HÜSEYİN KARAMEŞE HABERLERİ

Hüseyin Karameşe haber, Hüseyin Karameşe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Karameşe - 30.8.2014
Büyükşehir'den İznik'e 'Kadın Çarşısı'
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği şölenin açılışına; Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, İznik Kaymakamı Hüseyin Karameşe ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da katıldı.
Hüseyin Karameşe - 28.7.2014
Ramazan Bayramında Buruk Kutlama
Resmi Bayramlaşma Bayramının Birinci günü saat: 10.00'da İznik Belediyesi İş hanının 3. katında bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda yapıldı. Bayramlaşmaya Sayıştay Üyesi İsmail Destan, İznik Kaymakam Hüseyin Karameşe, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kayabaş, Belediye Başkanı Osman Sargın, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Kurtuluş Kocabey, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Hıştıroğlu ve Necati Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Siyasi Parti teşkilatları, Sivil Toplum Örgütleri, Gaziler Derneği üyeleri ve halkın katılımıyla gerçekleşti.
Hüseyin Karameşe - 13.6.2014
İznik Çalıştayı" Başladı
Sargın, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan yaklaşık 2500 yıllık tarihe sahip İznik'te böyle bir çalıştaya ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Gelecek nesillere doğru bilgiler aktarmak için burada toplanmış bulunmaktayız. Bizlere ve İznik'e vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden en derin şükranlarımı sunuyor ve bu çalıştayın İznik'imize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.  Kaymakam Hüseyin Karameşe de 2500 yıllık tarihi bir geçmişe rağmen ilçenin tarihi varlıklarına ilişkin derli toplu bir envanterinin bulunmadığını belirterek, envanter çalışması başlattıklarını bildirdi.
Hüseyin Karameşe - 29.4.2014
-Aa Ekibinden İznik Belediye Başkanı ve Kaymakama Ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürü Kamuran Akkuş ile AA Pazarlama ve Satış Yöneticisi Kerim Küçüksarı, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Kaymakam Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 20.4.2014
3'üncü İznik Ultra Maratonu Sona Erdi
10 kilometre halk koşusuna Robbie Britton 34 dakika 29 saniyelik derecesiyle birinci, Akin Yeniçeli 35 dakika 41 saniye ile ikinci, Makedon İlija Pajmakoski 37 dakika 44 saniye ile üçüncü oldu. Belediye Başkanı Osman Sargın parkuru 52 dakika 15 saniye ile tamamlarken, bir önceki gün yapılan 42 kilometre koşusunda kaymakam Hüseyin Karameşe, parkuru 7 saat 57 dakika ile 167 sırada tamamladı.
Hüseyin Karameşe - 14.9.2013
Bursa Valisi Karaloğlu'ndan İznik'e Ziyaret
Karaoğlu,  Kaymakam Hüseyin Karameşe'den ilçe hakkında bilgi aldı.
Hüseyin Karameşe - 21.8.2013
Vali Yüksel'e, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlardan Veda Ziyareti
Valilikten yapılan açıklamaya göre, farklı görevlere atanan vali yardımcıları Mehmet Oduncu, Mehmet Kurt, Kemal Kahraman, Osman Günaydın ve Mustafa Tapsız ile bazı ilçe kaymakamları Ufuk Seçilmiş, Hasan Kürklü, Hüseyin Karameşe, Aziz Onur Aydın Yüksel'i ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 29.5.2013
Haymana Meslek Yüksekokulu İkinci Mezunlarını Verdi
Törene, öğrencilerin ailelerinin yanı sıra Kaymakam Hüseyin Karameşe, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Hüseyin Karameşe - 27.3.2013
Ankara İl Tarım Müdürleri Haymana'da Toplandı
Bir otelde gerçekleşen İl Tarım Müdürlüğü istişare toplantısına, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Ankara İl Tarım Müdürü Muhsin Temel, Haymana Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı ve yönetim kurulu üyeleri ile Ankara'daki 25 ilçenin tarım müdürleri katıldı.
