Hüseyin Gün Haberleri

Hüseyin Gün haber, Hüseyin Gün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Gün - 27.02.2016
Tarsus Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci
Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen imza törenine, Belediye Başkanı Şevket Can, Hizmet -İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Öz, belediye başkan yardımcıları, Hizmet-İş Sendikası Tarsus Şube Başkanı Hüseyin Gün, daire müdürleri ve işçiler katıldı.
Hüseyin Gün - 27.11.2015
Disk Emekli-Sen Babaeski Temsilciliği Oluşturuldu
Babaeski öğretmenevinde düzenlenen toplantıda, ilçe temsilciliğine Hüseyin Gün seçildi.
Hüseyin Gün - 30.10.2015
Hutbede AK Parti'ye Oy İstedi, Cami Karıştı
Bunun üzerine cemaatin büyük bir kısmı şahsa tepki gösterdi. Camiden soğuduğunu söyleyen vatandaşlar, cuma namazını kılmadan camiyi terk etti. Bir vatandaş ise cemaatin tepki göstermesi üzerine şahıstan bir an önce minberden inmesini istedi. Fitne çıkardığını ve milletin birbirine düştüğünü söyleyen vatandaş, “Milleti camiden soğutuyorsun. Burası siyaset yeri değil. Bir an önce aşağıya in.” diye tepki gösterdi. Bunun üzerine şahıs hutbeyi keserek minberden aşağıya indi. Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün olayı doğruladı.
Hüseyin Gün - 16.10.2014
Karapınar Müftüsü Demirlenk, Göreve Başladı
Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün'ün Adana Çukurova Müftülüğüne atanmasının ardından Karapınar Müftülüğü görevine getirilen Kadir Demirlenk, göreve başladı.
Hüseyin Gün - 17.09.2014
Karapınar'da Tayini Çıkan İlçe Müftüsü Gün'e Veda Yemeği
Adana'nın Çukurova ilçesine tayini çıkan Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün onuruna veda yemeği verildi.
Hüseyin Gün - 11.09.2014
Karapınarlı Öğrencilere Çanakkale Gezisi
İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, yaptığı açıklamada kurslara 4 bin öğrencinin katıldığını söyledi.
Hüseyin Gün - 30.08.2014
Karapınarlı Hacı Adayları Uğurlandı
İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Sultan Selim Camii'nde düzenlenen uğurlama töreninde, hac yolculuğunun seyahat olmadığını söyledi.
Hüseyin Gün - 24.08.2014
Zafer Kız Kur'an Kursu'nda Belge Dağıtım Töreni
İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, kurs bahçesinde yapılan törende, 120 öğrencinin katıldığı kursta milli ve manevi değerlere sahip çıkacak bir neslin yetişmesi için temel atıldığını söyledi.
Hüseyin Gün - 22.08.2014
Konya Müftüsü Akpınar'dan Başkan Yaka'ya Ziyaret
Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün'ün de eşlik ettiği ziyarette Yaka ile görüşen Akpınar, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Hüseyin Gün - 20.08.2014
Karapınar'da Yaz Kuran Kursları Kapanış Programı Yapıldı
Zafer Kız Kuran Kursu bahçesinde düzenlenen programa, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Müftüsü Hüseyin Gün ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Gün - 27.06.2014
Karapınar'da Kurs Öğrencileri Yemekte Bir Araya Geldi
Programa katılan İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, yaptığı konuşmada, 20 Kur'an kursu, 80 camii ve okullarda devam eden yaz Kur'an kurslarının 22 Ağustos'ta sona ereceğini söyledi.
Hüseyin Gün - 29.05.2014
Define Ararken Kayboldu İki Gün Sonra Cesedi Bulundu
Şahısların ifadelerinin ardından jandarma ve arama kurtarma ekipleri Refik Parmaksız'ı bulmak için arama çalışmalarına başladı. Bağırganlı Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz ve Pınarlı Köyü Muhtarı Hüseyin Gün de arama çalışmalarında ekiplere destek verdi.
Hüseyin Gün - 16.04.2014
Karapınar Müftüsü Gün Belediye Başkanı Yaka'yı Ziyaret Etti
Karapınar İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla İlçe Belediye Başkanı Mehmet Yaka'yı makamında ziyaret etti.
Hüseyin Gün - 13.04.2014
Karapınar'da Hafızlar Taçlarını Taktı
İlçe Müftüsü Hüseyin Gün ise hafızlık unvanının kolay kazanılmadığını belirtti.
Hüseyin Gün - 10.04.2014
Karapınar'da Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması
 Kültür Merkezinde düzenlenen Programa Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü  İl Temsilcisi Sabri İşgin, Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün.
Hüseyin Gün - 24.03.2014
Malezya Uçağıyla İlgili Aramalarda 2 Turuncu Nesneye Rastlandı
Aramaların birkaç gündür güney koridorunda sürdürüldüğünü kaydeden Hüseyin, dün Avustralya arama alanında 18 bin 500 deniz mili bölgenin tarandığını belirtti. Son gelen uydu görüntülerine göre denizde 2 turuncu nesneye rastlandığını belirten Hüseyin nesnelerin Çin arama uçakları tarafından görüldüğünü ifade etti. Nesnelerin uçakla alakalı olup olmadığı hakkında net bilgi edinilemediği de kaydeden Hüseyin, parçaların yerlerinin tespit edildiğini ve nesnelerden birinin daire birinin ise dikdörtgen şeklinde olduğunu belirtti. Hüseyin gün içinde de bu nesnelere ulaşılmasının beklendiğini belirtti.
Hüseyin Gün - 10.03.2014
Karapınar'da Kursiyerlere Kur'an Öğrenme Belgeleri Verildi
Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün, Sultan Selim Camisi'nde gerçekleştirilen törende, merkez ve köylerdeki camilerde her yaştan insanın Kur'an-ı Kerim öğrenmesi için gayret gösterdiklerini söyledi.
Hüseyin Gün - 21.02.2014
Karapınar'da Yağmur Duası Yapıldı
Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün, Merkez Sultan Selim Caminde kılınan cuma namazının ardından cemaate yaptığı konuşmada, kış mevsiminin kurak geçtiğini söyledi.
Hüseyin Gün - 15.11.2013
Camilerde Filipinler İçin Yardım Toplandı
İlçe Müftüsü Hüseyin Gün ise toplanan yardımların, bir an önce Filipinler'e ulaştırılacağını belirterek, "Bu afetler bizlerin de başına gelebilir.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Gün Haberleri | Hüseyin Gün Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Gün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Gün kimdir, hayatı ve biyografisi. Ufka Yolculuk-5 Meal Bilgi YarışmasıNda Ödüller Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 00:25:18. #1.14#
title