Hüseyin Göktürk Haberleri

Hüseyin Göktürk haber, Hüseyin Göktürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Göktürk - 06.03.2012
Semra Öğretmen Muş'ta Bir İlki Gerçekleştirdi
Merkez İlyas Sami İlköğretim Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Semra Aytemiş'in girişimleri sonucu hizmete hazırlanan 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersliği' düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Muş İl Müdürü Orhan Başak, okul müdürleri ve dersliğin açılmasına katkıda bulunan iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.
Hüseyin Göktürk - 29.02.2012
Muş'ta Sodes Bilgilendirme Toplantısı
SODES'in en önemli amacının GAP ve DAP Bölgelerinin beşeri sermayesini güçlendirmek ve toplumsal bütünleşme sürecine destek sağlamak olduğunu anlatan Çınar, şunları ifade etti: "Yoksulluk kültürünü önlemeye çalışan, kişileri bir değer olarak kabul edip onlara kendilerini ifade edecekleri, becerilerini geliştirip yeteneklerini açığa çıkartacakları fırsatlar sunmayı hedefleyen SODES ile yerel dinamikleri harekete geçirerek, yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunların giderilmesi amaçlanmaktadır. SODES'le değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık verilmesi, toplumsal dayanışma ve bütünleşmenin güçlendirilmesi ve toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır. SODES kapsamında, istihdam edilebilirliğin artırılması, sosyal içermenin sağlanmasıyla, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin desteklenmesi öngörülmektedir." Toplantıda ayrıca, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk ve Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Bülent Solmaz tarafından katılımcılara bilgi verildi.
Hüseyin Göktürk - 29.02.2012
Sodes'le Gap ve Dap Bölgelerinin Beşeri Sermayesi Güçlenecek
Muş Valiliği Sosyal Destekle Programı (SODES) 2012 Yılı Bilgilendirme Toplantısı'nı yaptı. Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Ali Çınar, SODES İl Genel Koordinatörü ve Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Mehmet Sami Çağlayan, Bulanık Kaymakamı Ferit Görükmez, Malazgirt Kaymakamı Muhamed Gürbüz, Varto Kaymakamı Ahmet Günaydın, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Mustafa Serbes, İl Koordinatörü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Varto Belediye Başkanı Gülşen Değer, Proje Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman, Proje Koordinasyon Merkezi Ekibi, kamu kurum ve kuruluşları amirleri, belde belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Hüseyin Göktürk - 18.02.2012
Muş'ta "Fitness Salonu ve Spor Kursları Projesi" Başladı
Bahçileevler Aksa Grand Center'da düzenlenen törene, Belediye Başkanı Necmettin Dede, Vali Yardımcısı ve Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Hüseyin Göktürk, SODES Koordinatörü, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Kemal Türkan ve çok sayıda davetli katıldı.
Hüseyin Göktürk - 17.02.2012
'Kadınlar İçin Fitness Salonu ve Spor Kursları Projesi' Başladı
Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Sosyal Destekleme Programı (SODES) kapsamında Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ile Konukbekler YİBO Spor Kulübü Başkanlığı işbirliğiyle yürütülen 'Kadınlar İçin Fitness Salonu ve Spor Kursları Projesi"nin açılışı yapıldı. Aksa Grand Center'in 2'nci katında düzenlenen açılış törenine Belediye Başkanı Necmettin Dede, Vali Yardımcısı ve Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Hüseyin Göktürk, SODES Koordinatörü ve Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman, SODES Uzmanları Yunus Yalçın ve Özgür Korkmaz, Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Kemal Türkan, Korkut Halk Eğitim Merkezi Müdürü Müntaz Bilgin, AK Parti Korkut İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Zeki Bilginer ve davetliler katıldı.
Hüseyin Göktürk - 13.02.2012
Gençler, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu ile Meslek Öğreniyor
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, 2011 yılı SODES programı kapsamında finanse edilen ve Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından yürütülen 'Gençler Meslek Ediniyor' projesi kapsamında açılan kursu ziyaret etti.
Hüseyin Göktürk - 09.02.2012
Muş'ta Sodes Projesiyle 91 Üyeye 91 Bin Lira Kredi Verildi
Muş'ta SODES kapsamında İl Özel İdaresi ile Türkiye İsrafı Önleme Vakfı'nın ortaklaşa yürüttüğü Girişimci Kadınlar, Kalkınan Muş Projesi kapsamında, girişimci kadınların da katıldığı bir toplantı düzenlendi. Muş Valiliği toplantı salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Bülent Solmaz, Proje Koordinatörü Sönmez Turgut, TİSVA Mikro Kredi Muş Şube Müdürü Sakine Çelik ve Mikro Kredi alan kadınlar katıldı.
