HÜSEYİN KOCABIYIK HABERLERİ

Hüseyin Kocabıyık haber, Hüseyin Kocabıyık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kocabıyık - 02.02.2016
Erzurum Dernekler Federasyonu Seçiminde Birlik Beraberlik Mesajı
Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu yaptığı konuşmada tarihe yön veren bir medeniyetin ve bu medeniyetin kadim bir şehrinin çocukları olarak ülkenin milli birlik ve beraberliği için Osmanlı Devleti'nin kuruluşunda ve Erzurum Kongresiyle Kurtuluş Savaşı'ndaki gibi yine üzerlerine bir görev düştüğünde hazır olduklarını söyledi. Manisa AK Parti Milletvekili Hüseyin Kocabıyık 2.
Hüseyin Kocabıyık - 30.01.2016
Türkmenlere Yardım Tır'ını Hotar Sürdü
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı, Türkiye genelinde Türkmenlere destek kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, İzmir Çiğli'den yardım malzemeleriyle dolu iki TIR yola çıktı. TIR'lar yola çıkmadan önce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican konuşma yaptı ve TIR'lara yardım malzemelerini yükledi.
Hüseyin Kocabıyık - 30.01.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar Açıklaması
Konuşmaların ardından Hotar, AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık ve parti teşkilat üyeleri toplanan yardım malzemelerini tırlara yükledi.
Hüseyin Kocabıyık - 17.01.2016
CHP'li Çam: 'Mccarthy' Özentisi Küçük Adamlarımız Var ve Hedef Gösteriyorlar
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, AKP İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın İzmir'deki akademisyenleri hedef alan, halkı şiddete ve linç etmeye davet eden açıklamalarını, çok sert ifadelerle eleştirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 14.01.2016
Hüseyin Kocabıyık : İmza Atanların % 80'i 28 Şubatçı
Güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarına 'Bildiri' yayınlayarak karşı çıkan akademisyenlere tepkiler çığ gibi büyüyor.
Hüseyin Kocabıyık - 11.01.2016
28 Şubat Davası (1)
Sanık avukatlarından Ümit Kara'nın talebiyle, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Salim Dervişoğlu ve eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Fikret Özden Boztepe ile REFAH-YOL Hükümeti'nin Başbakanı Necmettin Erbakan'ın danışmanlığını yapan gazeteci İlnur Çevik'in "tanık" olarak dinlenmesine karar veren mahkeme, geçmişte Çiller'in başdanışmanlığını yapan AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'a da tanıklık yapması için yeniden çağrı kağıdı çıkaracak.
Hüseyin Kocabıyık - 11.01.2016
28 Şubat" Davasının 81. Duruşması Başladı
28 Şubat dönemine ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini cebren devirmeye, düşürmeye iştirak" suçundan 103 sanığın yargılandığı davanın 81. duruşması başladı.Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanıklar, müştekiler ve tarafların avukatları katılıyor. Duruşmada hazır bulunanların tutanağa geçirilmesinin ardından mübaşir, eski Başbakanlar Mesut Yılmaz ve Tansu Çiller ile Çiller'in o dönemde danışmanlığını yapan AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık "tanık" olarak duruşma salonuna çağırdı.
Hüseyin Kocabıyık - 11.01.2016
28 Şubat Davasının 81. Duruşması Başladı
28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 81. duruşması başladı. Mahkemeye tanık olarak çağrılan eski başbakanlardan Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz duruşmaya katılmadı. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın 81. duruşmasına Çevik Bir ve Çetin Doğan başta olmak üzere çok sayıda sanık katılıyor. Yoklamanın ardından mahkeme başkanı, Tansu Çiller’in özel bir hastaneden alınan 4 gün istirahat raporunu mahkemeye gönderdiğini bildirdi. Mahkeme başkanı, Mesut Yılmaz’ın da sağlık sorunları nedeniyle duruşmaya katılamayacağını belirtti. Hüseyin Kocabıyık ise herhangi bir mazeret bildirmedi.
Hüseyin Kocabıyık - 10.01.2016
28 Şubat Davası"Nda 81. Duruşma Yarın
Duruşmaya katılması durumunda yarın, Çiller'in 1995-1999 arasında başdanışmanlığını yapan AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın "tanık" sıfatıyla beyanının alınacağı belirtildi.
