HÜSEYİN KARAMEŞE HABERLERİ

HÜSEYİN KARAMEŞE HABERLERİ

Hüseyin Karameşe haber, Hüseyin Karameşe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Karameşe - 29.4.2014
-Aa Ekibinden İznik Belediye Başkanı ve Kaymakama Ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürü Kamuran Akkuş ile AA Pazarlama ve Satış Yöneticisi Kerim Küçüksarı, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Kaymakam Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 20.4.2014
3'üncü İznik Ultra Maratonu Sona Erdi
10 kilometre halk koşusuna Robbie Britton 34 dakika 29 saniyelik derecesiyle birinci, Akin Yeniçeli 35 dakika 41 saniye ile ikinci, Makedon İlija Pajmakoski 37 dakika 44 saniye ile üçüncü oldu. Belediye Başkanı Osman Sargın parkuru 52 dakika 15 saniye ile tamamlarken, bir önceki gün yapılan 42 kilometre koşusunda kaymakam Hüseyin Karameşe, parkuru 7 saat 57 dakika ile 167 sırada tamamladı.
Hüseyin Karameşe - 14.9.2013
Bursa Valisi Karaloğlu'ndan İznik'e Ziyaret
Karaoğlu,  Kaymakam Hüseyin Karameşe'den ilçe hakkında bilgi aldı.
Hüseyin Karameşe - 21.8.2013
Vali Yüksel'e, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlardan Veda Ziyareti
Valilikten yapılan açıklamaya göre, farklı görevlere atanan vali yardımcıları Mehmet Oduncu, Mehmet Kurt, Kemal Kahraman, Osman Günaydın ve Mustafa Tapsız ile bazı ilçe kaymakamları Ufuk Seçilmiş, Hasan Kürklü, Hüseyin Karameşe, Aziz Onur Aydın Yüksel'i ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 29.5.2013
Haymana Meslek Yüksekokulu İkinci Mezunlarını Verdi
Törene, öğrencilerin ailelerinin yanı sıra Kaymakam Hüseyin Karameşe, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Hüseyin Karameşe - 27.3.2013
Ankara İl Tarım Müdürleri Haymana'da Toplandı
Bir otelde gerçekleşen İl Tarım Müdürlüğü istişare toplantısına, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Ankara İl Tarım Müdürü Muhsin Temel, Haymana Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı ve yönetim kurulu üyeleri ile Ankara'daki 25 ilçenin tarım müdürleri katıldı.
Hüseyin Karameşe - 29.10.2012
Cumhuriyetimiz 89 Yaşında
Haymana Şehir Stadı'nda düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kaymakam Hüseyin Karameşe, törende yaptığı konuşmada, geçmişteki gençlerin tarihi inşa ettiklerini belirterek, bugünün gençlerinin de gelecekte tarihi inşa edeceğini söyledi.
Hüseyin Karameşe - 13.9.2012
Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'nun İkincisi Düzenlendi
Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü'nün Haymana Belediyesi'nin katkılarıyla bu yıl ikincisini düzenlediği Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'na, Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Karameşe - 18.7.2012
Ankara Üniversitesi Geleneksel Hasat Bayramı
Törene, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Karameşe - 6.6.2012
Haymana'da Mezuniyet Töreni
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Anadolu İmam Hatip Lisesi mezuniyet törenine katıldı.
Hüseyin Karameşe - 4.6.2012
Çiftçilerin Sorunları ve Çözüm Önerileri
Bala ve Haymana ilçelerinde faaliyet gösteren çiftçilerin, tarımsal faaliyetleri ve hayvancılık alanındaki sorunlar ve çözüm önerileri hakkındaki düzenledikleri toplantıya AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhsin Temel, Bala Kaymakamı Mustafa Irmak, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti Bala İlçe Başkanı Ömer Keskin, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Nüvit Keskinkılıç, Bala Muhtarlar Dernek Başkanı Nazım Ünal, İlçe Tarım Müdürleri, Bala ve Haymana Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Odaları temsilcileri katıldı.
Hüseyin Karameşe - 30.5.2012
Haymana Meslek Yüksekokulu İlk Mezunlarını Verdi
Haymana Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen törene, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ, Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Haymana Meslek Yüksekokul Müdürü İsmail Ağırbaş, çok sayıda öğretim görevlisi, veliler ve öğrenciler katıldılar.
