HÜSEYİN TAVLI HABERLERİ

Hüseyin Tavlı haber, Hüseyin Tavlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Tavlı - 09.04.2019
Şöhretler Karması Ordu'da Maç Yaptı
Beşiktaş Şöhretler Takımı'nda ise eski futbolculardan Çağatay Büyüksavaş, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, Hürriyet gazetesinden İsmail Er, Fanatik'ten Orhan Yıldırım, Yılmaz Canpolat, Uğur Aytaç, Ünye Beşiktaş Futbol Okulu Koordinatörü Hasan Uygun ve Salih Özbir forma giydi.
Hüseyin Tavlı - 31.03.2019
Ordu'nun Ünye İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Hüseyin...
Ordu'nun Ünye ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Hüseyin Tavlı kazandı.
Hüseyin Tavlı - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ordu'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Hüseyin Tavlı - 20.01.2019
Erdoğan: Trenden İnenler Bir Daha Bu Trene Binemeyecekler
2 İLÇE MHP'YE BIRAKILDI Erdoğan konuşmasının sonunda Cumhur İttifakı'nın Ordu belediye başkan adaylarını açıkladı. İki ilçe MHP'ye bırakıldı. AK Parti Ordu adayları şöyle: "Akkuş: İsa Demirci, Altınordu: Aşkın Tören, Aybastı: Beytullah Geçtan, Çatalpınar: Ahmet Türe, Çaybaşı: Hüseyin Semiz, Fatsa: İbrahim Etem Kibar, Gölköy: Fikri Uludağ, Gülyalı: Talip Şen, Gürgentepe: Yaşar Şahin, Kabadüz: Yener Kaya, Kabataş: Yakup Yılmaz, Korgan: Tuncay Kiraz, Kumru: Yusuf Yalçova, Mesudiye: İsa Gül, Perşembe: Mustafa Tandoğan, Ulubey: İsa Türkcan, Ünye: Hüseyin Tavlı" MHP adayları; İkizce: Osman Kaygı, Çamaş: Mahmut Ayparçası Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak eski bakan Dr.
Hüseyin Tavlı - 20.01.2019
Dha Yurt Bülteni -11
2 İLÇE MHP'YE BIRAKILDI Erdoğan konuşmasının sonunda Cumhur İttifakı'nın Ordu belediye başkan adaylarını açıkladı. İki ilçe MHP'ye bırakıldı. AK Parti Ordu adayları şöyle: "Akkuş: İsa Demirci, Altınordu: Aşkın Tören, Aybastı: Beytullah Geçtan, Çatalpınar: Ahmet Türe, Çaybaşı: Hüseyin Semiz, Fatsa: İbrahim Etem Kibar, Gölköy: Fikri Uludağ, Gülyalı: Talip Şen, Gürgentepe: Yaşar Şahin, Kabadüz: Yener Kaya, Kabataş: Yakup Yılmaz, Korgan: Tuncay Kiraz, Kumru: Yusuf Yalçova, Mesudiye: İsa Gül, Perşembe: Mustafa Tandoğan, Ulubey: İsa Türkcan, Ünye: Hüseyin Tavlı" MHP adayları; İkizce: Osman Kaygı, Çamaş: Mahmut Ayparçası Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak eski bakan Dr.
Hüseyin Tavlı - 20.01.2019
AK Parti Ordu'da İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
AK Parti'nin Ordu'daki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Akkuş'ta İsa Demirci, Altınordu'da Aşkın Tören, Aybastı'da Beytullah Geçtan, Çatalpınar'da Ahmet Türe, Çaybaşı'nda Hüseyin Semiz, Fatsa'da İbrahim Ethem Kibar, Gölköy'de Fikri Uludağ, Gülyalı'da Talip Şen, Gürgentepe'de Yaşar Şahin, Kabadüz'de Yener Kaya, Kabataş'ta Yakup Yılmaz, Korgan'da Tuncay Kiraz, Kumru'da Yusuf Yalçova, Mesudiye'de İsa Gül, Perşembe'de Mustafa Saim Tandoğan, Ulubey'de İsa Türkcan, Ünye'de Hüseyin Tavlı.
