HÜSEYİN KOCABIYIK HABERLERİ

Hüseyin Kocabıyık haber, Hüseyin Kocabıyık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kocabıyık - 18.08.2015
Aydın Doğan'dan Ak Partili Hüseyin Kocabıyık'a Tepki
Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, AK Parti milletvekili Hüseyin Kocabıyık’ın kendisi hakkında sosyal medyadaki paylaşımlarına yazılı bir açıklamayla cevap verdi.
Hüseyin Kocabıyık - 10.08.2015
Terör Saldırılarına Tepki
Delican, şunları söyledi: "PKK saldırıları sonucu peş peşe şehit cenazeleri gelirken CHP İzmir milletvekilleri HDP'lilerle sözde 'barış bloku' adı altında devletin terörle mücadelesini zaafa uğratmaya dönük mesai birliği yaparak kuruluş misyonuna da ihanet etmektedir. Devletimizin güvenlik güçlerinin kamu düzenini sağlamaya yönelik meşru operasyonları ile eli kanlı terör örgütünün insanlık dışı saldırılarını eşdeğer görmek, devlet ile terör örgütünü birbirinin dengi olarak konumlandırarak sözde 'barış' çağrıları yayınlamak, en hafif ifadesiyle gaflet olarak tanımlanabilir. Bu bloktan beklenen PKK'ya kol kanat germeleri değil, PKK eylemlerini açıkça lanetlemelidir." Toplantıya, AK Parti İzmir milletvekilleri Hüseyin Kocabıyık, İbrahim Turhan, Nesrin Ulema, Cemil Şeboy ve Kerem Ali Sürekli katıldı.
Hüseyin Kocabıyık - 08.06.2015
İzmir'de AK Parti'nin Oyları Eridi
2015 genel seçiminde ise AK Parti’nin oy oranı, İzmir’in iki seçim bölgesinde de yüzde 10 düşerek 26’ya geriledi. Vekil sayısı da 11’den 8’e düştü. Çevre ve Şehircilik Bakanı Veysel Eroğlu, Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, İbrahim Turhan, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli ve Yeni Asır Gazetesi Ege Bölge Temsilciliği’ni yapan Hüseyin Kocabıyık, milletvekili olmaya hak kazandı.
Hüseyin Kocabıyık - 08.06.2015
CHP İzmir'de Açık Ara Birinci, İşte Milletvekilleri
Resmi olmayan sonuçlara göre İzmir’in milletvekilleri şunlar: 1. BÖLGE Selin Sayek Böke (CHP) Musa Çam (CHP) Tuncay Özkan (CHP) Tacettin Bayır (CHP) Özcan Purçu (CHP) Ali Yiğit (CHP) Veysel Eroğlu (AKP) Nükhet Hotar (AKP) Cemil Şeboy (AKP) Hüseyin Kocabıyık (AKP) Oktay Vural (MHP) Aslan Savaşan (MHP) Ertuğrul Kürkçü (HDP) 2.
Hüseyin Kocabıyık - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
AK Parti'nin dünkü seçimlerde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar :  Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı Aksaray : İlknur İnceöz, Nevzat Palta Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce Ankara 1. Bölge :  Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu Ankara 2. Bölge :  Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan Antalya :  Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın :  Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ziver Özdemir Bayburt :  Naci Ağbal  Bilecik :  Halil Erdemir Bingöl :  Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur :  Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun Çanakkale :  Bülent Turan Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu  Denizli :  Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar Diyarbakır :  Cevdet Yılmaz Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne :  Şemsettin Emir Elazığ :  Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut Erzincan :  Talha Erol Durmaz Erzurum :  Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir Eskişehir :  Nabi Avcı, Salih Koca Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan Giresun :  Turhan Alçelik, Adem Tatlı Gümüşhane :  Kemalettin Aydın Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel İstanbul 1. Bölge :  İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman İstanbul 2. Bölge :  Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Markar Eseyan İstanbul 3. Bölge :  Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç İzmir 1. Bölge :  Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık İzmir 2.
Hüseyin Kocabıyık - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İzmir 1. Bölge Açılan sandık oranı : 100,00 1 - AK Parti VEYSEL EROĞLU 2 - AK Parti FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR 3 - AK Parti CEMİL ŞEBOY 4 - AK Parti HÜSEYİN KOCABIYIK 5 - CHP SELİN SAYEK BÖKE.
