HÜSEYİN KOCABIYIK HABERLERİ

Hüseyin Kocabıyık haber, Hüseyin Kocabıyık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kocabıyık - 25.03.2015
Yatağan'da Domuz Gribinden Bir Kişi Öldü, İki Kişinin Tedavisi Sürüyor
Muğla'nın Yatağan ilçesinde yüksek ateş ve halsizlik şikâyetiyle başvurduğu hastaneden İzmir'e sevk edilen kişi hayatını kaybetti. Kavak Mahallesi'nde yaşayan, 3 Mart 2015'te Yatağan Devlet Hastanesi'ne giden 58 yaşındaki Rasim Kaya, bir süre tedavi gördükten sonra domuz gribi şüphesiyle İzmir'deki özel bir hastaneye sevk edildi. Burada 20 Mart'ta domuz gribi teşhisi koyulan Kaya, dün akşam hayatını kaybetti. Kadıköy Mahallesi'nde oturan 66 yaşındaki Yaşar Sarıkaya da aynı şikâyetlerle Yatağan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Tahliller sonucunda, H1N1 virüsü taşıdığı şüphesiyle tek kişilik bir odada gözetim altına alındı. Aynı ilçede yaşayan 65 yaşındaki Hüseyin Kocabıyık, aynı şikayetlerle Yatağan Devlet Hastanesi'ne başvurdu.
Hüseyin Kocabıyık - 16.01.2015
Balıkesir'den Kısa Kısa
Cinal, gazetecilere yaptığı açıklamada, değişikliklerle ilgili şunları kaydetti: "Önce yetkilendirilmiş gümrük müşavirlerinin yetkilerinde kısıtlamaya gidildi. Bunu ihracatçı birliklerinin Dahilde İşleme Rejimi kapsamındaki işlevinin ortadan kaldırılması izledi. Şimdide antrepoların kamera sistemleri değişiyor. Yeni bir yönetmelikle tüm antrepolara yeni kamera takılma zorunluluğu getirildi. Denetimi artırarak kaçakçılığı önlemeyi amaçlayan bu yeni teknoloji kameralar Türkiye'de üretilmiyor. İthalatı ise birkaç firma tarafından yapılıyor. Fiyatları ise depoların büyüklüğüne göre 70 bin dolar ila 200 bin dolar arasında değişiyor. Türkiye'de bin 800 antrepo bulunduğu göz önüne alındığında uygulama sektöre toplamda 200 milyon dolarlık ek bir maliyet getirecek."   Trakya Birlik, 2013-2014 iş yılını başarıyla tamamladı     Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık, birlik olarak 2013-2014 iş yılını başarıyla tamamladıklarını bildirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 10.01.2015
Bandırma'da 1 Kişi Donarak Öldü
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde avcılık yapan 60 yaşındaki Hasan Hüseyin Kocabıyık donarak yaşamını yitirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 10.01.2015
Bandırma'da Avcının Donarak Öldüğü İddiası
Alınan bilgiye göre, Kuşcenneti Mahallesi Koşak mevkiine avlanmak amacıyla giden Hasan Hüseyin Kocabıyık'ın akrabaları, uzun süre geri dönmemesi üzerine durumu jandarmaya bildirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 08.01.2015
Trakya Birlik Olağan Genel Kurulu
Sezen, seçimin ardından yaptığı konuşmada, kongreye gösterilen ilgi ve destekten dolayı herkese teşekkür etti. Sonucun hayırlı olmasını dileyen Sezen, şöyle konuştu: "Trakya Birlik'te 12 yıldır siyaset yapmadık. Bundan sonra da Trakya Birlik'e siyaseti  sokmayacağız. Burada bulunduğumuz sürece parti ayırımı yapılmayacaktır. Bunu burada bir söz olarak veriyorum. Biz burada siyaseti hep ikinci, üçüncü planda tuttuk. Bugünden sonra da buna özen göstereceğiz. Burada tek bir derdimiz var Trakya Birlik'i Türkiye'de daha iyi yerlere taşıyabilmek. 45 kooperatifim adaylık konusunda bana destek verdi. Hepsine 'Allah razı olsun' diyorum, haklarını helal etmelerini diliyorum." Seçimde, Rafet Sezen, Emre Yılmaz, Hilmi Kahraman, Ahmet Akgün, Hüseyin Kocabıyık ve Remzi Kobak asil yönetim kurulu, Ertunç Ferah, Soner Özsoy, İsmail Aktaş, Süleyman Kaya, Mehmet Karaçoban, Sadettin Kalpakçı da yedek yönetim kurulu adayları olarak belirlendi.
