayısıyla uluslararası bir sempozyum düzenlendi.
İbn Haldun - 25.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi'nde 2017-2018 Akademik Yılı Açılışı
İbn Haldun Üniversitesi'nde 2017-2018 akademik yılı resmi açılışı gerçekleştirildi.
İbn Haldun - 25.09.2017
İbn Haldun Üniversitesi'nin Akademik Yılı Resmî Açılışı Gerçekleşti
Eğitim hayatına bu yıl başlayan İbn Haldun Üniversitesi 2017- 2018 Akademik Yıl resmi açılışını gerçekleştirdi.
İbn Haldun - 23.09.2017
Referandum ve Irak'ın Geleceği" Paneli
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.
İbn Haldun - 23.09.2017
Kur'an ve Hadis İslam Ümmetinin Yegane Referansıdır"
İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk, dini salt metne indirgemenin çok tehlikeli bir yaklaşım olduğuna dikkati çekerek,"Kur'an ve Hadis İslam ümmetinin yegane referansıdır" dediİbn Haldun Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, İslam Araştırmaları Merkezi'nin...
İbn Haldun - 22.09.2017
Modernleşme, Protestanlaşma ve Selefilik" Sempozyumu Başladı
İstanbul Üniversitesi (İÜ) ve İstanbul Araştırma ve Eğitim Vakfı (İSAR) tarafından düzenlenen ve üç gün sürecek olan Modernleşme, Protestanlaşma ve Selefilik Sempozyumu başladı.
İbn Haldun - 19.09.2017
Air Transport Management Yüksek Lisans Programı
Havacılığın gelişimine yön verecek profesyonelleri yetiştirmek amacıyla İbn Haldun Üniversitesi ile yürütülen, Türk Hava Yolları (THY) Havacılık Akademisi'nin koordine edeceği "Air Transport Management Yüksek Lisans Programı" için başvuru süreci başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbn Haldun Haberleri | İbn Haldun Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - İbn Haldun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbn Haldun kimdir, hayatı ve biyografisi. Uluslararası Medeniyetler Şurası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 04:31:24. #1.15#

title