Hüseyin Yücel Haberleri

Hüseyin Yücel haber, Hüseyin Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Yücel - 13.06.2016
Midyat'taki Terör Saldırısına Tepki Büyüyor
"Temennimiz, dileğimiz bir daha böyle olayların yaşanmaması. Biz Süryaniler ve Hristiyanlar olarak barış ve kardeşlik için dua ediyoruz. Beraber bu ülke içerisinde çok daha mutlu olabiliriz. Çabalarımızın bunun için olması gerekiyor." ifadelerini kullanan Gürkan, şunları dile getirdi: "Umarız bir an önce bölgemizde, ülkemizde ve Ortadoğu'da barış ve kardeşlik egemen olur, anneler ağlamaz, çocuklar yetim kalmaz. Bu ülke hepimize yeter. Çok ortak noktalarımız var. Kimin üzerine bu konuda ne düşüyorsa yapmalı. Bizim elimizden dua etmek geliyor. Umarız ülkemizin hiçbir yerinde huzur bozulmasın. Daha güzel günler için çabalamamız gerekiyor." Eğitim-Bir-Sen Midyat Temsilcisi Hüseyin Yücel de ramazan ayında bu saldırıyı gerçekleştirenleri Allah'a havale ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Bu zalimler, polislerimizi, askerlerimizi ve vatandaşlarımızı acımasız bir şekilde, vahşice, kalleşçe, haince ve hunharca katletti.
Hüseyin Yücel - 14.04.2016
Midyat'ta Siyer-i Nebi Yarışması
Eğitim-Bir-Sen Midyat Temsilcisi Hüseyin Yücel, yarışmanın geleneksel olarak her yıl yapıldığını söyledi.
Hüseyin Yücel - 13.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Ankara'daki terör saldırısı Malkara ilçesinde protesto edildi Atatürk Anıtı önünde toplanan sendika üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri adına açıklama yapan Eğitim-Sen Malkara Temsilcisi Hüseyin Yücel, 10 Ekim günü Ankara'da emek, barış ve demokrasi mitingi için toplandıklarını hatırlattı.
Hüseyin Yücel - 19.07.2015
Bayramda Trafik Kazaları Bilançosu Ağır Oldu
Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde, Erkan Güler (41) idaresindeki 44 NN 214 plakalı otomobil, Yeşilyurt Dilek Yolu'nun Dilek Mahallesi girişinde yolun karşısına geçmeye çalışan Hüseyin Yücel'e (30) çarptı.
Hüseyin Yücel - 19.07.2015
Malatya'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Erkan Güler (41) idaresindeki 44 NN 214 plakalı otomobil, Yeşilyurt Dilek Yolu'nun Dilek Mahallesi girişinde yolun karşısına geçmeye çalışan Hüseyin Yücel'e (30) çarptı.
Hüseyin Yücel - 03.07.2015
Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik Saldırılar
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Midyat İlçe Temsilcisi Hüseyin Yücel, Doğu Türkistan'da yaşanan olaylarla insanlığın siyasi çıkarlara feda edildiğini belirtti.
Hüseyin Yücel - 03.07.2015
Yücel'den Doğu Türkistan'daki Olayla İlişkin Açıklama
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Mardin Midyat ilçe temsilcisi Hüseyin Yücel, Doğu Türkistan’da yaşanan katliamlara ilişkin açıklamalarda bulundu.
Hüseyin Yücel - 16.05.2015
Arıboğan, Samsun'da Basketbol Camiası ile Buluştu
Canik Belediyespor Kulübü yetkilileri, Arıboğan'a, çalışmalarında başarılar diledi.  Ziyaret kapsamında Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ve yöneticilerle de buluşan Arıboğan, ayrıca Samsun Bahçeşehir Kolejleri'nin oyuncularını ziyaret etti. Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ve okul yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette genç sporcularla sohbet eden Arıboğan, başarı dileklerini iletti.
Hüseyin Yücel - 11.03.2014
Eskişehir'deki "Küspe İhalesi" Kavgası
Duruşmada, olay anında söz konusu yerde bulunan Osman Öksüz, Ali Osman Kılıç, Hasan Hüseyin Yücel ve Mehmet Böceci de tanık olarak dinlendi.
Hüseyin Yücel - 15.05.2013
Dhkp-C'nin Gençlik Yapılanmasına İlişkin İddianame Tamamlandı
Operasyonlar kapsamında tutuklanan çocukları Duygu Yücel ve Berk Ercan'ı kurtarmak için mücadele veren baba İsmail Ercan ve baba Hüseyin Yücel de iddianamede yer aldı.
