Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nun 17. Mezuniyet Töreni Düzenlendi

Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nun 17. Mezuniyet Töreni Düzenlendi

19.05.2013 16:06 | Son Güncelleme: 19.05.2013 16:06
Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nun 17. Mezuniyet Töreni Düzenlendi

Trabzon'un Akçaabat ilçesi Söğütlü beldesinde hizmet veren Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nun 17.mezuniyet töreni yapıldı.

Trabzon'un Akçaabat ilçesi Söğütlü beldesinde hizmet veren Huzur Erkek Öğrenci Yurdu'nun 17. mezuniyet töreni yapıldı.

Turizm Otelcilik Uygulamalı Oteli'nde düzenlenen törene Söğütlü Belde Belediye Başkanı Metin Gedikli'nin de aralarında bulunduğu 200'ün üzerinde davetli katılırken, törende yurtta kalarak Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin (KTÜ) çeşitli bölümlerinden mezun olan öğrenciler çeşitli konuşmalar yaptılar.

Törende konuşan Huzur Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Süleyman Güveli ise KTÜ'de eğitim gören ve yurtlarında kalan öğrencilere insani, milli ve manevi değerlerin öğretildiğini belirterek "Yurdumuz 18 yıldır Trabzon'da hizmet veriyor. Bugüne kadar 150'nin üzerinde öğrenciyi yurdumuzdan mezun ettik. Mezun olan öğrencilerimiz, mezun oldukları zaman hem mesleki formasyonlarını almış hem de insani, manevi ve milli değerlerini öğrenmiş şekilde Trabzon'dan ayrılıyor. Yurdumuzdan aldıkları bu değerleri de gittiklere yerde başkalarına da aktarıyor" dedi.

Okunan şiirler, ilahiler ve yapılan konuşmaların ardından bu yıl yurttan mezun olan 20 öğrenciye plaketleri verilirken, tören toplu hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title