Hüseyin Karameşe - 25.5.2012
Haymana'da 25 Mayıs Dünya Etik Günü Kutlaması
Haymana Nuri Bektaş Anadolu Lisesi'nde düzenlenen programa UNESCO Felsefe ve İnsan Hakları Kürsüsü Başkanı ve Maltepe Üniversitesi İnsan Hakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. İoanna Kuçuradi, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, eski Turizm Bakanı Abdülkadir Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalkılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Hüseyin Karameşe - 25.5.2012
Haymana'da Halk Günü
Haymana Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda gerçekleştirilen hal gününde, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Hüseyin Karameşe - 19.5.2012
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutluyoruz
İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüşe Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalkılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Karameşe - 15.5.2012
Ömer Özkan'ın Adı, Memleketinde Meydana Verildi
Haymana Belediye Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda Prof. Dr. Özkan'ın adı, Kent Meydanı'na verildi. Meydana, Prof. Dr. Ömer Özkan'ın mermer sütun üzerine adı yazıldı, portresi yapıldı. Açılılışa, Belediye Başkanı AK Parti'li Hacı Aysu, AK Parti Ankara milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu, Haluk Özdalga, Kaymakam Hüseyin Karameşe, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.
Hüseyin Karameşe - 14.5.2012
Prof. Dr. Ömer Özkan Haymana'da
Haymana Belediyesi tarafından dün düzenlenen Temel Atma ve Açılışlar törenine Prof. Dr. Ömer Özkan, AK Parti Milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu ve Haluk Özdalga, Kaymakam Hüseyin Karameşe, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Belde Belediye Başkanları, Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüseyin Karameşe - 23.4.2012
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haymana'da Kutlandı
Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu ve Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci-nin, öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek yaptı.
Hüseyin Karameşe - 20.4.2012
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Haymana 12 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 17.4.2012
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Kardelen Düğün Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
Hüseyin Karameşe - 10.4.2012
Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, burada yaptığı açıklamada, özellikle ilçede polislerin özverili çalışmalarını takdir ettiğini söyledi.
Hüseyin Karameşe - 21.3.2012
Nevruz Ateşini Engelli Öğrenci Yaktı
İstiklal İlköğretim Okulu'nda yapılan "Nevruz Bayramı" törenine Kaymakam Hüseyin Karameşe, Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Uçar ve bazı daire amirleri ile sayıda öğrenci ve velinin katıldı.
Hüseyin Karameşe - 19.3.2012
Haymana'da 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97.Yıl Dönümü Dolaysıyla Program...
Programa Kaymakam Hüseyin Karameşe, Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci, STÖ Başkanları, kurum müdürleri ve okul öğrencileri katıldı.
Hüseyin Karameşe - 19.3.2012
Haymana'da Çanakkale Şehitleri Anıldı
Törene Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci, daire amirleri, kurum müdürleri ve okul öğrencileri katıldılar.
Hüseyin Karameşe - 15.3.2012
Haymanada Engelli Hakları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, engellilerin haklarını bilmesi gerektiğini söyledi.
Hüseyin Karameşe - 12.3.2012
Deprem Zede Aileler, Haymana Halkına Teşekkür Etti
Hayatın normale döndüğü Van Erciş'e gitmeden önce AA muhabirine konuşan Ercişli Sadık Çalışır ve Adnan Çalışır adlı depremzede, "Bizleri unutmadınız. Sizleri unutmayacağız. Depremin ardından acımızı paylaşan, kucak açan tüm Haymana Halkına, bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz. Özellikle Belediye Başkanı Hacı Aysu'ya, Kaymakam Hüseyin Karameşe'ye, Belediye Personeline ve samimi sıcak Haymanalı kardeşlerimize minnettar olduğumuzu belirtiyoruz" diye konuştular.
Hüseyin Karameşe - 5.3.2012
Bala ve Haymana İlçelerinin Tarım Faaliyetleri Tartışıldı
Haymana Cimcime Otel'de düzenlenen toplantıya, AK Parti Ankara milletvekilleri Ülker Güzel, Emrullah İşler ve Fatih Şahin, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Bala Kaymakamı Mustafa Irmak, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından, TÜGEM Hayvancılık Dairesi Başkanı Muhittin Eyimaya, Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Talat Şentürk, Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel ve her iki ilçeden çiftçiler katıldı.
Hüseyin Karameşe - 16.2.2012
Haymana'da "Okullar Hayat Olsun" Projesi
İmza törenine Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Uçar ve Belediye Encümenleri Hasan Yıldırım ve Davut Güler katıldı.
Hüseyin Karameşe - 17.1.2012
Haymana'da 3 Öğrenci Yurdu İnşa Edilecek
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, "Haymana'da İlköğretim okulu, Ankara Üniversitesi Haymana Meslek Yüksekokulu ve bir de Haymana Nuri Bektaş Anadolu Lisesi için üç ayrı öğrenci yurdu inşa edilecek" dedi.
Hüseyin Karameşe - 17.1.2012
Haymana'da Mobese Kamera Sistemi Kurulması Planlanıyor
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe başkanlığında düzenlenen toplantıya, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalkılıç, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Can, Ziraat Odası Başanı Halil İbrahim Balıkçı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Köse, Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel, CHP İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Yalçınkaya ve Ticaret Borsası Sekreteri katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Karameşe Haberleri | Hüseyin Karameşe Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Karameşe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Karameşe kimdir, hayatı ve biyografisi. İznik Ultra Maratonu'nda En Uzun Parkur Koşuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 20:01:01. #1.15#
title