Hüseyin Göktürk - 08.02.2012
Muşlu Kadınlar 91 Bin Lira Mikro Kredi Kullandı
Kalkınma Bakanlığı tarafından Sosyal Destekleme Programı (SODES) kapsamında finanse edilen Muş Valiliği koordinasyonunda İl Özel İdaresi ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı tarafından yürütülen 'Girişimci Kadınlarla Kalkınan Muş' projesinin kapanış sunumu yapıldı. Valilik toplantı salonunda düzenlenen programa Vali Yardımcısı ve Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Hüseyin Göktürk, SODES Koordinatörü ve Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Proje Koordinatörü Sönmez Turgut, Muş Şube Müdürlüğüne Sakine Çelik, Merkez Müdürü Bensu Ağaoğlu, SODES Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman, SODES Uzmanları Yunus Yalçın ve Özgür Korkmaz, mikro kredi desteği alan kadınlar katıldı.
Hüseyin Göktürk - 04.02.2012
Malazgirtli Çocuklar Anıtkabir'i Ziyaret Edecek
Ankara'ya düzenlenecek gezi öncesi Muş Valiliği'ni ziyaret eden öğrencileri Hükümet Konağı önünde karşılayan Vali Vekili Çetin Kılınç ve Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Hüseyin Göktürk - 03.02.2012
Malazgirtli Çocuklar Anıtkabir Ziyareti İçin Yola Çıktı
SODES kapsamında Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Muş Valiliğine yapılan başvuru sonucunda, Kalkınma Bakanlığınca yürütülmesi uygun görülen proje kapsamında 50 öğrenci, 2 öğretmen ve 2 proje uzmanı Anıtkabir ziyaretini gerçekleştirmek Ankara'ya gitmek üzere Muş'a geldi. Hareket öncesi Muş Valiliğini de ziyaret eden öğrencileri hükümet konağı önünde karşılayan Vali Vekili Çetin Kılınç ve Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, geziden beklentileri hakkında sorular sordu.
Hüseyin Göktürk - 18.01.2012
Muşlu Kız Sporculara Sodes Malzemeleri Dağıtıldı
Kalkınma Bakanlığı Sosyal Riski Azaltma Projesi kapsamında desteklenen 'Haydi Kızlar Spora Bayan Altyapı Projesi' kapsamında Muş Lale Spor Kulübü bayan futbolcularına törenle malzeme dağıtımı yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen malzeme dağıtım programına Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Vali Yardımcısı Hüseyin Göktür, Proje Ofisi Koordinatörü Bülent Solmaz, Muş ASKF Başkanı Kemal Türkan, Sodes Proje Uzmanları, davetliler ve bayan sporcular katıldı. Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, kızların spora kazandırılmasının önemli olduğunu belirterek, Muş Valiliği olarak bu tür projelere her zaman destek vereceklerini ifade etti.
Hüseyin Göktürk - 05.01.2012
Daka Başarılı Projelerle Sözleşme İmzaladı
DAKA Yönetim Kurulu Başkanı Muş Valisi Ali Çınar başkanlığında imza töreni yapıldı. Muş Valiliği toplantı salonunda düzenlenen törene, DAKA Genel Sekreteri Dr. Emin Yaşar Demirci, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şihmus Sinem, Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, DAKA Birim Başkanı Mehmet Emin Çakay, Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Bülent Solmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Yıldız, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hayrettin Çetin ve Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman katıldı.
Hüseyin Göktürk - 17.12.2011
Muş Valiliğinde AB Toplantısı Yapıldı
Avrupa Birliği (AB) Uyum Dayanışma ve Yönlendirme Kurulu (UDYK), 2011 yılı 2. toplantısını yaptı. Muş Valiliği toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, AB İşleri Uzman Yardımcısı Yıldırım Gündüç, İlçe Kaymakamları, Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi, kamu kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Hüseyin Göktürk - 17.12.2011
Muş Proje Koordinasyon Merkezi, Gaziantep'te Sodes Projelerini İnceledi
Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Bülent Solmaz ve Koordinasyon Yardımcısı Fethi Akman ile Sosyal Hizmetler Müdürlüğü psikologu Sebahat Karaçelik, Gaziantep'de incelemelerde bulundu.
Hüseyin Göktürk - 06.12.2011
Engelliler Memurluk Sınavlarına Hazırlanıyor
Uğur Dershanelerinde düzenlenen törene Vali Ali Çınar, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk ve çok sayıda davetli katıldı.