Hüseyin Yücel - 15.05.2013
Dhkp/c İddianamesi Kabul Edildi
Operasyonlar kapsamında tutuklanan çocukları Duygu Yücel ve Berk Ercan'ı kurtarmak için mücadele veren baba İsmail Ercan ve baba Hüseyin Yücel de iddianamede yer aldı.
Hüseyin Yücel - 10.05.2013
DHKP-C'den Derin Devlet Çıktı
DHKP-C terör örgütüne yönelik soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlandı. 18'i tutuklu 30 şüphelinin yer aldığı 300 sayfalık iddianame İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. ÇOCUKLARI SANIK, KENDİLERİ TANIK Operasyonlar kapsamında tutuklanan çocukları Duygu Yücel ve Berk Ercan'ı kurtarmak için mücadele veren baba İsmail Ercan ve baba Hüseyin Yücel de iddianamede yer aldı.
Hüseyin Yücel - 09.05.2013
'Bu Benim Eserim' Projesi Yarışmasında Malatya Birincilik ve İkincilik Aldı.
Final Sergisi sonrası İl/Bölge Koordinatörü ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Boyraz 'Bu Benim Eserim' Proje çalışmasının uzun bir maraton olduğunu ve bu süreçte yoğun emek sarf eden Malatya İl Çalışma Grubu Üyelerinden H. Hüseyin Yücel ve Zuhal Orhan'a teşekkür etti" dedi.
Hüseyin Yücel - 08.05.2013
Çoçuklar 'Şüpheli', Babalar 'Tanık'
Terör örgütü DHKP/C yönelik yürütülen soruşturmalarda ilk iddianame mahkemeye gönderildi. Örgütün gençlik yapılanmasına yönelik hazırlanan iddianamede 18'i tutuklu 30 şüpheli yer aldı. Çocuklarını örgütten kurtarmak için verdikleri mücadele ile kamuoyunun gündemine gelen babalar İsmail Ercan ve Hüseyin Yücel iddianamede tanık olarak yer alırken, çocukları Berk Ercan ve Duygu Yücel şüpheli oldu.
Hüseyin Yücel - 08.05.2013
Dhkp/c İddianamesinde Babaları Tanık, Çocukları Şüpheli
BABALARI TANIK, ÇOCUKLARI ŞÜPHELİ Operasyonlar kapsamında tutuklanan çocukları Duygu Yücel ve Berk Ercan'ı kurtarmak için mücadele veren baba Hüseyin Yücel ve baba İsmail Ercan da iddianamede tanık olarak yer aldı.
Hüseyin Yücel - 19.03.2013
Bostanlıspor'un 7 Oyuncusu Milli Takımda
Son 2 Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 3.'sü olan İzmir Üniversitesi Bostanlıspor formasını giyen oyuncuları Hüseyin Yücel, Onur Uçar, Sadık Atacan, Berkcan Keskin, Berk Cemal Atalay, Çetin Tekdir ve Musa Saydam Beyzbol Milli Takımına davet edildi.
Hüseyin Yücel - 08.03.2013
Mavikep, Marjinal Porter Novelli'yi Seçti
Eser Yoğurtçu ve Erkan Ceritoğlu tarafından kurulan ve 10 kişilik dinamik bir ekiple faaliyetlerini sürdüren Mavikep, aynı zamanda Hakan Baş, İsmet Öztanık ve Saffet Ulusoy'un kurucusu olduğu His Capital'in yanı sıra, Hüseyin Yücel, Orkun Tekin, Arda Turan, Dr.
Hüseyin Yücel - 05.03.2013
Terör Mağdurları Derneğinden Basın Toplantısı
VERGİMİZİ ALAN BİZİM HAKKIMIZI SAVUNACAK Örgüt operasyonu kapsamında tutuklanan Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel de, "Özellikle okuyan, zekası yüksek olan, kendilerine zamanı gelince cephe olacak olan çocukların okumamaları için ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyorlar.
Hüseyin Yücel - 05.03.2013
Çocuklarını Örgüte Kaptıran Ailelerin Gözyaşları
Çocuklarını örgüte kaptıran İsmail Ercan, Hüseyin Yücel ve Gülsen Yeşilyurt, Florya'da bir restoranda bir araya geldi.
