Hüseyin Korkmaz Haberleri

Hüseyin Korkmaz haber, Hüseyin Korkmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Korkmaz - 23.11.2018
Tanık Beyanları Altıntaş'ın Fetö Bağlantısını Ortaya Koydu
"Suriye'ye gitmek istediğini söyledi" Tanık Hüseyin Korkmaz, Altıntaş'ın çok konuşan biri olmadığını, zaman zaman hatırını sorduğunu belirterek, "Heyecanlı bir yapısı olduğunu düşünüyorum.
Hüseyin Korkmaz - 23.11.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davasında Savunmalar Tamamlandı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 13'ü tutuklu 69 sanığın yargılandığı davada, yaklaşık 3 yıldır süren sanık savunmaları tamamlandı.
Hüseyin Korkmaz - 04.11.2018
Odun Keserken Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti
Edinilen bilgiye göre, Hanönü ilçesine bağlı Aşağı Çakırçay köyünde ikamet eden 68 yaşındaki Hüseyin Korkmaz, evinin bahçesinde odun keserken aniden fenalaştı.
Hüseyin Korkmaz - 04.11.2018
Odun Keserken Kalp Krizinden Öldü
Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde bir kişi odun keserken geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamanı yitirdiAlınan bilgiye göre, Aşağı Çakırçay köyü Karabük Mahallesi'nde imamet eden 68 yaşındaki Hüseyin Korkmaz, evinin bahçesinde odun keserken fenalaşarak yere yığıldı.
Hüseyin Korkmaz - 31.10.2018
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: AktepeHakemler: Volkan Bayarslan, Kemal Elmas, Deniz Caner ÖzaralAltındağ Belediye Spor: Hasan Göksu, Oktay Kancı, Salih Yurt (Dk. 83 Hüseyin Korkmaz), Furkan Dal, Ercan Güneri (Dk. 74 Burhanettin Çakırefe), Barış Bozdilki, Melih Şencan, Yalçın Eycan Kaya, Efe Berker Özcan, Kayhan Arduç (Dk.
Hüseyin Korkmaz - 26.10.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davasında 100. Celse
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 13'ü tutuklu 69 sanığın yargılandığı davanın 100.
Hüseyin Korkmaz - 08.10.2018
Bem-Bir-Sen'de Pakoğlu Güven Tazeledi
Genel kurulda şube yönetimi ise Hamdi Şeker, Hasan Hüseyin Korkmaz, Bekir Gemici ve İbrahim Turan'dan oluştu.
Hüseyin Korkmaz - 28.09.2018
Devlet Bahçeli'ye Nostaljik Araba Figürlü Yüzük
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin daha öncede kullandığı bir çok yüzüğe imzasını atan takı tasarımcısı Servet Küçükdemirel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için üzerinde MHP liderinin kullandığı 1982 model otomobilin figürü ile ülkücülüğü ilkesi 9 ışığı sembolize eden yıldızların bulunduğu yüzük tasarladı. Tasarladığı yüzüğü MHP Genel Merkezi'nde Devlet Bahçeli'ye hediye eden Küçükdemirel, Bahçeli'nin yüzüğü çok beğendiğini söyledi. Servet Küçükdemirel şunları söyledi: "Biz tasarım işi yapıyoruz. Bütün ünlülerle çalışıyoruz. Parti içerisinde il başkanları, milletvekilleri olsun Devlet Bey'in yanına gidecekleri zamana bizden sipariş istiyor. Bizde güzel bir tasarım hazırlayıp kendilerine teslim ediyoruz.  Devlet Bey'de bu yüzükleri, tasarımları görünce ustayla tanışmak istiyorum demiş. En son MYK üyesi Hüseyin Korkmaz'a yüzük yapmıştım.
Hüseyin Korkmaz - 14.09.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 13'ü tutuklu 69 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Hüseyin Korkmaz - 14.09.2018
Gündem / 14 Eylül 2018
(Bitlis/09.45/10.30/11.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- FETÖ davaları FETÖ/PDY'nin takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 12'si tutuklu 69 sanığın yargılanmasına Çağlayan'daki İstanbul 13.
Hüseyin Korkmaz - 14.09.2018
Gündem Özeti / 14 Eylül 2018
(Bitlis/09.45/10.30/11.30) 2- FETÖ davaları FETÖ/PDY'nin takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 12'si tutuklu 69 sanığın yargılanmasına Çağlayan'daki İstanbul 13.