Hüseyin Kocabıyık - 24.12.2015
Savunma Komisyonunda 'Deaş mı Işid mi Daiş mi Denilecek' Polemiği"
Irak’taki merkezi yönetimin ülkenin yüzde 30’una hakim olmadığını vurgulayan Faruk Özlü, “DEAŞ’ın yönettiği bir toprak söz konusu.” dedi. Bunun üzerine söz alan Hüsnü Bozkurt, “Oraya bin 700 askerlik bir güç ve tank gönderdiğinizde zaman o ülkenin tamamına hakim değil dediğiniz Irak hükümeti Birleşmiş Milletlere başvurarak askerlerimizin geri çekilmesini sağladı ve ciddi bir kayba uğradığımızı düşünüyorum. Bir sorum daha olacak. Sayın müsteşar bütün dünya IŞİD Irak Şam İslam Devleti diyor yabancı basın ajanslarının tamamı ISİS diyor sizin bu DEAŞ ya da DAİŞ dediğiniz nedir Allah aşkına. Niye dünyanın kullandığı terminolojiyi kullanmıyorsunuz? Bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Bütün uluslararası basın hepsi ISİS diyor biz IŞİD diye biliyoruz bütün dünya IŞİD diyor birisi DEAŞ diyor nedir bu açılımı nedir? Dünyanın kullandığı bir terminolojiyi bir terör örgütü konusunda neden kaçınıyorsunuz?” sorularını yöneltti. Bununu üzerine Müsteşar Yardımcısı Bülbül, “Müsaade ederseniz o konuda bilgi vermeyeyim bizden ziyade.” cevabını verdi. Komisyon Başkanı Faruk Özlü iki terimin de kullanıldığını söyledi. Dünyada sistematik bir İslamafobi hareketi olduğunu kaydeden Komisyon üyesi AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, “Bütün toplumlara bir mikrop gibi yayılıyor İslamafobi.
Hüseyin Kocabıyık - 21.12.2015
Afganistan Parlamento Heyeti TBMM'yi Ziyaret Etti
Ziyaret sırasında konuşan Türkiye-Afganistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık, Afganistan ile Türkiye'nin "iki sevgili gibi" olduğunu belirterek, "Coğrafya bu iki sevgiliyi ayırmış ama ne kadar ayrı olursa olsun birbirine karşı her zaman çok büyük muhabbet duyan iki ülkedir Afganistan ve Türkiye" dedi.
Hüseyin Kocabıyık - 15.12.2015
Ak Partili Vekil Kocabıyık'a Mahkemeden Hakaret Cezası
AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Gazeteci Uğur Dündar ve CHP Sözcüsü Haluk Koç’a Twitter'da hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 5'er bin lira tazminat ödemeye mahkum oldu.
Hüseyin Kocabıyık - 08.12.2015
Milli Savunma Komisyonu, İlk Toplantısını Yaptı
AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık da Çiçek'i eleştirerek,  kimsenin, daha ilk günden komisyona demokrasi notu veremeyeceğini ifade etti.
Hüseyin Kocabıyık - 11.11.2015
Bir Dönem Ara Veren AK Parti Milletvekili Yıldırım Mazbatasını Aldı
Bugün AK Parti İzmir milletvekilleri Binali Yıldırım, Necip Kalkan, Hüseyin Kocabıyık, Hamza Dağ ve Atilla Kaya, Kültürkpark’taki İl Seçim Kurulu’nda mazbatalarını teslim aldı.