Hüseyin Yücel - 05.03.2013
Çocuklarını Örgüte Kaptıran Ailelerin Gözyaşı Dinmiyor
Ercan şöyle konuştu: "Bu iftirayı atanlar kendilerine 'devrimci' diyor. Bunları Meclis'e çıkarıp aklamaya çalışan CHP milletvekillerine sesleniyorum; keşke elim kırılsaydı da size oy vermeseydim. Ben 53 yaşındayım. Şimdiye kadar kullandığım her oyu CHP'ye verdim. Bu terör örgütünü yanlarına alıp orada aklamaya çalıştığınız için, onların avukatlarını aklamaya çalıştığınız için. Onların avukatlarının bana son bir sürprizi oldu. Benim adıma dilekçe yazıp, savcılığa verdiler. Savcılığa ben yazmışım gibi oğlumun eline tutuşturdular. Bunlar can alıyor. Bunlar benim canımı, evladımı aldılar. 16 yaşında evladımı kandırdılar. Çocuğumun geleceğini kararttılar. Terör örgütünün oyunlarına gelmeyin! Özellikle anne babalara sesleniyorum; bunlar çeşitli vaatler altında çocuklarımızı kandırıp, gitar, saz kursu gibi etkinliklerle kandırıp, legal dedikleri derneklere götürüp çocuklarımızı kandırıyorlar." Örgüt operasyonu kapsamında tutuklanan Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel ise, "Çocuğu, öğrencisi her şeyi elinden alınan bir baba olarak buradayım.
Hüseyin Yücel - 27.02.2013
İnterneti Olan Her Eve Online Eğitim Desteği
Büyük isimlerden eğitime yatırım desteği Eser Yoğurtçu ve Erkan Ceritoğlu tarafından kurulan ve 10 kişilik dinamik bir ekiple faaliyetlerini sürdüren Mavikep, aynı zamanda Hakan Baş, İsmet Öztanık ve Saffet Ulusoy'un kurucusu olduğu His Capital, Hüseyin Yücel, Orkun Tekin, Dr.
Hüseyin Yücel - 13.02.2013
Gerede'ye 112 Acil İstasyonu Kuruluyor
Bolu'nun Gerede İlçesi Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Yücel, ilçeye 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nun kurulacağı söyleyerek, "Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Hüseyin Yücel - 05.02.2013
Bu Benim Eserim Projesi
Yarışmanın Bölge Koordinatörü Malatya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Boyraz ve İl Çalışma Grubu Üyesi Hüseyin Yücel yarışma hakkında bilgi verdi.
Hüseyin Yücel - 28.01.2013
Dhkp-C Örgütüne Tepki Gösterdikten Sonra Otomobili Kundaklanan Baba Konuştu
Kızı DHKP-C operasyonunda tutuklanınca örgüte tepki gösteren baba Hüseyin Yücel'in Ankara'daki evinin önünde otomobili kundaklandı.
Hüseyin Yücel - 28.01.2013
Kızını Örgütten Kurtarmaya Çalışan Babanın Aracı Kundaklandı
Geçtiğimiz günlerde DHKP-C terör örgütüne yönelik yapılan eşzamanlı operasyon sonucu kızı Duygu Yücel'in tutuklanmasına feryat eden baba Hüseyin Yücel'in aracı Ankara'da kimliği belirsiz şahıslar tarafından kundaklandı.
Hüseyin Yücel - 28.01.2013
Örgüte Tepki Gösteren Babanın Otomobili Kundaklandı
Kızı DHKP-C operasyonunda tutuklanınca örgüte tepki gösteren baba Hüseyin Yücel'in Ankara'daki evinin önünde otomobili kundaklandı.
Hüseyin Yücel - 28.01.2013
Hepsi Kızını Örgüte Kaptırmakla Başladı
Geçtiğimiz haftaki DHKP-C operasyonunda tutuklanan Duygu Yücel'in babasının feryadı örgütü kızdırdı. DHKP-C örgütü babayı rahat bırakmıyor. Önce baba Hüseyin Yücel'in otomobili kundaklandı, sonra da avukatı davadan çektirildi.