Hüseyin Korkmaz - 05.09.2018
Fetö Sanığı Jandarmalara Ceza Yağdı
Heyet diğer sanıklardan Faruk Ural, Yusuf Aras, Abdulkadir Doğan, Ali Höcük, Emre Yurdagül, Eren Sabancı, Kurban Solmazlı ve Mehmet Güler'i 6'şar yıl 3'er ay, Yakup Söylemez'i ise 5 yıl, Adem Ceran, Atilla Yiğit, Feytullah Elibol, Galip Erkaya, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Güllü, Muhammed Adanur, Muhammet Özçiçekciler, Osman Şahin, Sedat Dinç ve Umut Doğan'ı da 3'er yıl 1'er ay 15'er gün hapis cezasına çarptırdı.
Hüseyin Korkmaz - 05.09.2018
Fetö'nün Jandarma Yapılanması Davasında Karar
Ayrıca heyet, Adem Ceran, Atilla Yiğit, Feytullah Elibol, Galip Erkaya, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Güllü, Muhammed Adanur, Muhammet Özçiçekciler, Osman Şahin, Sedat Dinç ve Umut Doğan'a 3 yıl 1 ay 15'er gün hapis cezası verdi.
Hüseyin Korkmaz - 04.09.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptıkları ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 12'si tutuklu 69 sanığın yargılanması sürüyor.
Hüseyin Korkmaz - 23.08.2018
İmircikliler Bayramda Piknikte Buluştu
Dernek Başkanı Hüseyin Korkmaz da bu yıl ilkini düzenledikleri etkinliği geleneksel hale getirmek için çalışacaklarını söyledi.
Hüseyin Korkmaz - 29.07.2018
Karamürsel'de Yaşayan Erzurumlular Yeni Başkanını Seçti
Hemşehrilerinin beklentilerinin farkında olduğunu dile getiren Fidan, "Bu beklentileri yerine getirmek, derneğimizi bulunduğu noktadan daha iyi konuma taşımak adına göreve geldik. Güçlü bir ekibimiz var. Amacımız, birlik ve beraberliği artırmak, kültürümüzü yaşatmak olacaktır." dedi. Fidan başkanlığındaki yönetim kurulunda, Hüseyin Korkmaz, Fazıl Şahin, Turan Yavuz, Osman Salim, Mesut Çalık ve Murat Bayrak yer aldı.
Hüseyin Korkmaz - 11.07.2018
Samsun'dan Kısa Kısa
Dernek Başkanı Hüseyin Korkmaz, üyeler Yakup Kibar, Nevzat Dayı ve Özen Değirmenci ile derneğin gençlik kolları başkanı Arslan Yarar, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'i ziyaret etti.
Hüseyin Korkmaz - 25.05.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davasında Ara Karar
Heyet, tutuksuz sanıklar Engin Filiz, Hamza Tosun ve Sinan Sağyalavaç hakkında çıkarılan yakalama emrinin devamına, sanıklar Fetullah Gülen, Hüseyin Korkmaz ve Sinan Dursun hakkındaki gıyabi tutuklama müzekkere ve kırmızı bültenle aranmalarının devamına karar verdi.
Hüseyin Korkmaz - 21.05.2018
Evden Yanık Kokusu Geldi, Mutfakta Ölü Bulundu
Edinilen bilgiye göre, Camikebir Mahallesi Yümlü Paşa Caddesi'nde kendisine ait evde yalnız yaşayan Nacife Yıldız'ın (80) evinden yanık yemek kokusu duyan üst katta oturan damadı Hüseyin Korkmaz, hemen kayınvalidesinin evine gitti.
Hüseyin Korkmaz - 21.05.2018
Osmaneli'nde Yalnız Yaşayan Kadın Ölü Bulundu
Edinilen bilgiye göre, Camikebir Mahallesi Yümlü Paşa Caddesi'ndeki evinde yalnız yaşayan Nacife Yıldız'dan haber alamayan damadı Hüseyin Korkmaz, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.
Hüseyin Korkmaz - 18.05.2018
MHP'nin Aday Listesi Belli Oldu
MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi netleşti.
Hüseyin Korkmaz - 18.05.2018
Dha Ankara;mhp Nin Aday Listesi Belli Oldu
MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi kesinleşti.
Hüseyin Korkmaz - 16.05.2018
ABD'de Görülen Hakan Atilla Davası - Avukatların Açıklamaları - New
FBI'dan FETÖ firarisi Korkmaz'a 50 bin dolar Davada, FETÖ firarisi eski Komiser Yardımcısı Hüseyin Korkmaz tanık olarak dinlenmişti.
Hüseyin Korkmaz - 16.05.2018
Güncelleme - ABD'de Görülen Hakan Atilla Davası
FBI'dan FETÖ firarisi Korkmaz'a 50 bin dolar Davada, FETÖ firarisi eski Komiser Yardımcısı Hüseyin Korkmaz tanık olarak dinlenmişti.