Hüseyin Kocabıyık - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
İzmir'de 8 bin 982 sandıkta kayıtlı olan toplam 3 milyon 109 bin 815 seçmenin sandık başına gittiği İzmir'de, 2011 genel seçim sonuçlarına kıyasla oy kaybı yaşayan AK Parti, 3 milletvekili kaybetti, CHP ise oylarını artırmasına rağmen milletvekili sayısından 1'ini düşürdü. Daha önce 2 milletvekili olan MHP, bu sayıyı 4'e çıkarırken, HDP de kentten 2 milletvekili çıkarmayı başardı.  İzmir 1'nci bölgede CHP 6, AK Parti 4, MHP 2 ve HDP ise 1 milletvekili çıkardı. 1'inci bölgede CHP'den Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu ve Ali Yiğit, AK Parti'den Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Cemil Şeboy ve Hüseyin Kocabıyık, MHP'den Grup Başkanvekili Oktay Vural ve Aslan Savaşan ile HDP'den de Ertuğrul Kürkçü gibi isimler TBMM'ye girmeye hak kazandı.
Hüseyin Kocabıyık - 04.06.2015
Genel Seçime Doğru
"Ellerinde çok para var da bizi kriz etkilemez mi diyorlar?" AK Parti İzmir milletvekili adayı Hüseyin Kocabıyık, seçim çalışmaları kapsamında Cennet Vadisi'nde sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi.
Hüseyin Kocabıyık - 23.05.2015
Genel Seçime Doğru
3. Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Bülent Akşakar ve Bornova Oto Tamircileri Odası Başkanı Bülent İşçi'den sorunlar hakkında bilgi alan Şeboy, şehir içinde kalan 1, 2 ve 3. sanayi sitelerinin daha uygun bir yere taşınması için hazırladıkları sanayi yerleşkesi projesine destek verdi.  Şeboy, bu projenin yeni dönemde TOKİ aracılıyla hayata geçirilebileceğini ifade eden Şeboy, şunları söyledi:   "İzmir'de şu an hiçbir belediyenin sanayi yerleşkesi gibi bir projeyi hayata geçirecek gücü yok. Bu projeyi daha hazır bir duruma getirdikten sonra TOKİ'nin kapısını çalacağız. Çünkü böylesine büyük bir projeyi ancak TOKİ yapabilir. Esnaf kardeşlerimiz de kira öder gibi o dükkanları satın alır. Tabi bu yerleşkeden sadece gerçekten esnaf olanların yararlanması için birlikte çalışacağız. Yoksa işin içine al, sat mantığı girerse esnafımız yine yüksek kira ödemek zorunda kalır, bu proje de amacına ulaşmaz. Ben göreve başladıktan sonra hep beraber oturacağız bu projeye yön vereceğiz."  -"Vergileri faize değil, yatırıma, hizmete harcadık" AK Parti İzmir 1. bölge 4. sıra adayı Hüseyin Kocabıyık, seçim çalışmaları kapsamında, General Kazım Özalp Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Hüseyin Kocabıyık - 22.05.2015
Genel Seçime Doğru
Hotar, daha sonra beraberindeki AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait, AK Parti İzmir milletvekili adayı Hüseyin Kocabıyık ve partililerle balıkçı esnafını ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 21.05.2015
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de
Bakan Eroğlu, Karabağlar'da, AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun'un çalışmalarını sürdüreceği, seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.
Hüseyin Kocabıyık - 21.05.2015
Hüseyin Kocabıyık: "İnsan Onuruna Yatırım Yapılacak"
İzmir’in Selçuk ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Hüseyin Kocabıyık, AK Parti’nin üzerinde çalıştığı yeni bir tasarıdan bahsederek, "8 Haziran sonrasında AK Parti iktidarını bekleyin, herkes bayram edecek, insan onuruna yatırım yapılacak" dedi.
Hüseyin Kocabıyık - 20.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili adayı Cemil Şeboy, proje üretemeyenlerin Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü siyasete alet ettiğini söyledi.  AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, partinin milletvekili adayları Kuşulular Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği'nde İzmir'deki Kütahyalılar ile buluştu.  Etkinlikte konuşan milletvekili adaylarından Cemil Şeboy,  Buca Belediye Başkanlığı döneminde dünyadaki en büyük Atatürk heykelini yaptırdığını, ancak Büyük Önder'i hiçbir zaman siyasete karıştırmadığını bildirdi.  Bazı parti mensuplarının "Biz Atatürk'ün askerleriyiz" diye bağırdığını belirten Şeboy, "Atatürk bu ülkenin çimentosudur. Hepimizin Atasıdır. Proje üretemeyenler Atatürk'ü siyasete alet ediyor" ifadelerini kullandı.  AK Parti Bayraklı İlçe Teşkilatı'nın Yamanlar Mahallesi'ndeki seçim bürosu açılışında konuşan AK Parti İzmir milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli de 7 Haziran seçimlerinin büyük önem taşıdığını kaydetti.  AK Parti iktidarının 13 yılda "efsane hizmetler" yaptığını savunan Sürekli, "Elbette ki eksikler var. Lakin bizler bu eksiklikleri kapatmak için sizleri dinliyor, projeler oluşturup sorunları kapatmak için çalışıyoruz" dedi.  Esnaf ziyaretinde bulunan Kerem Ali Sürekli, Cengizhan otobüs duraklarına giderek şoförlerle sohbet etti, Kentkart ile otobüse bindi, otobüsteki vatandaşlarla görüştü.  AK Parti Milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun da Buca Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Buca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kahramanmaraş Afşinliler Derneği ve Bayburtlular Derneği'ni ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 16.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun, Konyalılar Dernekleri Birliği Federasyonu'nu ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 12.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun, Balçova'da ziyaretlerde bulundu.
