Hüseyin Yücel Haberleri

Hüseyin Yücel haber, Hüseyin Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Yücel - 05.05.2019
Galatasaray - Beşiktaş Maçından Notlar
MAHMUTYAZICIOĞLU, TARAFTARLA BİRLİKTE İZLEDİ Beşiktaşlı yöneticilerin bir bölümü derbiyi izlemek için Türk Telekom Stadyumu'ndaki yerlerini alırken, hukuk işlerinden sorumlu yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, müsabakayı Beşiktaşlı taraftarlar ile birlikte deplasman tribününde takip etti. Beşiktaş'ı protokol tribününde yönetici olarak genel sekreter Ahmet Ürkmezgil ve diğer yöneticiler Hüseyin Mican, Hüseyin Yücel, Hakan Özköse, Cihat Kumuşoğlu ve Melih Aydoğdu temsil etti.
Hüseyin Yücel - 02.05.2019
2 Mayıs Perşembe Dha Spor Gündemi
(ÖZEL) Hüseyin Yücel: Derbi'nin favorisi olmaz"Kazanmak için elimizden geleni yapacağız""Yüzümüzü güldürecek istediğimiz sonuçları elde edeceğiz""Şenol hocaya şampiyonlukla veda etmek istiyoruz""Bir oyuncu takıma bu kadar mı etki eder?
Hüseyin Yücel - 01.05.2019
Eğitim ve Sigorta Sektöründen İş Birliği
Eğitim ve sigorta sektöründen iş birliği İSTANBUL, (DHA)- Bahçeşehir Koleji, tüm öğretmenlerini tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesi altına aldığını duyurdu. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, bu adımın eğitim sektörü için bir ilk olduğunu belirterek, 'Çocuklarımızın mutlu olması için öğretmenlerimizi mutlu etmeye çalışmaya, tüm yan haklarını iyileştirmek için çabalamaya devam edeceğiz' dedi.
Hüseyin Yücel - 01.05.2019
Eğitim ve Sigorta Sektöründen İş Birliği
–Bahçeşehir Koleji, tüm öğretmenlerini tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesi altına aldığını duyurdu. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, bu adımın eğitim sektörü için bir ilk olduğunu belirterek, "Çocuklarımızın mutlu olması için öğretmenlerimizi mutlu etmeye çalışmaya, tüm yan haklarını iyileştirmek için çabalamaya devam edeceğiz" dedi.
Hüseyin Yücel - 14.04.2019
Bahçeşehir Koleji, Kırklareli Kampüsü Tanıtıldı
Kırklareli'nde açılacak Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü'nün tanıtım toplantısına Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, protokol üyeleri, okul müdürleri öğretmenler katıldı.
Hüseyin Yücel - 13.04.2019
Şenol Hocayı Çok Güzel Bir Şekilde Uğurlayacağız"
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yücel, "Şenol hocayı çok güzel bir şekilde uğurlayacağız. Bizde göstermiş olduğu başarıyı inşallah milli takımda da gösterir." dedi.
Hüseyin Yücel - 17.03.2019
Yeni Zelanda'daki İki Camiye Yapılan Terör Saldırısı - Şırnak/
Platform adına açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Midyat Temsilcisi Hüseyin Yücel, son zamanlarda İslam'a ve Müslümanlara yönelik saldırıların arttığını söyledi.
Hüseyin Yücel - 15.03.2019
Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi Öğrencilerin Ders Kitaplarında
Artırılmış gerçeklik teknolojisi öğrencilerin ders kitaplarında İSTANBUL - Türkiye'de ilk defa Uğur Okullarında uygulanan 'erkenSTEM' eğitim yaklaşımının ele alındığı ve bu yıl ilk kez ders yayınlarına entegre edilen Artırılmış Gerçeklik teknolojisinin deneyimlendiği lansman büyük ilgi gördü. Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve BAUSTEM Direktörü Doç.
Hüseyin Yücel - 15.03.2019
Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi Öğrencilerin Ders Kitaplarına Girdi
Türkiye'de ilk defa Uğur Okullarında uygulanan erkenSTEM eğitim yaklaşımının lansmanı gerçekleşti. ErkenSTEM eğitim yaklaşımı ile Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi bu yıl ilk kez ders kitaplarında da yer aldı.  Bahçeşehir Üniversitesi STEM Merkezi (BAUSTEM) akademik desteği ile Uğur Okullarında uygulanan erkenSTEM yaklaşımını, geleceği tasarlayan, üretken nesiller yetiştirme vizyonuyla hareket eden eğitimciler anlattı. Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, BAUSTEM Direktörü Doç.