Hüseyin Korkmaz - 11.05.2018
25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davasında Ara Karar
Heyet, yurtdışında oldukları bilinen firari sanıklar terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen, Sinan Dursun ve Hüseyin Korkmaz hakkında çıkarılan gıyabında tutukluluk hali ile yokluklarında tutuklama kararının ve kırmızı bültenle aranmalarının devamı ile firari sanıklar Engin Filiz, Hamza Tosun Sinan Sağyalavaç'ın yakalama halinin de devamını kararlaştırdı.
Hüseyin Korkmaz - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
MYK'nın yine isimleri İzzet Ulvi Yönter, Deniz Depboylu, Mehmet Taytak, Merve Menekşe, Gülbeyhan Saylağ, Nur Tuğba Aktay, Ayşe Sibel Ersoy, Gülay Özcan, Serap Şule Kalın, Fethi Yıldız, Murat Kotra, Yüksel Kaleci, Davut Haskırış, Ahmet Özyürek, Ahmet Yiğit Yıldırım, Hakan Doğru, Adem Yurdakul, Abdullah Bahadır Alperen, Fatih Çetinkaya, Mehmet Duygulu, Ferhat Çakıroğlu, Muhammet Koçak, Sefer Aycan, Süleyman Korkmaz, Mehmet Varol, Nevzat Aypek, Hüseyin Korkmaz, Akın Üstün, İdris Aydın, Hakan Er, Hüsnü Uğur, Mustafa Ertekin, Mehmet Sarı, Süleyman Latif Yunusoğlu, Nevzat Ünlütürk, Fevzi Zırhlıoğlu, Ömer Çağlar Yılmaz, Bulduk Özdemir, Volkan Uygunuçarlar, Volkan Dudu, Yusuf Turan, Recep Bakırcı, Umur Ertürk, Yakup Özkılıç ve Ahmet Yılmaz oldu.
Hüseyin Korkmaz - 18.03.2018
Bahçeli: "Yeniden Üstlendiğim Mukaddes Görevimi Şeref Tacı Gibi Taşıyacağım"
Genel başkanlık seçiminin ardından delegeler, Merkez Yönetim Kurulu için oy kullandı. Oylama sonucunda yeni asil üyeler şu şekilde oldu: "Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Celal Adan, Mevlüt Karakaya, Emin Haluk Ayhan, Sadir Durmaz, Mustafa Kalaycı, İsmail Faruk Aksu, İzzet Ulvi Yönter, Zühal Topçu, Deniz Depboylu, Kamil Aydın, Ruhsar Demirel, Mehmet Parsak, Hidayet Vahapoğlu, Cemal Çetin, Ali Güler, Oğuz Tarhan, Özgür Bayraktar, Tamer Osmanağaoğlu, Yaşar Yıldırım, Volkan Yılmaz, Kadir Şekerci, Mehmet Taytak, İbrahim Çiftçi, Nevin Taşlıçay, Merve Menekşe, Gülbeyhan Saylağ, Nur Tuğba Aktay, Ayşe Sibel Ersoy, Gülay Özcan, Serap Şule Kalın, Fethi Yıldız, Murat Kotra, Yüksel Kaleci, Davut Haskırış, Ahmet Özyürek, Erdem Karakoç, Musa Küçük, Ahmet Yiğit Yıldırım, Hakan Doğru, Adem Yurdakul, Abdullah Bahadır Alperen, Fatih Çetinkaya, Mehmet Duygulu, Ferhat Çakıroğlu, Muhammet Koçak, Sefer Aycan, Süleyman Korkmaz, Mehmet Varol, Kadir Çitil, Nevzat Aypek, Hüseyin Korkmaz, Akın Üstün, İdris Aydın, Hakan Er, Hasan Özarslan, Hüsnü Uğur, Mustafa Ertekin, Mehmet Sarı, Süleyman Latif Yunusoğlu, Abdurahman Başkan, Nevzat Ünlütürk, İbrahim Özyavuz, Fevzi Zırhlıoğlu, Ömer Çağlar Yılmaz, Bulduk Özdemir, Volkan Uygunuçarlar, Volkan Dudu, Seyit Ahmet Göçer, Yusuf Turan, Recep Bakırcı, Umur Ertürk, Yakup Özkılıç, Ahmet Yılmaz.