Hüseyin Kocabıyık - 18.12.2014
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Sezen, daha sonra beraberinde başkan vekilleri Hilmi Kahraman, Ahmet Akgün ve Hüseyin Kocabıyık, Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe ile Ahmetbey ve Vize Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatiflerini ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 05.12.2014
Osman Gökçek: "Roth, Her Olay Öncesi Türkiye'ye Geliyor"
Gazeteci-yazar Hüseyin Kocabıyık ile Beyaz TV'de yayınlanan 'Erkan Tan'la Tartışalım' programında Türkiye üzerinde oynanan kirli oyunları değerlendiren Osman Gökçek, Claudio Roth'un her olay öncesi Türkiye'ye geldiğine dikkat çekti.
Hüseyin Kocabıyık - 21.11.2014
Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sosyal Medyayı Salladı
Osman Gökçek, "Erkan Tan ile Tartışalım" programında gazeteci-yazar Hüseyin Kocabıyık ile birlikte Türkiye gündeminin yanı sıra siyasette öne çıkan gelişmeleri de değerlendirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 06.11.2014
Çağdaş Avukatlar Grubu'ndan Yeni Asır'a Suç Duyurusu
Demir ve baro seçimine Çağdaş Avukatlar Grubu'nun yeni yönetim kurulu için aday olan avukatlar, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusu dilekçesini sundu. Dilekçede, baro seçimi sürecinde yaptıkları haberler ve yazılarla Yeni Asır Gazetesi muhabiri Ali Eyce, yazar Hüseyin Kocabıyık, yazar ve Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, muhabir Metin Burmalı ve Sorumlu Müdür Tolga Tekin'in hakaret, iftira, suç uydurma, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarını işledikleri iddia edildi.
Hüseyin Kocabıyık - 28.10.2014
28 Şubat Davası
-"Hükümete bildirmeye karar verdik" Hakkında o dönemde hazırlanan iddianamenin, kontrol edilen medyada yazılanlardan oluştuğunu savunan Orakoğlu, göreve başladıktan kısa süre sonra, Gazeteci Enis Berberoğlu'nun, "Askere meydan okuyan polis şefi" başlıklı bir yazı yazdığını, bunun "şahsına yönelik açık psikolojik harekata işaret ettiğini" ileri sürdü.  Bu yazıdan sonra TSK'nın üst düzeyinde kendisine karşı ilgi oluştuğunu, Teoman Koman'ın kendisiyle görüştüğünü anlatan Orakoğlu, sonraki süreçte sanıklardan Eser Şahan'ın kendisini araştırmak üzere Kadir Sarmusak'ı gönderdiğini öğrendiğini belirtti. Ancak Sarmusak'ın BÇG'ye ilişkin 5 belge getirdiğini belirten Orakoğlu, şöyle devam etti: "Getirdiği belgelerin o sırada çok farkında değildim. Yakın çalışma arkadaşlarımla toplantıda belgeleri değerlendirdik. BÇG'nin Türkiye'yi darbe şartlarına götürmeye yönelik grup olduğu kanaati oluştu. Bu bilgi ve belgeleri hükümete bildirmeye karar verdik. Devletin hiyerarşik kuralları içerisinde Kemal Çelik'e götürdük, onunla Meral Akşener'in yanına götürdük. Sayın Akşener, 'Sayın Çiller'e siz götürün' dedi. Çiller'in danışmanı Hüseyin Kocabıyık ile Çiller'e gittik.