Hüseyin Kocabıyık - 11.11.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Binali Yıldırım ve beraberindeki Ak Parti milletvekillerinin İzmir İl Seçim Kuruluna gelişleri,-Milletvekilleri ve Binali Yıldırım'ın mazbatalarını almaları,-Binali Yıldırım'ın kamerayı omzuna alması ve kameramanla şakalaşması,-Binali Yıldırım'ın açıklamaları - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: - "Seçime katılan vatandaşların yarısının fiilen desteğini almak üzere yeni bir dönemi Türkiye'de AK Parti iktidarıyla başlatmış oluyoruz. İnşallah 2019 yılına kadar AK Parti geçmiş 13 yılda yaptığı hizmetlere kaldığı yerden devam edecektir ve ülkemiz ölümünün yıl dönümünü dün andığımız büyük Atatürk'ün bize gösterdiği muasır medeniyetler seviyesi ve ötesine geçme yönündeki kararlılığını devam ettirecektir"- "CHP Kurultayı ile uğraşacak vaktimiz yok. Onlar kendi işine bakar. Onlarda kurultay her seçimden sonra artık rutin, gelenek haline geldi. Onlar kendi işini kendi aralarında görsünler, biz milletin işiyle meşgulüz" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, seçime katılan vatandaşların yarısının fiilen desteğini alarak, Türkiye'de yeni bir dönemi başlattıklarını belirterek "İnşallah 2019 yılına kadar AK Parti geçmiş 13 yılda yaptığı hizmetlere kaldığı yerden devam edecektir ve ülkemiz ölümünün yıl dönümünü dün andığımız büyük Atatürk'ün bize gösterdiği muasır medeniyetler seviyesi ve ötesine geçme yönündeki kararlılığını devam ettirecektir" dedi.AK Parti'den İzmir milletvekili seçilen Binali Yıldırım, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli, Mahmut Atilla Kaya, Hamza Dağ İzmir İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.
Hüseyin Kocabıyık - 11.11.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
AK Parti'den İzmir milletvekili seçilen Binali Yıldırım, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli, Mahmut Atilla Kaya, Hamza Dağ İzmir İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.
Hüseyin Kocabıyık - 02.11.2015
AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e Gönderdi
AK Parti'nin 1 Kasım'da yapılan seçimde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar : Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal  Ağrı: Cesim Gökçe Aksaray : İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti  Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Haluk İpek  Ankara 1. Bölge : Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin Ankara 2. Bölge : Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan Antalya : Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın : Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş  Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan  Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ataullah Hamidi  Bayburt :  Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu   Bilecik :  Halil Eldemir Bingöl :  Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur : Bayram Özçelik, Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten Çanakkale :  Bülent Turan, Ayhan Gider  Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt  Denizli :  Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan  Diyarbakır : Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal  Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne : Rafet Sezen Elazığ : Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı  Erzincan : Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram  Erzurum : Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz  Eskişehir :  Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abdülkadir Yüksel, Mehmet Erdoğan Giresun : Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk  Gümüşhane : Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş  Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu Iğdır : Nurettin Aras Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce İstanbul 1. Bölge : İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk  İstanbul 2. Bölge : Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Sayan Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan İstanbul 3. Bölge : Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinoğlu, Abdullah Başcı  İzmir 1. Bölge : Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan  İzmir 2.
Hüseyin Kocabıyık - 02.11.2015
İzmir'in 26 Milletvekilliğinin 14'ünü CHP Kazandı
AKP OYUNU ARTTIRDI, VEKİL SAYISINI KORUDU Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım'ın ismini ön plana çıkararak İzmirli seçmenden oy isteyen AKP, 7 Haziran'daki seçimde aldığı yüzde 26 oy oranını, yüzde 5’e yakın arttırdı ancak her iki bölgeden toplam sekiz olan milletvekili sayısı aynı kaldı. AKP’de İzmir 1. bölgede Yıldırım, Atila Kaya, Hüseyin Kocabıyık ve İzmir Ticaret Odası eski Meclis Başkanı Necip Kalkan, 2.
Hüseyin Kocabıyık - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İzmir 1. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İzmir 1. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti BİNALİ YILDIRIM 2 - AK Parti MAHMUT ATİLLA KAYA.
Hüseyin Kocabıyık - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İzmir 1. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İzmir 1. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti BİNALİ YILDIRIM 2 - AK Parti MAHMUT ATİLLA KAYA.
Hüseyin Kocabıyık - 07.10.2015
28 Şubat Davası
Ayrıca Mahkeme, Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'a da yeniden çağrı kağıdı gönderilmesini karara bağladı.
