İbn Haldun Haberleri

İbn Haldun haber, İbn Haldun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbn Haldun - 05.03.2019
Sürdürülebilirlik Perspektifinde İş Ahlakı" Paneli
Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, "Başarı fetişizmine sıkıştırılmış bir gençlik yetişiyor.
İbn Haldun - 27.02.2019
İbn Haldun Üniversitesi Öğrencileri ABD'de
NEW İbn Haldun Üniversitesinin hazırlık sınıfını başarıyla bitiren 20'yi aşkın öğrenci, bir yandan ABD'nin önde gelen okullarından George Mason Üniversitesinde ders alırken, bir yandan da yabancı dillerini geliştirme ve ülkenin önemli yerlerini gezme fırsatı yakaladı.
İbn Haldun - 27.02.2019
Görüş - Hocalı Soykırımını Unutmayalım, Unutturmayalım
On dördüncü asrın ünlü İslam alimi, tarihçi ve yazar İbn Haldun "coğrafya kaderdir" der. Toplumlar kendilerini kuşatan çevresel ve sosyal şartları ve komşularını seçme hakkına sahip değildir.
İbn Haldun - 23.01.2019
İbn Haldun Üniversitesi Kendi Yayınevini Kurdu
İbn Haldun Üniversitesi (İHÜ) kendi yayınevini kurdu.
İbn Haldun - 25.11.2018
İlker Başbuğ: Bir Ülke Sadece Maddi Kalkınma Modeli ile Çağdaş Uygarlık Seviyesine Çıkamaz
GENELKURMAY eski Başkanı İlker Başbuğ, Beylikdüzü Belediyesi tarafından bir gün önce açılışı yapılarak hizmete giren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde katıldığı bir söyleşide konuştu.
İbn Haldun - 25.11.2018
İlker Başbuğ Bir Ülke Sadece Maddi Kalkınma Modeli ile Çağdaş Uygarlık Seviyesine Çıkamaz
Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Beylikdüzü Belediyesi tarafından bir gün önce açılışı yapılarak hizmete giren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde katıldığı bir söyleşide konuştu.
İbn Haldun - 27.10.2018
Türkiye'nin Desteği Katar Ablukasını Başarısızlığa Uğrattı"
Katar Savunma Bakanı Halid bin Hamed el-Atiyye, Türkiye'nin Körfez krizinde Katar'ın yanında yer almasının, uygulanan ablukanın kırılmasındaki en temek faktörlerden biri olduğunu söyledi.
İbn Haldun - 26.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım: Üniversiteye Girme Derdi 1-2 Yıl İçinde Tamamen Ortadan Kalkacak
Gülseli KENARLI - Güven USTA/ İstanbul DHATBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Üniversiteye girme derdi 1-2 yıl içinde tamamen ortadan kalkacak" dedi.
İbn Haldun - 26.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım: Üniversiteye Girme Derdi 1-2 Yıl İçinde Tamamen Ortadan Kalkacak -2
Gülseli KENARLI - Güven USTA/ İstanbul DHATBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Üniversiteye girme derdi 1-2 yıl içinde tamamen ortadan kalkacak" dedi.
İbn Haldun - 17.10.2018
İslamofobi: Bir İnsan Hakları İhlali ve Irkçılığın Çağdaş Görünümü" Semineri
BM Irkçılıkla Mücadele Eski Özel Raportörü Doudou Diene, "İslamofobi 2 taraflı bir ayna aslında.
İbn Haldun - 03.10.2018
Süleymaniye Medreseleri" Açılış Töreni
İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanvekili Necmeddin Bilal Erdoğan, "Vakıf eserlerin birçoğu ne vakfiyelerine uygun bir şekilde değerlendirilmekte ne de topluma, kamuya tam anlamıyla faydalı bir şekilde değerlendirilmekte.
İbn Haldun - 10.08.2018
İbn Haldun'dan ABD'ye "Eğitim Çıkarması"
İbn Haldun Üniversitesi, Amerikan George Mason Üniversitesi ile iş birliği kapsamında 50 öğrencisini akademik İngilizce eğitimi için ABD'ye getirdi.
İbn Haldun - 07.08.2018
Seta'dan "Kuruluşundan Bugüne Ak Parti" Sempozyumu
Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) "Kuruluşundan Bugüne AK Parti" sempozyumunda AK Parti’nin siyasal, hukuki, toplumsal, ekonomik ve kültürel alanlardaki siyasetini tüm boyutlarıyla ele alacak.