Hüseyin Yücel - 24.01.2013
Başkent'te Bir Vatandaşın Aracı Kundaklandı (Özel)
Olay Keçiören Yükseltepe Mahallesi 1891/1 sokakta meydana geldi. Akşam saat 21.30 sularında Hüseyin Yücel'e ait 06 PB 428 plakalı araç kimliği belirsiz şahıslar tarafından evinin önünde kundaklandı.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Kızını Örgüte Kaptıran Babanın Feryadı
DHKP-C soruşturmasında tutuklanan Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel, bilgi almak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Kızlarını Dhkp-C'ye Kaptıran Annenin Gözyaşları: Kızımı Onlara Vermem
Yaklaşık bir hafta önce terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyonda gözaltına alından D.Y'nin ailesi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek ifade verdi. Örgüt ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını belirten baba Hüseyin Yücel, kızının kandırılarak örgüt militanı haline getirildiğini söyledi.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Kızı Tutuklanınca Feryadı Bastılar
Dhkp-c operasyonunda gözaltına alınan İstanbul Üniversitesi Sosyoloji öğrencisi Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel, dün gece adliye önünde avukatlara tepki göstermişti.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
DHKP-C Operasyonu: 17 Tutuklama
-"Bunların devrimcilikle alakası yok"- Tutuklanasına karar verilen şüphelilerden İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrenci Duygu Yücel'in annesi Yasemin Yücel, kararın ardından sinir krizi geçirdi. Eşini sakinleştirmeye çalışan baba Hüseyin Yücel, adliye önünde bekleyen diğer sanık yakınlarına tepki gösterdi.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Dhkp-C Operasyonu: Kızının Kandırıldığını Söyleyen Baba İsyan Etti
Geçtiğimiz Cuma günü yapılan DHKP-C operasyonunun ardından 17 kişi daha tutuklandı. Adliyenin önünde gecenin ilerleyen saatlerinde bir babanın feryadı yankılandı. Tutuklular arasında bulunan üniversite öğrencisi Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel, adliye önünde avukatlara tepki gösterdi.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Anne ve Babanın Terör Örgütüne İsyanı
"BUNLARIN DEVRİMCİLİKLE ALAKASI YOK" Duygu Yücel'in babası Hüseyin Yücel de adliye önünde bekleyen gruba, "Kimsenin hayatı sönmesin.
Hüseyin Yücel - 22.01.2013
Kızını Örgüte Kaptıran Babanın Adliye Önünde Tepkisi, Annenin Gözyaşları
Geçtiğimiz Cuma günü yapılan DHKP-C operasyonunun ardından Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne çıkarılan şahıslardan 17'si daha tutuklanarak cezaevine gönderildi. Davanın sonuçlanmasının ardından Adliye'nin önünde önce bir annenin haykırışı yankılandı. Davada tutuklanan üniversite öğrencisi Duygu Yücel'in annesi Yasemin Yücel, "Ben kızımı istiyorum. Benim için hayat bitti" şeklinde haykırarak ağladı. Baba Hüseyin Yücel ise bir süre sonra kameraların karşısına geçerek, "Ben kızımı İstanbul'a okusun diye gönderdim.
Hüseyin Yücel - 03.12.2012
'Okullar Arası Proje Yarışmaları Bölge Toplantısı' Yapıldı
Bölge Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İlhan İçen de, 43 yıldır yapılan 'Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nın bu yıl 44'üncü defa yapılacağını, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik yapılan proje çalışmalarında bölge olarak kaliteli projelerin çıkması gerekliliği üzerinde durarak, il koordinatörlerinin proje yarışmalarına ilgi ve katılımın artması için her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını, son yıllarda bölge olarak proje başvuru sayılarının arttığını, bununla beraber Türkiye derecelerinin ortaya çıktığını belirtti. Malatya İl Çalışma Grubu Üyesi Hüseyin Yücel ise, "Bu Benim Eserim" proje çalışması başvuru işlemleri ve proje rapor yazımı konularında bilgiler verdi.
Hüseyin Yücel - 04.11.2012
Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi'ni 3-1 Yenen Vakıfbank Dolu Dizgin
Karşılaşmayı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Amatör Şubeler Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Bahçeşehir Üniversitesi İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ve Bahçeşehir Üniversitesi Spor Direktörü İsmail Türker Kurşun da takip etti.
Hüseyin Yücel - 04.11.2012
Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi, Vakıfbank'a 3-1 Mağlup Oldu
Karşılaşmayı başkan Fikret Orman, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Amatör Şubeler Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Bahçeşehir Üniversitesi İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ve Bahçeşehir Üniversitesi Spor Direktörü İsmail Türker Kurşun da takip etti.
Hüseyin Yücel - 04.11.2012
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Doğum Günü Kutlandı
Akatlar Spor Salonu Tesis Amir Halit Taşkın'ın odasında yapılan doğum günü kutlamasında mutlu olduğu gözlenen Başkan Orman, organizasyon için çok teşekkür etti ve pastasını kesti. Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Amatör Şubeler Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Bahçeşehir Üniversitesi İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ve Bahçeşehir Üniversitesi Spor Direktörü İsmail Türker Kurşun da, Başkan Fikret Orman'ı tebrik ettiler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Yücel Haberleri | Hüseyin Yücel Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hüseyin Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Çekmeköy'de Hemşehrileriyle Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 07:12:04. #1.14#
title