Hüseyin Tavlı - 26.12.2012
Muhtarlar Bursa ve İstanbul'u Gezdi
Ünye Kaymakamı Mustafa Demir öncülüğünde İlçe Özel İdaresi tarafından düzenlenen geziye İl Genel Meclis Üyeleri Fahri Şahin, Ali Özkan ve Hüseyin Tavlı, Ünye ÇATOM Başkanı Selma Hasdemir, İlçe Özel İdare çalışanları, bazı daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları ile ilçede görev yapan yerel basın temsilcileri katıldı.
Hüseyin Tavlı - 26.12.2012
Kapalı Pazar Meydan Oluyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zeytinburnu Dinlenme Tesisleri'nde gerçekleştirilen programa İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in yanı sıra Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Av. Ahmet Çamyar, İl Genel Meclis Üyelerinden Fahri Şahin, Ali Özkan ve Hüseyin Tavlı, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Hüseyin Tavlı - 28.11.2012
Akhisar Ak Parti, Diş Hekimlerini Ziyaret Etti
AK Parti heyeti, ATSO Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Başhekimi Hüseyin Tavlı ve doktorların günlerini kutladılar.
Hüseyin Tavlı - 14.11.2012
İl Genel Meclis Üyelerinden 'Acil' Ziyaret
İl Genel Meclis üyeleri yaptıkları ziyarette, acil servisin çalışma ortamını inceleyerek, sağlık çalışanlarının taleplerini dinledi. Yapılan ziyarete İl Genel Meclis Üyesi Fahri Şahin, Ali Özkan, Hüseyin Tavlı ve Ünye İlçe Sağlık Grup Başkanı Çetin Gündoğdu katıldı.
Hüseyin Tavlı - 23.10.2012
Ünye'de Ekim Ayı Meclis Toplantısı Başladı
Ünye Köylere Hizmet Götürme Birliği ekim ayı olağan meclis toplantısı, gündemde yer alan 2013 Yılı Yatırım Planı ve Çalışma Programı ile 2013 mali yılı tahmini gelir ve gider bütçelerini görüşmek üzere Birlik Başkanı Kaymakam Mustafa Demir'in divan başkanlığında, İl Genel Meclis Üyeleri Fahri Şahin, Hüseyin Tavlı, Ali Özkan ve köy muhtarının katılımıyla Hükümet Konağı toplantı salonunda yapıldı.
Hüseyin Tavlı - 20.10.2012
Kaymakam Demir, Konkasör Şantiyesini İnceledi
Saraycık köyü mevkisinde bulunan şantiye incelemesine Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, İl Genel Meclis Üyeleri Fahri Şahin, Hüseyin Tavlı, Ali Özkan ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Aydın katıldı.
Hüseyin Tavlı - 17.10.2012
Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yılmaz Açıklaması
Kompleksin geleceğine dair fikir alış verişi yapılarak plan ve projelerin zamanla hazırlanacağı belirten Yılmaz, şöyle dedi: "Spor kompleksi için planlama yapıldı ve Bakanımıza da arz edildi. Ünye'ye yapılması planlanan spor kompleksi için ilk etapta suni çimli 2 futbol sahası yapılacak. İlçedeki mevcut sahalar hem antrenman, hem de maç için yeterli değil. Yapılacak sahaların ihaleleri ve sözleşmeleri gerçekleştirildi. 15 gün içinde sahaları yapmaya başlayacağız ve iki ayda da bitireceğiz. Bu iki sahayı yapmamızın nedeni Spor Toto 2. Lig'de oynayan Ünyespor ve Ordu 1. Amatör Lig'de oynayan Ünye Belediyespor gibi iki takımımız var. Bu iki takım da şehir stadını kullanıyor. Çim yüzeyli futbol sahaları özellikle Karadeniz'de sadece 15 günde bir maçı kaldırır, iki maç o stattaki çimler için ağır gelir. Burayı yaptığımız zaman antrenmanların tamamını buraya kaydıracağız." Futbol sahasının ardından bölgenin spor kompleksine çevrilmesi için diğer alt yapıların da hazırlanacağını vurgulayan Yılmaz, şunları kaydetti: "İlerleyen zamanda koşu pisti, atletizm pisti yapılacak. Cevizdere Spor Kompleksi'nin doğu tarafına Sporcu Eğitim Merkezi projesi düşünüyoruz. Konkasörlerin kalktığı alana tenis kortları yapmayı planlıyoruz. Kompleks içinde ayrıca çocuklar için eğlence alanları da yer alacak. Tam olarak sahalar oturduktan sonra güreş alanı yapacağız. İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin'in talimatıyla portatif tribünler yapılacak. Burası belki de Türkiye'nin en güzel, sayılı komplekslerinden biri olacak. Türkiye'de içinde atları da barındıran bir kompleks hatırlamıyorum." Yılmaz'a inceleme sırasında İl Genel Meclis üyesi Hüseyin Tavlı ve Ünye İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu da eşlik etti.