İbn Haldun - 06.08.2018
Hukuk Sisteminde Yeni Dönem
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, " Hukuk alanında yeni düzenlemelerin alt yapısının tamamlandığını belirterek ,”Biz tüm çalışmalarımızı yaptık. Hakim ve savcılarla da oturduk. Ortalama süreleri belirledik.
İbn Haldun - 06.08.2018
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Açıklaması
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, gelecekte yenilikleri başarıyla yakalayan ülkelerin yükseleceğini belirterek, "Türkiye olarak yeni teknolojilere ve tasarıma yatırım yapmaya kararlıyız ve hazırız. Siz gençlere çok iş düşüyor.
İbn Haldun - 06.08.2018
Siyaset ve Ahlak Klasikleri Projesi" İmza Töreni
İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Gündüz, "Siyaset ve Ahlak Klasikleri'ni yayınlayacağız ama Türkiye'de her şeyin ahlakı, etiği var ama siyasetin etiği yok maalesef. Halbuki belki de en fazla siyaset etiğine ihtiyacımız var.
İbn Haldun - 06.08.2018
Esenler Belediyesi'nden İslam Siyaset Kültürüne Ait Mirasın 100 Önemli Eserinin Tercümesi İçin...
Esenler Belediyesi ve İbn Haldun Üniversitesi, İslam siyaset kültürüne ait mirasın 100 önemli eserinin tercümesi, yayınlanması, kaliteli ve çok yönlü bir okur kitaplığı hazırlanması amacıyla "Siyaset ve Ahlak Klasikleri" projesini hayata geçirdi.
İbn Haldun - 06.08.2018
Dha İstanbul Haber Takip
09.00Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İbn Haldun Üniversitesince düzenlenen "Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi"ne katılacak.
İbn Haldun - 06.08.2018
Gündem / 6 Ağustos 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İbn Haldun Üniversitesince düzenlenen "Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi"ne katılıyor.
İbn Haldun - 06.08.2018
Gündem Özeti / 6 Ağustos 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İbn Haldun Üniversitesince düzenlenen "Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi"ne katılacak.
İbn Haldun - 05.08.2018
YÖK Sıralamasında Öğrenciye En Çok Burs ve İmkan Sunan Üniversite
İbn Haldun Üniversitesi (İHÜ) Rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk, sosyal bilimleri en kaliteli şekilde sunma iddiasında olduklarını belirterek, "Toplamda 150 Türkiye vatandaşı öğrenci alacağız. Kendilerine burs, yurt, bilgisayar gibi her türlü imkanı sunacağız.
İbn Haldun - 03.08.2018
Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi" Yarın Başlayacak
İbn Haldun Üniversitesi tarafından lise son sınıf öğrencilerini alanında uzman isimlerle akademisyenlerle ve kanaat önderleriyle bir araya getirecek "Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi" yarın başlayacak.
İbn Haldun - 01.08.2018
Prof. Dr. Fuat Sezgin Kahire'de Anıldı
KAHİRE (AA) – Türkiye'nin yetiştirdiği büyük İslam bilim tarihçisi Prof. Dr. Fuat Sezgin, Mısır'ın başkenti Kahire'de Yunus Emre Enstitüsü'nde düzenlenen programla anıldı.
İbn Haldun - 01.08.2018
Osmanlı, Yahudileri Kabul Ederek İslam Geleneğini Devam Ettirmiştir"
Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Lütfi Şeyban, 1492 sürgünü sonrası Osmanlı topraklarına gelen Yahudilerin inanç ve kültürlerini özgürce yaşadığını belirterek, "Yahudiler, Osmanlı'da 1600'lü yıllardan itibaren ekonomi ve diplomasi alanlarında devlet kademelerinde...
İbn Haldun - 31.07.2018
Açık Medeniyet" Gazetesi'nin Yeni Sayısı Okurla Buluştu
İbn Haldun Üniversitesi tarafından aylık olarak yayınlanan "Açık Medeniyet" gazetesinin yeni sayısı, birbirinden özel röportajlar, köşe yazıları ve dosyalarla okurların beğenisine sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbn Haldun Haberleri | İbn Haldun Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - İbn Haldun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbn Haldun kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha İstanbul- Bilal Erdoğan: Dünyayı 8 Milyar İnsana Yetemeyecek Şekilde Kullanıyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 19:21:33. #1.13#

title