Hüseyin Kocabıyık - 11.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
Dağ, "Irkçı söylemler ve etnik unsurlar üzerinden siyaset yapanlar, ülke ve millete hiçbir şekilde fayda sağlamaz. Onun içindir ki ırkçı siyaset yapanlar, Taksim ile Kabe'yi bir tutar. Kabe'yi biz başımızın üzerinde tutar, gönlümüz ve yüreğimizin en derin yerinde saklarız. Kürt kökenli muhafazakar vatandaşlarımız, bu zihniyete kesinlikle prim vermeyecektir" diye konuştu.  İbrahim Turhan Ak Parti İzmir 2. Bölge milletvekili adayı İbrahim Turhan Bayraklı İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katılarak partililer ile bir araya geldi.  Hükümetin 2023 hedeflerini anlatan Turhan 7 Haziran seçimlerinin öneminin toplumun her kesimi tarafından kavranmasını gerektiğini vurgulayarak, koalisyon söylentilerinin de dikkate almamasını istedi.  AK Parti iktidarı öncesi Türkiye'nin siyasi ve ekonomik durumunu hatırlatan Turhan, bu dönemde ülkenin çok kötü yönetildiğini ifade ederek şunları söyledi: "Neresinden bakarsak bakalım ülke bitmiş bir durumdaydı. Hiçbir kurumu sağlıklı çalışmıyordu. Devletin herhangi bir kurumu elindeki fazla parayı yüzde 80 faiz ile yatırırken, başka bir kurumu ise bankadan yüzde 130 faiz ile kredi çekmek zorunda kalıyordu. Aradaki fark rantiyecinin cebine giriyor, milletin cebinden çıkıyordu. Rantiyecilerin bağlantılarını kestik, hortumları kopardık ama bu seferde 28 Şubat süreci başladı."  Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun Ak Parti İzmir 1.
Hüseyin Kocabıyık - 08.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun, Torbalı ilçesini ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 03.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti 24. dönem İzmir milletvekilleri İlknur Denizli ve Mehmet Tekelioğlu, partilerinin 25 dönem milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun ile bir araya geldi, partililerle helalleşti.
Hüseyin Kocabıyık - 30.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun Seferihisar ve Güzelbahçe'yi ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 30.04.2015
Ak Partili Adaylardan Baraj ve Poliklinik Müjdesi
AK Parti İzmir milletvekili adayları Hüseyin Kocabıyık ve Talip Uzun Seferihisar ve Güzelbahçe ilçelerini ziyaret ederek, kooperatif yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Hüseyin Kocabıyık - 29.04.2015
Genel Seçime Doğru
-Hüseyin Kocabıyık İzmir 1.
Hüseyin Kocabıyık - 28.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Hüseyin Kocabıyık, milletvekili seçildikten sonra ilk iş olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan randevu almak olacağını söyledi.
Hüseyin Kocabıyık - 08.04.2015
İzmir AK Parti Adaylarından İlk Açıklamalar
İzmir 1. Bölge'den aday gösterilen Gazeteci-Yazar Hüseyin Kocabıyık, "Bundan sonra bütün birikimlerimiz, bütün enerjimizi İzmir için harcayacağız değerlendireceğiz.
Hüseyin Kocabıyık - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 7 Haziran'daki genel seçimde açıklanan milletvekili adaylarıyla ciddi bir başarı yakalayacaklarını belirtti.
Hüseyin Kocabıyık - 07.04.2015
AK Parti Listesi Açıklandı
AK Parti’nin aday listesi belli oldu.
Hüseyin Kocabıyık - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
AK Parti'nin Yüksek Seçim Kuruluna sunduğu listeye göre, İzmir 1. Bölge birinci sıradan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; İzmir 2. Bölge birinci sıradan Mustafa İbrahim Turhan milletvekili adayı gösterildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Kocabıyık Haberleri | Hüseyin Kocabıyık Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Hüseyin Kocabıyık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kocabıyık kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir - AK Parti'de Yıldırım Liste.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 11:46:41. #1.14#

title