Hüseyin Nazlıkul Haberleri

Hüseyin Nazlıkul haber, Hüseyin Nazlıkul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Nazlıkul - 12.03.2018
İstanbul'da Mutluluk Festivali
Festivale ayrıca nörobilim uzmanı Prof. Dr. Sinan Canan, nöralterapi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, onkolog Yavuz Dizdar, Dr.
Hüseyin Nazlıkul - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10)
Bugün açıklanan Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararında, sanıkların duruşmalar sırasındaki konuşma sürelerine de yer verildi.
Hüseyin Nazlıkul - 06.03.2014
Kendi İçinizdeki Gücü Keşfetmenin Tam Zamanı
Festivalde kimler var? ZihinRuhBeden Festivali'nde 3 gün boyunca 60'ın üzerinde eğitim gerçekleşecek. Eğitmenler arasında; Aret Vartanyan, Ayşe Nilgün Arıt, Ayşe Padipada Kızılöz, Beki İkala Erikli, Cemal Gürsoy , Ceyda Aydıner, Dr. Ali Rıza Avkan, Dr.Nurhayat Gül, Elçin Oflaz, Figen Küçükkoner Kırca, Gönül Marmara, Gülay Üserbay, Gülben Gönülden, Hande Akın, Hazım Körmükçü, Josie Veenhof, Lalitah, Uzm.Dr. Mehmet Kasım, Meltem Güner, Meral Erduran, Mustafa Kartal, Prof. Dr. Jie Wang, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, Prof.
Hüseyin Nazlıkul - 30.04.2013
Ergenekon Davası 3 Mayıs'a Ertelendi
İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon Davası'nda sanıklar Boğaç Kaan Murathan, Fatih Koca, Semih Tufan Gülaltay, Hüseyin Nazlıkul,Meryem Kurşun, Cem Şimşek, Erol Mütercimler ve Kemal Gürüz esas hakkındaki mütalaaya ilişkin...
Hüseyin Nazlıkul - 04.10.2012
Ergenekon Davasında, Hilmioğlu'nun Savunma Tanığı Dinleniyor
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 237. duruşmasında Veli Küçük, İbrahim Şahin ve Hasan Atilla Uğur'un da aralarında bulunduğu 35 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Doğu Perinçek ve Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu 30 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Tutuksuz sanıklardan Adil Serdar Saçan, Adnan Bulut ve Hüseyin Nazlıkul da duruşmaya geldi.
Hüseyin Nazlıkul - 27.09.2012
Ergenekon Sanığı, Duruşmada Veli Küçük'ün Elini Öptü
Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP milletvekilleri Mehmet Haberal ile Mustafa Balbay, Levent Ersöz, Tuncay Özkan ve Danıştay saldırısının tetikçisi Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 26 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Tutuksuz sanıklardan ise Hüseyin Nazlıkul, Adnan Bulut, Nusret Senem ve Güler Kömürcü Öztürk duruşmada hazır bulundu.
Hüseyin Nazlıkul - 02.04.2012
"Nöralterapi ve Tamamlayıcı Tıp Derneği" Eğitimi
Eğitimler, Nöralterapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, Tamamlayıcı Tıp Derneği Başkanı Med.
Hüseyin Nazlıkul - 24.02.2012
Nur Onur'a Bu Hafta
Dr.Hüseyin Nazlıkul soluduğumuz havanın, yediklerimizin kısacası atıkların dünyasını büyük şehirlerde olduğu gibi ozon, otomobiller ve fabrikalardan çıkan egzoz gazları ve hasarlarını, merak edilenleri değerlendirdi.
Hüseyin Nazlıkul - 06.02.2012
Ferda Paksüt: En İyi Askeri Yönetim, En Kötü Sivil Yönetimden Daha Kötüdür
18'i tutuklu 118 sanığın yargılandığı ikinci Ergenekon davasının 155. duruşması görülmeye başlandı. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde oluşturulan küçük salonda görülen duruşmaya, emekli Orgeneral Hurşit Tolon, CHP Milletvekili Mustafa Balbay, gazeteci Tuncay Özkan ile İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu tutuklu 13 sanık katıldı. Tutuklu sanıklardan Prof. Dr. Mehmet Haberal, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu, Oğuz Bulut ve Mustafa Dönmez duruşmaya gelmedi. Oda Tv davası kapsamında tutuklu bulunan bu davanın tutuksuz sanığı Yalçın Küçük de duruşmaya katıldı. Tutuksuz sanıklardan Ferda Paksüt, Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Nazlıkul, Mesut Özcan, Mahir Akkar, Hakan Şanlı, Tunç Akkoç, Doğukan Yorulmaz ve Adnan Bulut salondaki yerini aldı.