Hüseyin Yücel - 14.03.2019
Türkiye Yapay Zeka Zirvesi
Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, "Ekonomik açıdan sıçrama şansını yapay zeka üreten, veriden değer çıkarmayı başaran şirketler, ülkeler yapacak.
Hüseyin Yücel - 01.03.2019
Fikret Orman: Beşiktaşımızın Marka Değerini Yükseltmeye Devam Edeceğiz"
Daha önce iş birliği yaptığımız Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji, futbol takımımızın 2018-19 ve 2019-20 sezonlarındaki forma şort sponsoru oldu. Bu vesileyle yönetici dostum Hüseyin Yücel'e desteklerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.
Hüseyin Yücel - 23.02.2019
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Başladı
Vodafone Park'ta Tevfik Yamantürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Serdal Adalı, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, Metin Albayrak, Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Erdal Karaca, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Melih Aydoğdu, Umut Güner, Ahmet Cihat Kumuşoğlu da hazır bulundu.
Hüseyin Yücel - 20.02.2019
Beşiktaş'a Sponsor Desteği
Vodafone Park'ta gerçekleştirilen törende Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel sözleşmeyi imzaladı.
Hüseyin Yücel - 18.02.2019
Fikret Orman: "Amacımız Beşiktaş Değerleriyle Büyüyecek Çocuklar Yetiştirmek"
Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Feriye Kültür Sitesi'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına; Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, BJK Kabataş Vakfı İcra Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu, yöneticiler Ahmet Ürkmezgil, Hüseyin Yücel, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Özköse, Hüseyin Mican ve Erdal Karacan ve öğretim görevlileri katıldı.
Hüseyin Yücel - 11.02.2019
Beşiktaş'ta Hedef Japonya!
Beşiktaş, Uzak Doğu'ya açılma projesinde adım adım mesafe kat ediyor. Geçtiğimiz sezon öncesinde Schalke ile Çin'de hazırlık maçı yapan siyah-beyazlılar, bu sezon başında ise Japon medya kuruluşu Mainichi ile işbirliği anlaşmasına imza atmıştı. Uzak Doğu pazarında Beşiktaş'ın bilinirliğini artırmak isteyen Başkan Fikret Orman, Shinji Kagawa transferiyle birlikte amacına bir adım daha yaklaştı. Japonya'nın en önemli yıldızını kadrosuna katan Beşiktaş'ın, Süper Lig'de oynadığı karşılaşmalar, Kagawa transferinin ardından Japonya'da canlı yayınlanmaya başlarken, yönetim de pazarlama konusunda alternatif girişimleri masaya yatırmaya başladı. Siyah-beyazlıların, Pazarlama ve Yeni Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yücel, bu anlamda dün Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima ili bir araya geldi.
Hüseyin Yücel - 06.02.2019
Hüseyin Yücel: "3 Dakikada Transfer Bitti, 3 Dakikada 2 Gol Attı"
"Opsiyon yönetim ve taraftarda" "Herkes elini taşın altına sokacak" "Beşiktaş bu transferden para bile kazanır" "Dünyaya açılmamız lazım" OLGUCAN KALKAN / İSTANBUL, - Beşiktaşlı yönetici Hüseyin Yücel, Japon futbolcu Kagawa transferi için, "3 dakikada transfer bitti.
Hüseyin Yücel - 06.02.2019
Kagawa Transferi 3 Dakikada Bitti"
Beşiktaş Kulübü Pazarlama ve Yeni Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yücel, Antalyaspor maçında 2 gol atan Japon futbolcuları Shinji Kagawa'ya ilişkin, "3 dakikada transfer bitti, 3 dakikada 2 gol attı.
Hüseyin Yücel - 24.01.2019
Türk Eğitim Sistemini Londra'da Anlattılar
1985 yılından bu yana düzenlenen ve dünya genelinde 800'ü aşkın şirketin katıldığı fuarda Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel katılımcılara Türkiye'de öncüsü oldukları STEM eğitimini anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Yücel Haberleri | Hüseyin Yücel Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hüseyin Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Beşiktaş'ta Mazbata Töreni Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 18:44:37. #1.15#
title