Hüseyin Tavlı - 31.05.2012
Yeşilay Derneği, Akhisar Tso Diş Hastanesini Ziyaret Etti
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Akhisar Şube Başkanı Hamit Hocaoğlu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabibi Dt. Hüseyin Tavlı'yı ziyaret etti.
Hüseyin Tavlı - 27.03.2012
Ünşiad'ın Çanakkale Gezisi
Dernek üyelerinden Hüseyin Tavlı ise geziden çok etkilendiğini, tek başına gezilince bir şey anlaşılamadığını, dernek çatısı altında manevi bir atmosfer içerisinde kaldıklarını söyleyerek şöyle devam etti.
Hüseyin Tavlı - 29.02.2012
Tapçı: 'Siz Neyimizi Almaya Geldiniz' Diyenler, Yaptıklarımızı Görünce Yanıldı
Programda söz alan İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Tavlı ise Ünye'de, Türkiye'de ve tüm dünyada adlarından söz ettiren ÜNİŞAD yönetimine ve onların Türkiye'deki ve dünyadaki gönül dostlarına teşekkür etmek istediğini ifade etti.
Hüseyin Tavlı - 26.02.2012
Oney Flash Fm 20'nci Yaşını Kutladı
Pastayı davetlilerle birlikte kesen Korkmaz, şunları kaydetti: "Her şeyimizi Ünyelilerle birlikte yaşadık. Radyo yayıncılığının daha etkin hale gelmesi ve yayınlarımızın daha net dinlenmesi noktasında, vericilerimizin güçlendirilmesi ve bu vericilerinin Ordu-Samsun arasına yayın verir hale gelmesini sağlayan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'na teşekkür ediyorum. Esnafların, tüccarların, bürokratların, herkesin bizde çok emeği var, buradan bütün dinleyicilerimize teşekkür ediyorum. Hemşehrimiz İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin'e de bize bu güne kadar verdiği katkılardan ötürü kendisine teşekkür ediyorum." Programa Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, İl Genel Meclis Üyeleri Fahri Şahin, Ali Özkan ve Hüseyin Tavlı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile basın mensupları katıldı.
Hüseyin Tavlı - 19.06.2007
Denizli Belediyesporlu minik futbolcular İzmir yolcusu
Denizli Doğan Demircioğlu Minikler Ligi'nde grup birincisi olan Denizli Belediyespor minik futbol takımı, İzmir'de yapılacak Türkiye Minikler Şampiyonası 1. Kademe Maçları'nda mücadele edecek. 20-22 Haziran arasında yapılacak maçlarda Kırmızı Beyazlı takımın rakipleri Muğla Yeni Milsasspor, Nazilli Pamukspor ve Manisa Saruhanlı Belediyespor olacak. Geçen yıl da aynı şampiyonada mücadele eden takım, bir galibiyet ve iki mağlubiyetle grup ikincisi olmuştu. Hasan Hüseyin Tavlı'nın çalıştırdığı takım, bu yıl en azından ikinci kademeye çıkmayı istiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Tavlı Haberleri | Hüseyin Tavlı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hüseyin Tavlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Tavlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünye'deki Trafik Kazasında Ölen Kişi Toprağa Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 06:41:22. #1.13#

title