Hüseyin Şahin Haberleri

Hüseyin Şahin haber, Hüseyin Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Şahin - 16.12.2019
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Haldun AlagaşHakemler: İlhami Şenyurt, Metin Korkutİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdulsamet Yalçın, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı, Uğur Güneş, Caner Çiçekoğlu (Beytullah Hatipoğlu, Ogbai, Caner Pekşen, Emre Fırat)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Ediz Fırıncıoğlu,...
Hüseyin Şahin - 13.12.2019
Bakan Gül: Değil ByLock, dumanla haberleşseler bu mücadeleyi sürdüreceğiz(2)
BAKAN GÜL, BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI Üst düzey yargı mensuplarının katıldığı Bölge İstişare Toplantısı'nın 9'uncusu Van'da gerçekleştirildi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hakim ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, Bakan Yardımcıları Uğurhan Kuş, Zekeriya Birkan, HSK daire başkanları Halil Koç, Mehmet Ademoğlu, Alp Arslan, Yaşar Şimşek, Cafer Ergen, Mehmet Akif Ekinci, Hüseyin Şahin, Prof.
Hüseyin Şahin - 13.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ -13
'PİYASALAR ÜZERİNDEKİ FAİZ BASKISINI BERTARAF ETTİK' Faiz oranlarında geçen sürede hızlı bir düşüşün yaşandığını anlatan Albayrak, "Yüzde 40'ların telaffuz edildiği bir dönemin ardından bu adımlarla birlikte faizler de yüzde 11-12'leri yavaş yavaş görmeye başladı. Gerek Merkez Bankası'nın gerçekçi para politikası, gerek üreticinin yanında güçlü duruşuyla birlikte piyasalar üzerindeki faiz baskısını bertaraf ettik. Hep kamu bankaları konuşuluyor ya, 'kamu bankaları ne için var?' Kamu bankaları bunun için var. Bu dönem 'kamu bankalarının hepsini özelleştirelim' deniyordu. Cumhurbaşkanımız karşı çıkmıştı. İyi ki de karşı çıkmış. Şu son 3-5 yılda yaşanan süreçte kamu bankalarının piyasa yapıcı yerli ekonominin reel sektörün yanında duran pozisyonu olmasaydı belki daha ağır sıkıntılı süreçlerden geçerdik" şeklinde konuştu.         'KAMU BANKALARIMIZ TEK HANELİ FAİZLERİ PİYASALARIMIZA BAŞLATIYOR'         Albayrak, Merkez Bankası'nın piyasaların önünü açan faiz indiriminin ardından Kayseri'de güzel bir haberi paylaşmak istediğini söyleyerek şöyle konuştu: "Her gün güzel haberler geliyor da kamu bankalarında bu süreci takip etmemezlik olmaz. Yolda gelirken bankalarımızla konuştuk. Faizler maliyetler düşüyor. Biz diyoruz ki kamu bankaları kamu bilinciyle hareket ediyorsa bu iyileşmeleri hemen piyasaya yansıtması lazım. Bir gün bile geciktirmek yok. Bugün yolda konuştuk. Kamu bankalarımız hesaplarını kitaplarını yapıyorlar. Çünkü eski Türkiye gibi de değil. Biliyorsunuz 2001 döneminde kamu bankaları görev zararı, 30 milyar, 40 milyar batırdı. Şimdi kamu bankalarımız görev zararı yapmıyor, kar ediyor makul kar edecek, zarar etmeyecek; ama hem de iyileşmeleri reel sektöre yansıtacak. İnşallah yüzde 11, 13,5 oranını aynı şekilde yüzde 9 ile yüzde 11,5 aralığına düşürerek inşallah bunu en kısa sürede reel sektöre yansıtacağız. Cumhurbaşkanımız 'inşallah tek haneli faizleri göreceğiz' dedi. Allah'ın izniyle 2020'ye girmeden kamu bankalarımız tek haneli faizleri piyasalarımıza başlatıyor." Görüntü Dökümü: -Bakan Albayrak'ın konuşması Olcay DÜZGÜN-Yasin DALKILIÇ-Muhammed KISIR/KAYSERİ, -ABONELERİMİZİN BİLGİSİNE HABERİN HAM GÖRÜNTÜLERİNE AŞAĞIDAKİ FTP BİLGİLERİNİ KULLANARAK LOGOLU BİR ŞEKİLDE ERİŞEBİLİRSİNİZ ftp adresi: ftp: //178.211.55.226 Kullanıcı adı: dhaabone Şifre: dha ==================== Bakan Gül: Değil ByLock, dumanla haberleşseler bu mücadeleyi sürdüreceğiz(2) BAKAN GÜL, BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI Üst düzey yargı mensuplarının katıldığı Bölge İstişare Toplantısı'nın 9'uncusu Van'da gerçekleştirildi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hakim ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, Bakan Yardımcıları Uğurhan Kuş, Zekeriya Birkan, HSK daire başkanları Halil Koç, Mehmet Ademoğlu, Alp Arslan, Yaşar Şimşek, Cafer Ergen, Mehmet Akif Ekinci, Hüseyin Şahin, Prof.
