HABER: Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7'nci kez İBB Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi

Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7'nci kez İBB Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi

13 Şubat 2020 21:54

Sanatçı Tarkan Tevcetoğlu'nun Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7'nci kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna gelen raporda akaryakıt istasyonu ve otel yapmak için başvuru yapıldı.


YORUMLAR (12)
 • FIRTINA 61:
  Demek Tarkan onca yalakalığı akaryakıt istasyonu için yapıyormuş. . . Neyse, istasyon bir daha seçime kısmet olur artık!!!
 • VATANDAŞ:
  Beylikdüzünde söz verip, Büyükşehirde oy için aldatılan halkın teminatıdır. Herşey çok güzel olmuş görmüyormusunuz.
 • AH BE KARDEŞİMM:
  Milletimizi çok güzel kandırdılar . Bugün siyasi iktidara kızıp oy vermeyenler aslında hata yaptıklarının farkına varıyorlar. Geldiği günden beri zam zam zam . Hemen diyorlar ki elektriğe zam geliyo. Kardeşim biz elektriğe gelen zamı zaten kabul ediyoruz demiyoruz ama sizde el vicdan diyin ki bu adam zam yapmayacağım dedi zam yaptı. Yapmasın kardeşim dürüst olsun. Kısa sürer başkanlığı böyle giderse.
 • ERGÜN K.:
  BANA SÜT GELECEKTİ NE OLDU, ÇOCUĞUMUN KREŞİ NEREDE, ZAMLARDAN SONRA GALİBA, , , SÖZÜN ÖZÜ TATİLDEN MİLLETE ZAMAN AYIRAMAYAN BİR BAŞKANIMIZ VAR. NE MUTLU BİZE. BİR İZMİR DOĞUYOR. GÜZEL İSTANBULUMA
 • İSTEĞİMİZDİR:
  üsküdar ümraniye çekmeköy metrosunun değil yenikapı bağcılar kirazlı ve havalimanı metrolarının acilen yenilenmesi lazım metro metro değil buharlı tren sanki çok eski
 • BEKO:
  Tüm yol inşaatları durduruldu. Yazın tozda boğuluyorduk şimdi çamurda. Bana hizmet vermeyi kesmiş, sonrada çıkmış tasarruf yaptık diyor. Büyükçekmece / Çakmaklı yolu inanmayan gelsin rezilliği gözü ile görsün.
 • KARADENİZ:
  Tarkan ülkemizi tüm dünyaya müzik konusunda temsil etmiştir onuda üzmeden yanlış yorumlar yapmıyalım arkadaşlar
 • FERHAT:
  Mesele gökdelen değil mesele akaryakıt istasyonu. Neyse ya Tarkan için "Herşey çok güzel oldu" sıradaki kim?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.