Hüseyin Kocabıyık - 06.10.2015
28 Şubat Davası
O dönemde Başbakanlıkta verilen ve tartışmalara neden olan iftarın ardından Çiller'in kendisini arayarak, "Mehmet Bey, akşam televizyon izlerken utandım. Bunlar kim? Kim davet etti? Lütfen bana bir not geçin" dediğini anlatan Bican, şunları kaydetti: "Erbakan'ın özel kalemini aradım, liste geldi. Davetin, Refah Partisi milletvekillerinden, Genel Başkan Yardımcısı biri tarafından yapıldığını söyledi. Çiller'e de bazı tepkiler gelmiş. Çok üzüntülüydü. Böyle olmaması gerektiğini söyledi. Ertesi gün benden bir konuşma notu hazırlamamı istedi. Atatürk milliyetçiliğinden, laikliğinden, Anayasa'nın ilkelerinden, Atatürk devrimlerinden söz eden bir konuşma hazırlayıp, gönderdim. Çiller medyanın önüne çıktı, tamamen tersini söyledi. Olayın peşine gittim, nedir bu diye. Özel kalem müdürü bana, bunun malum ikili tarafından hazırlanan metin olduğunu söyledi. Malum ikili Hüseyin Kocabıyık ve Mümtazer Türköne'ydi.
Hüseyin Kocabıyık - 03.10.2015
Genel Seçime Doğru
Ulema, yüzde 41 gibi önemli bir oy oranı olmasına rağmen seçmenin, AK Parti'yi eksiklerini tamamlama, bazı hatalarını görmesi ve buna göre yeni bir strateji belirlemesi noktasında uyardığını bildirdi.  Ulema, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yarın açıklanacak seçim bildirgesine ilişkin şunları söyledi:   "7 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımızın bize uyarı olarak vermek istediği mesajları değerlendirdik. Ülke bütçesi ve ekonomisi ölçüsünde de bunların yerine getirilmesi yönünde üst kurulumuz çok ciddi çalışma gerçekleştiriyor. 4 Ekim'den sonra inşallah 1 Kasım'dan sonraki Türkiye, birlik, bütünlük, istikrar ve güven ortamının devam ettiği bir Türkiye'nin hep birlikte yolculuğuna başlayacağız." "Millet bize güveniyor" AK Parti İzmir milletvekili adayı Hüseyin Kocabıyık da "Dünyanın hiçbir yerinde başarılı olmayan bir hükümete halk hatır için oy vererek onu seçmez.
Hüseyin Kocabıyık - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hüseyin Kocabıyık - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
25. dönemde İzmir 1. Bölge'den Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy ve Hüseyin Kocabıyık olmak üzere 4 vekil çıkarmıştı.
Hüseyin Kocabıyık - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (1)
Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek Ankara 2. Bölge 1. sıradan, MHP'den istifa eden Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş de Ankara 2. Bölge 2. sıradan aday oldu.  AK Parti'nin Ankara, İstanbul ve İzmir milletvekili adayları şöyle: Ankara 1. Bölge 1 - Ali Babacan 2 - Yalçın Akdoğan 3 - Ahmet Gündoğdu 4 - Ali İhsan Arslan 5 - Jülide Sarıeroğlu 6 - Murat Alparslan 7 - Ertan Aydın 8 - Fatih Şahin 9 - Tülay Selamoğlu 10 - Barış Aydın 11 - Ercan Kınacı 12 - Fahri Usta 13 - Devlet Şankazan 14 - Mehtap Toruntay 15 - Hüseyin Ulusal  16 - Hayri Çağır 17 - Emire Balkan  18 - Mehmet Ali Canlı Ankara 2. Bölge 1 - Cemil Çiçek 2 - Yıldırım Tuğrul Türkeş 3 - Emrullah İşler 4 - Ahmet İyimaya 5 - Lütfiye Selva Çam 6  - Vedat Bilgin 7 - Aydın Ünal 8 - Nevzat Ceylan 9 - Ayhan Yılmaz 10 - Mahmut Sami Mallı 11 - Ahmet Baba 12 - Murat Yıldırım  13 - Neslihan Cenk 14 - Mehmet Akif Kalaycı  İstanbul 1. Bölge  1 - İsmail Kahraman  2 - Mustafa Ataş 3- Mihrimah Belma Satır 4 - Erol Kaya 5 - Ahmet Berat Çonkar  6 - Berat Albayrak  7 - İsmet Uçma 8 - Metin Külünk 9 - Ravza Kavakcı Kan 10 - Azmi Ekinci 11- Osman Boyraz 12 - Hasan Turan 13 - Hasan Sert 14 - Mehmet Ali Pulcu 15 - Hurşit Yıldırım 16 - Hulusi Şentürk  17 - Orhan Birdal 18 - Şebnem Kocakelçi 19 - Hakkı Şanlı 20 - Erdal Yılmaz 21 - Ayşe Kartal 22 - Mustafa Demiral 23 - Mustafa Özmen 24 - Hacer Aktürk  25 - Alim Erdemir 26 - Coşkun Koç 27 - Hasan Ekmen 28 - Ayser Soy  29 - Muhammet Ali Kumru 30 - Mehmet Hüsrev 31 - Ramazan Bulum İstanbul 2. Bölge  1 - Hayati Yazıcı 2 - Volkan Bozkır 3 - Burhan Kuzu 4- Ayşe Nur Bahçekapılı  5 - Fatma Betül Sayan Kaya 6- Ekrem Erdem 7 - Aziz Babuşcu 8 - Durmuş Ali Sarıkaya 9 - Şirin Ünal 10 - Fatma Benli 11 - Hüseyin Bürge 12 - Haydar Ali Yıldız  13 - Ahmet Hamdi Çamlı 14 - Markar Eseyan 15 - Oktay Saral 16 - Cemal Vanlıoğlu 17 - Ayşegül Esra Atik 18 - Perihan Toğay 19 - Erol Adayılmaz 20 - Yavuz Değirmenci 21 - Gülver Erdem 22 - Mehmet Akif Köse 23 - Ömer Faruk Aydemir 24 - Buğra Babur 25 - Mahmut Bayat  26 - Emre Ete İstanbul 3. Bölge  1 - Mehmet Mehdi Eker 2 - Mustafa Şentop  3 - Mehmet Doğan Kubat 4 - Serap Yaşar 5 - Feyzullah Kıyıklık 6 - Mehmet Muş 7 - Nureddin Nebati  8 - Mehmet Metiner 9 - Harun Karaca  10 - Tülay Kaynarca  11 - Mustafa Yeneroğlu  12 - Erkan Kandemir  13 - Halis Dalkılıç 14- Mürteza Zengin 15 - Yıldız Seferinoğlu 16 - Abdullah Başçı 17 - Yunus Ergüne 18 - Tülin Mazlumoğlu Kestane 19 - Ahmet Aydın 20 - Hatice Kübra Öztürk 21 - Abdullah Sadıksoy 22- Müzemmil Hevadpal 23 - Resul Kurt 24 - Yeşil Aytulum Turut 25 - Zekiye Çapan  26 - Murat Çelik 27 - Memet Emin Ertekin 28 - Hasene Çapar 29 - Haşim Taşkıran  30 - Yasin Zülbaharoğlu  31 - Hüseyin Koyuncu İzmir 1. Bölge adayları 1 - Binali Yıldırım  2 - Mahmut Atilla Kaya 3 - Hüseyin Kocabıyık  4 - Necip Kalkan 5 - Cemal Bekle 6 - Ayşe Engür 7 - Fevzi Bayram   8 - Maksut Karaosman 9 - Mehmet İlkbahar  10 - Gürbüz Akbulut 11 - Zerrin Kara 12 - Ahmet Eroğlu 13 - Enes Uzunlar  İzmir 2.
Hüseyin Kocabıyık - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Hüseyin Kocabıyık - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Hüseyin Kocabıyık - 16.09.2015
Balıkesir'den Kısa Kısa
  Türkiye'de yağlık ayçiçeği üretimi   Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık, Türkiye'nin ham yağ açığının yüzde 60 seviyelerine çıktığını bildirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 03.09.2015
Genel Seçime Doğru
7 Haziran seçimlerinde AK Parti İzmir milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, İbrahim Turhan, Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ, Nesrin Ulema, Hüseyin Kocabıyık ve Cemil Şeboy da aday adaylığı başvurusu yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Kocabıyık Haberleri | Hüseyin Kocabıyık Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Hüseyin Kocabıyık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kocabıyık kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Eseyan: Aym Eleştirilemez Değil.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 18:48:49. #1.15#

title