Hüseyin Nazlıkul - 06.02.2012
AK Parti Dahil Birçok Partiden Teklif Aldım
Tutuklu sanıklardan CHP Zonguldak Milletvekili ve Başkent Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu, diğer sanıklar Oğuz Bulut ve Mustafa Dönmez'ın gelmediği duruşmada, tutuksuz sanıklar Ferda Paksüt, Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Nazlıkul, Mesut Özcan, Mahir Akkar, Hakan Şanlı, Doğukan Yorulmaz, Adnan Bulut ve Tunç Akkoç da hazır bulundu.
Hüseyin Nazlıkul - 06.02.2012
Ergenekon Sanığı Paksüt: AK Parti Dahil Birçok Partiden Teklif Aldım
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ikinci Ergenekon davasının 155. duruşmada; Mustafa Balbay, İbrahim Şahin, Tuncay Özkan ve Hasan Atilla Uğur'un da aralarında bulunduğu 13 tutuklu sanık hazır bulundu. Tutuksuz sanıklardan Ferda Paksüt, Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Nazlıkul, Mesut Özcan, Mahir Akkar, Hakan Şanlı, Doğukan Yorulmaz, Adnan Bulut ve Tunç Akkoç duruşmaya katıldı.
Hüseyin Nazlıkul - 30.01.2012
Sinan Aygün: Kapitalizmin Temsilcisiyim, Beni Para İlgilendirir
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ikinci Ergenekon davasının 151. duruşmada; Mustafa Balbay, İbrahim Şahin, Tuncay Özkan ve Hasan Atilla Uğur'un da aralarında bulunduğu 14 tutuklu sanık hazır bulundu. Tutuksuz sanıklardan da CHP milletvekili Sinan Aygün, Ersin Gönenci, Oğuzhan Sağıroğlu, Erol Mütercimler, Hüseyin Nazlıkul ve Mehmet Ali Çelebi de duruşmaya katıldı.
Hüseyin Nazlıkul - 30.01.2012
İkinci "Ergenekon" Davasının 151. Duruşması Başladı
Tutuklu sanıklardan CHP Zonguldak Milletvekili ve eski Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu ile Oğuz Bulut'un gelmediği duruşmada, tutuksuz sanıklar CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Erol Mütercimler, Ersin Gönenci, Oğuzhan Sağıroğlu, Hüseyin Nazlıkul ile Teğmen Mehmet Ali Çelebi hazır bulundu.
Hüseyin Nazlıkul - 13.01.2012
İkinci Ergenekon Davası'nda 150'inci Duruşma
18'i tutuklu 118 sanığın yargılandığı ikinci Ergenekon davasının 150. duruşması görülmeye başlandı. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde oluşturulan küçük salonda görülen duruşmaya, emekli Orgeneral Hurşit Tolon, gazeteciler Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay ile İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu tutuklu 15 sanık katıldı. Tutuklu sanıklardan Prof. Dr. Mehmet Haberal, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz ve emekli Albay Hasan Atilla Uğur duruşmaya gelmedi. Oda Tv davası kapsamında tutuklu bulunan bu davanın tutuksuz sanığı Yalçın Küçük de duruşmaya katıldı. Tutuksuz sanıklardan ise Muhterem Bağcı, Hüseyin Nazlıkul ve Barbaros Altıntaş salondaki yerini aldı.
Hüseyin Nazlıkul - 22.11.2011
Ergenekon Sanığı Yıldırım: Kozinoğlu Stresten Öldü
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen İkinci Ergenekon davasının 144. duruşmasında Mustafa Balbay, İbrahim Şahin ve Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu 14 tutuklu sanık ile tutuksuz sanıklardan Hurşit Tolon, Servet Kaynak ve Hüseyin Nazlıkul hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Nazlıkul Haberleri | Hüseyin Nazlıkul Kimdir - Haberler - Hüseyin Nazlıkul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Nazlıkul kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul'da Mutluluk Festivali.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 22:40:30. #1.15#

title