Hüseyin Karameşe - 29.10.2012
Cumhuriyetimiz 89 Yaşında
Haymana Şehir Stadı'nda düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kaymakam Hüseyin Karameşe, törende yaptığı konuşmada, geçmişteki gençlerin tarihi inşa ettiklerini belirterek, bugünün gençlerinin de gelecekte tarihi inşa edeceğini söyledi.
Hüseyin Karameşe - 13.9.2012
Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'nun İkincisi Düzenlendi
Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü'nün Haymana Belediyesi'nin katkılarıyla bu yıl ikincisini düzenlediği Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'na, Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Karameşe - 18.7.2012
Ankara Üniversitesi Geleneksel Hasat Bayramı
Törene, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Karameşe - 6.6.2012
Haymana'da Mezuniyet Töreni
Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Anadolu İmam Hatip Lisesi mezuniyet törenine katıldı.
Hüseyin Karameşe - 4.6.2012
Çiftçilerin Sorunları ve Çözüm Önerileri
Bala ve Haymana ilçelerinde faaliyet gösteren çiftçilerin, tarımsal faaliyetleri ve hayvancılık alanındaki sorunlar ve çözüm önerileri hakkındaki düzenledikleri toplantıya AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhsin Temel, Bala Kaymakamı Mustafa Irmak, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti Bala İlçe Başkanı Ömer Keskin, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Nüvit Keskinkılıç, Bala Muhtarlar Dernek Başkanı Nazım Ünal, İlçe Tarım Müdürleri, Bala ve Haymana Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Odaları temsilcileri katıldı.
Hüseyin Karameşe - 30.5.2012
Haymana Meslek Yüksekokulu İlk Mezunlarını Verdi
Haymana Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen törene, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ, Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Haymana Meslek Yüksekokul Müdürü İsmail Ağırbaş, çok sayıda öğretim görevlisi, veliler ve öğrenciler katıldılar.
Hüseyin Karameşe - 25.5.2012
Haymana'da 25 Mayıs Dünya Etik Günü Kutlaması
Haymana Nuri Bektaş Anadolu Lisesi'nde düzenlenen programa UNESCO Felsefe ve İnsan Hakları Kürsüsü Başkanı ve Maltepe Üniversitesi İnsan Hakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. İoanna Kuçuradi, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu, eski Turizm Bakanı Abdülkadir Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalkılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Hüseyin Karameşe - 25.5.2012
Haymana'da Halk Günü
Haymana Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda gerçekleştirilen hal gününde, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Hüseyin Karameşe - 19.5.2012
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutluyoruz
İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüşe Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalkılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Karameşe - 15.5.2012
Ömer Özkan'ın Adı, Memleketinde Meydana Verildi
Haymana Belediye Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda Prof. Dr. Özkan'ın adı, Kent Meydanı'na verildi. Meydana, Prof. Dr. Ömer Özkan'ın mermer sütun üzerine adı yazıldı, portresi yapıldı. Açılılışa, Belediye Başkanı AK Parti'li Hacı Aysu, AK Parti Ankara milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu, Haluk Özdalga, Kaymakam Hüseyin Karameşe, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.
Hüseyin Karameşe - 14.5.2012
Prof. Dr. Ömer Özkan Haymana'da
Haymana Belediyesi tarafından dün düzenlenen Temel Atma ve Açılışlar törenine Prof. Dr. Ömer Özkan, AK Parti Milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu ve Haluk Özdalga, Kaymakam Hüseyin Karameşe, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Belde Belediye Başkanları, Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüseyin Karameşe - 23.4.2012
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haymana'da Kutlandı
Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu ve Garnizon Komutanı Yavuz Keçeci-nin, öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özipek yaptı.
Hüseyin Karameşe - 20.4.2012
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Haymana 12 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri, Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 17.4.2012
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Kardelen Düğün Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Karameşe Haberleri | Hüseyin Karameşe Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Karameşe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Karameşe kimdir, hayatı ve biyografisi. İznik Ultra Maratonu'nda En Uzun Parkur Koşuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 06:12:28. #1.14#
title