Hüseyin Korkmaz - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Blok liste olarak gerçekleştirilen seçimlerde, MYK şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Celal Adan, Mevlüt Karakaya, Emin Haluk Ayhan, Sadir Durmaz, Mustafa Kalaycı, İsmail Faruk Aksu, İzzet Ulvi Yönter, Zuhal Topçu, Deniz Depboylu, Kamil Aydın, Ruhsar Demirel, Mehmet Parsak, Hidayet Vahapoğlu, Cemal Çetin, Ali Güler, Oğuz Turhan, Özgür Bayraktar, Tamer Osmanağaoğlu, Yaşar Yıldırım, Volkan Yılmaz, Kadir Şekerci, Mehmet Taytak, İbrahim Çiftçi, Nevin Taşlıçay, Merve Menekşe, Gülbeyhan Saylağ, Nur Tuğba Aktay, Ayşe Sibel Ersoy, Gülay Özcan, Serap Şule Kalın, Fethi Yıldız, Murat Kotra, Yüksel Kaleci, Davut Haskırış, Ahmet Özyürek, Erdem Karakoç, Musa Küçük, Ahmet Yiğit Yıldırım, Hakan Doğru, Adem Yurdakul, Abdullah Bahadır Alperen, Fatih Çetinkaya, Mehmet Duygulu, Ferhat Çakıroğlu, Muhammet Koçak, Sefer Aycan, Süleyman Korkmaz, Mehmet Varol, Kadir Çitil, Nevzat Aypek, Hüseyin Korkmaz, Akın Üstün, İdris Aydın, Hakan Er, Hasan Özarslan, Hüsnü Uğur, Mustafa Ertekin, Mehmet Sarı, Süleyman Latif Yunusoğlu, Abdurahman Başkan, Nevzat Ünlütürk, İbrahim Özyavuz, Fevzi Zırhlıoğlu, Ömer Çağlar Yılmaz, Bulduk Özdemir, Volkan Uygunuçarlar, Volkan Dudu, Seyit Ahmet Göçer, Yusuf Turan, Recep Bakırcı, Umur Ertürk, Yakup Özkılıç, Ahmet Yılmaz.
Hüseyin Korkmaz - 26.02.2018
17 Aralık Kumpas" Davası
Takipsizlikle sonuçlanan "17 Aralık soruşturması"nda kumpas kurup usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı firari Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürleri ve ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan eski komiser Hüseyin Korkmaz'ın da aralarında bulunduğu...
Hüseyin Korkmaz - 26.02.2018
Altındağ Temsilcisinden Önemli Galibiyet
Yeni Altındağ Belediyespor ile Manisa BBSK arasında Manisa Mümin Özkasap Spor Tesisleri'nde oynanan müsabakaya Altındağ temsilcisi iyi başladı. Dakikalar 20'yi gösterdiğinde mavi-beyazlı takımdan Hüseyin Korkmaz, Manisa ceza sahasında yerde kaldı.
Hüseyin Korkmaz - 19.02.2018
Yolcu Otobüsü Meyve Bahçesine Girdi: 6 Yaralı
Kaza, sabah saatlerinde, D-650 Karayolu Oruçlu Mahallesi mevkiinde meydana geldi. İstanbul yönüne giden Müslüm Uzunarslan (45) yönetimindeki 34 UDR 62 plakalı yolcu otobüsü, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu yol kenarında bulunan ayva ve şeftali bahçesine girdi. İçerisinde 26 yolcunun bulunduğu otobüs, ağaçlara çarparak durabildi. Kazada, otobüs sürücüsü Müslüm Uzunarslan ile yolcular Gülten Sağık, Şahin Akpınar, Hüseyin Korkmaz, Durmuş Kılınç ve Murat Serhoş yaralandı.
Hüseyin Korkmaz - 19.02.2018
17 Aralık Kumpas" Davası
Takipsizlikle sonuçlanan "17 Aralık soruşturması"nda kumpas kurup usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla terör örgütü FETÖ elebaşı firari Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürleri ve ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan eski komiser Hüseyin Korkmaz'ın da aralarında bulunduğu 9'u tutuklu...
Hüseyin Korkmaz - 14.02.2018
Grafikli Analiz - Abd, Türkiye'nin Güvenini Neden Kaybetti?
İş adamı Rıza Sarraf'ın sanıkken ABD'li makamların baskı ve teşvikiyle tanık konumuna geçirilmesi, FETÖ'cü firari komiser yardımcısı Hüseyin Korkmaz'ın davanın en önemli tanıklarından kabul edilmesi FBI'dan 50 bin dolar alması, davanın hakimi Richard Berman'ın FETÖ'yü destekleyen ve Türkiye karşıtı açıklamalarıyla bilinen kimliği, hadisenin FETÖ-ABD işbirliğinin yeni bir ürünü olduğunu netleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Korkmaz Haberleri | Hüseyin Korkmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hüseyin Korkmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Korkmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 25 Aralık Kumpas Davası'nda Karar Açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 07:52:16. #1.15#
title