Hüseyin Şahin - 02.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Demre'de yeni deve güreşi sezonunun başladığının işaret fişeği olan develere havut kuşatma töreni düzenlendi. Köşkerler Mahallesi'ndeki deve güreşi sahasında düzenlenen havut kuşatma şenliğine, Kaymakam Onur Şatıroğlu, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Jandarma Komutanı Teğmen Emre Tırpancı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gümrükçü, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Koparıcı, CHP İlçe Başkanı Mustafa Caner, MHP İlçe Başkanı Mustafa Demirel, İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, Demre Deveciler Derneği Başkanı Yusuf Dedemoğlu, Kumluca Deveciler Derneği Başkanı Kemal Özer, belediye meclisi üyeleri, deve sahipleri ve yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Hüseyin Şahin - 01.12.2019
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanSpor Toto: Nicolas, Sercan Yüksel Bıdak, Ali Deniz Yılmaz, Leonardo, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi (Deniz İvgen, Hasan Hüseyin Mermer, Murat Tokgöz, Fatih Eren Uğur, Kadir Cin)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Morteza,...
Hüseyin Şahin - 27.11.2019
Siirt'te engelliyi satranç tutkusu yaşama bağladı
Siirt'te 17 yıl önce elektrik akımına kapılması sonucu engelli kalan Hüseyin Şahin (42) satranç ile yaşama tutundu.
Hüseyin Şahin - 03.11.2019
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Cengiz GöllüHakemler: Bülent Bozkurt, Ali İhsan GözüBursa Büyükşehir Belediyespor: Leonardo, Hüseyin Koç, İbrahim Başaran, Alisson, Sharifi, Cansın Hacıbekiroğlu (Hüseyin Şahin, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Esat Dalgıç, Boğaçhan Mehmet Zambak, Altay Demirci)Halkbank: Samet Faik Güneş,...
Hüseyin Şahin - 15.10.2019
Lefkoşa Yunus Emre Enstitüsünde 10'uncu yıl konseri
Lefkoşa YEE'nin organize ettiği, ney ve bağlama virtüözü Ömer Faruk Tekbilek'in verdiği konsere, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Lefkoşa YEE Müdürü Hüseyin Şahin ile çok sayıda sanatsever katıldı.
Hüseyin Şahin - 11.09.2019
Çorlu'daki tren kazası mağdurları: tüm sorumlular bulunup, yargılansın
Kazada 18 yaşındaki oğlu Serhat Şahin'i kaybeden Fatma Şahin, vagonda oğlu ve kızıyla bulunduğunu anlatarak, "Tren sendeledi, hopladı. Oğlumla kızıma sarıldım, onlar uçtu. Oğlum trenin altında kalarak öldü. hayatımız o anda bitti. Vicdanınız varsı suçlular bulunsun. Ben yaralandım suların içinde kaldım" dedi. Baba Hüseyin Şahin ise olay yerine gittiğinde oğlunu kendisinin çıkarmaya çalıştığını ifade ederek, "Gelen ekiplerde alet yoktu, köylüler vardı.
Hüseyin Şahin - 11.09.2019
Dha yurt bülteni - 14
Kazada 18 yaşındaki oğlu Serhat Şahin'i kaybeden Fatma Şahin, vagonda oğlu ve kızıyla bulunduğunu anlatarak, "Tren sendeledi, hopladı. Oğlumla kızıma sarıldım, onlar uçtu. Oğlum trenin altında kalarak öldü. hayatımız o anda bitti. Vicdanınız varsı suçlular bulunsun. Ben yaralandım suların içinde kaldım" dedi. Baba Hüseyin Şahin ise olay yerine gittiğinde oğlunu kendisinin çıkarmaya çalıştığını ifade ederek, "Gelen ekiplerde alet yoktu, köylüler vardı.
Hüseyin Şahin - 22.08.2019
"TİKA KKTC'ye ofis açacak"
İlk olarak Yunus Emre Enstitüsünü ziyaret ederek Lefkoşa Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Hüseyin Şahin'den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Ersoy, buradan Selimiye Camisi'ne geçti.
Hüseyin Şahin - 04.07.2019
Trafikte tartıştığı sürücü tarafından öldürülen, Serdar Çekiç son yolculuğuna uğurlandı
  "İNSANLAR BU KADAR RAHAT SİLAHLANMAMALI" Serdar Çekiç'in eniştesi Hüseyin Şahin, "Sürecin takipçisi olacağız.
Hüseyin Şahin - 04.07.2019
TRAFİKTE TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN, SERDAR ÇEKİÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
"İNSANLAR BU KADAR RAHAT SİLAHLANMAMALI" Serdar Çekiç'in eniştesi Hüseyin Şahin, "Sürecin takipçisi olacağız.
Hüseyin Şahin - 24.06.2019
Voleybolda transfer
İç transferde 5 isimle sözleşme yenileyen, dış transferde ise Hüseyin Koç, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Hüseyin Şahin, Cansın Hacıbekiroğlu ve Leonardo Pinheiro'yu kadrosuna katan yeşil-beyazlı kulüp, son olarak İranlı milli smaçör Mourteza Sharifi'yi renklerine bağladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Şahin Haberleri | Hüseyin Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hüseyin Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Batman bu köyde kimse sigara içmiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 05:59:31. #1.14#

title