Hüseyin Kocabıyık - 20.10.2014
Yeni Asır 120. Yaşını Kutladı
Kutlamada konuşan Turkuvaz Medya Grubu Ege Temsilcisi Hüseyin Kocabıyık, Yeni Asır'ın cumhuriyetin değerlerine sahip çıkan bir gazete olduğunu vurguladı.
Hüseyin Kocabıyık - 11.04.2014
Fethiye'de Başarılı Polisler Ödüllendirildi
Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende, yıl içinde başarı gösteren 73 polise başarı belgeleri, Kaymakam Ekrem Çalık, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık ve müdür yardımcısı Hüseyin Caner Aksungur tarafından verildi.
Hüseyin Kocabıyık - 09.04.2014
Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu Kuruluş Yıl Dönümü
İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk Polis Teşkilatı'nın 165'inci kuruluş yıl dönümünde oluşturulan hatıra ormanına yeni fidanlar diktiklerini belirtti.
Hüseyin Kocabıyık - 27.02.2014
İlk Türk Pilotlarından Fethi Bey Şehit Oluşunun 100. Yılında Fethiye'de Anıldı
Fethi Bey heykeli önünde düzenlenen törene Hava Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan, Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanlığı Havacılık Eğitim Daire Başkanı Emekli Albay Bekir Akyüz, Fethiye Kaymakamı Ekram Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Beyazıt, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık'ın yanı sıra Kara ve Deniz Komutanlığı yetkilileri, Beşiktaş Kulübü yöneticileri katıldı.
Hüseyin Kocabıyık - 29.01.2014
Kazada Yaralananlara Müdahale Duyarlılığı Ödül Getirdi
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, İlçe Sağlık Müdürü Uğur Çomak ve Fethiye Belediyesi İtfaiye Müdürü Sait Avcı'nın katılımıyla kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen törende, 22 Ocak'ta meydana gelen trafik kazasında yaralılara duyarlı ve profesyonelce müdahale eden trafik polisi İbrahim İlgene, itfaiye çavuşu Murat Tamgaç ve 112 Acil Servis ekibi adına doktor Aydın Alptekin'e plaketleri sunuldu.
Hüseyin Kocabıyık - 28.01.2014
Demirdüzen'e Türk Dünyası Dostluk ve Onur Ödülü
Kazakistan Dostluk Madalyası alanlar şöyle: "AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, Devlet Sanatçısı Kadir İnanır, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, PTT Genel Müdürü Osman Tural, Sri Lanka Fahri Konsolosu Av. Mahmut Uluer, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Melek, TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren, TRT Avaz Genel Koordinatörü Yüksel Değercan, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkanı İsmail Demirdüzen, Araştırmacı-yazar Burhanettin Kapusuzoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Kazak-Türk İş Konseyi Başkanı Mert Sarı, Sanatçı Orhan Çakmak, Akademisyen Kemalettin Özdemir, Ağaçlı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ağaçlı, İşadamı İsmail Karaosmanoğlu, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Metehan Demir, Güneş Gazetesi Ankara Temsilcisi Talat Atilla, Turizm Tanıtma Platformu (TUTAP) Genel Başkanı Fikret Yıldız, Türk Dünyası Araştırmacı Gazeteci Seyfullah Türksoy, Yeni Asır gazetesi yazarlarından Hüseyin Kocabıyık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Kocabıyık Haberleri | Hüseyin Kocabıyık Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hüseyin Kocabıyık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kocabıyık kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir AK Parti İzmir'de Dört Vekile Veto.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 15:53:48. #1.16#

title