Hüsrana Uğradı

Hüsrana Uğradı

İlgi Görmeyince Normale Döndüler

Hüsrana Uğradı

İLGİ GÖRMEYİNCE NORMALE DÖNDÜLER

Antalya'nın Kemer ilçesinde, geçen nisan ayında müşterilerine kapılarını açan 'gay ve lezbiyen oteli' ilgi görmeyince adını ve konseptini değiştirdi.

Tamamı gay ve lezbiyen olan otel çalışanlarının işine de son verildi.

Kemer'in Merkez Mahallesi'nde bulunan ve 'gay ve lezbiyen oteli' olarak ismini duyurup nisan ayında kapılarını müşterilerine açan otel, ilgi görmeyince adını ve konseptini değiştirdi. Geride bırakılan üç ayda, gay ve lezbiyenlerden yeterli talebi alamayan otel, artık normal tatilcileri de müşteri olarak kabul etmeye başladı. Tesisin adı ise değiştirildi. Daha önce üzerinde el ele ve kol kola gaylerle lezbiyenlerin fotoğraflarının bulunduğu tabela da değiştirilerek yerine yeni tabelalar konuldu. Tamamı gay ve lezbiyen olan otel personelinin de işine son verildi. Otelin yönetimi de değiştirildi. Otelin sahibi Ramazan Hurman, 'gay ve lezbiyen' konseptini kaldırma kararını gelen tepkiler yüzünden değil, ilgi gösterilmemesinden dolayı aldıklarını söyledi.

Hurman, 'Gay ve lezbiyenlere özel hizmet verileceğine yönelik geçen nisan ayından beri internet sitesinden ve çeşitli kanallardan reklamlar verdik. Ancak yeterli ilgiyi göremedik. Otelimiz bu haliyle beklediğimiz ilgi ve alakayı görmedi. Bu nedenle tesisimizin ismini ve konseptini değiştirmeye karar verdik. Bilindiği gibi çalışanlarımızın tamamı da gay ve lezbiyenlerden oluşuyordu. Dün tüm personelimizi işten çıkarttık ve yeni bir kadro oluşturduk' diye konuştu. Bundan böyle normal bir otel konseptinde çalışmalarını yürüteceklerini aktaran Hurman, 'Ancak, biz ne şekilde ya da ne tür cinsel tercihte olursa olsun, gelen müşterileri geri çevirmeyiz. Konseptimiz değiştiyse de tatil için otelimizi tercih eden her misafire kapımız açık' dedi.

Kaynak: Gecce