Hüseyin Göktürk - 02.12.2011
Muşlu Kız Öğrenciler Hayallerine Kavuştu
Avrupa Birliği Merkezi İhale ve Finans Birimi ile Türkiye Cumhuriyet'i tarafından desteklenen ve Merkez Kız Yatılı Bölge İlköğretim Okulu tarafından özellikle kırsal kesimde yaşayan kız çocuklarının okullaştırılmasına yönelik hazırlanan 'Bir Şans Daha' adlı projenin kapanış ve sertifika töreni okulun konferans salonunda gerçekleşti. Toplantıya Vali Yardımcıları Hüseyin Göktürk, Fatih Demir, Belediye Başkan Vekili Haydar Özmen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şihmus Sinecem, Milli Eğitim Müdür Vekili Turgut Karakış, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Okul Müdürleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Hüseyin Göktürk - 02.12.2011
Muş'lu Kız Öğrenciler, Hayallerine Kavuştular
Okulun konferans salonunda düzenlenen törene, vali yardımcıları Hüseyin Göktürk, Fatih Demir, Belediye Başkan Vekili Haydar Özmen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şihmus Sinecem, Milli Eğitim Müdür Vekili Turgut Karakış, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Okul Müdürleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Hüseyin Göktürk - 29.11.2011
Özel İdare Personeline Hizmet İçi Eğitim
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, seminerde yaptığı konuşmada, göreve yeni başlayan memurlara tavsiyelerde bulunarak, Muş'un tüm varlıklarla eşzamanlı büyümesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesini istedi.
Hüseyin Göktürk - 28.11.2011
Muş'ta Kadınları Temsil Eden Sivil Toplum Kuruluşları Destekleniyor
Türkiye'nin az gelişmiş bölgelerinde Kadın ve Kadın Sivil Toplum Kuruluşları'nın güçlendirilmesi projesi kapsamında Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Vali yardımcısı Hüseyin Göktürk, kadın dernekleri temsilcileri ve kamu görevlileri katıldı.
Hüseyin Göktürk - 28.11.2011
Muş'ta Kadınların Oluşturduğu Stk'lar Destekleniyor
Türkiye'nin az gelişmiş bölgelerinde uygulanan proje kapsamında valilikte düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, kadın dernekleri temsilcileri ve kamu görevlileri katıldı.
Hüseyin Göktürk - 16.11.2011
Sanatçı Funda Arar'dan Muşlu Miniklere Yardım Eli (Fotoğraflı
Muş Atatürk İlköğretim Okulu'nda öğretmen olarak görev yapan Nazan Özlü'nün yazdığı yardım mektubu üzerine duyarsız kalmayan sanatçı Arar tarafından gönderilen kaban, bot, kazak gibi giyim ve kırtasiye malzemeleri, Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk tarafından öğrencilere dağıtıldı.
Hüseyin Göktürk - 04.10.2011
Muş'ta Sertifika Töreni
Yapılan konuşmaların ardından başarılı 60 kursiyere sertifikaları dağıtıldı. Törene, Vali Yardımcıları Çetin Kılınç ve Hüseyin Göktürk, kurum müdürleri ve kursiyerler katıldı.
Hüseyin Göktürk - 28.09.2011
"Edirne'den Hakkari'ye Her Yer Hepimizin, Birlik Beraberliğimizi Kimse Bozamaz"
Öğrencileri Muş Valisi Ali Çınar, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar ve öğrenci velileri uğurladı.
Hüseyin Göktürk - 28.09.2011
Muşlu Öğrenciler Afyonkarahisar ve Kütahya'ya Gönderildi
Öğrencileri Vali Çınar'ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar ve öğrenci velileri uğurladı.
Hüseyin Göktürk - 25.07.2011
İnebolu'da Kıraç Konseri Yoğun İlgi Gördü
Türk rock müziğinin güçlü sesi Kıraç, Kastamonu'nun İnebolu ilçesi Liman mevkisinde verdiği konserle gençleri coşturdu. İnebolu Belediyesi tarafından bu yıl 2'incisi düzenlenen Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alan Kıraç, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Konsere İnebolu Kaymakamı Kubilay Ant, Doğanyurt Kaymakamı Hüseyin Göktürk, İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Özkan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.
Hüseyin Göktürk - 13.04.2011
İnebolu Limanı'na Özel Sektör İlgisi
Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Bülent Mesci'yle birlikte İnebolu Limanı, Özlüce ve Doğanyurt balıkçı barınaklarında incelemelerde bulundu. İnebolu'ya gelişinde Kaymakam Kubilay Ant, Garnizon Komutanı Üsteğmen Gürkan Elmas, Belediye Başkanı Engin Uzuner, Emniyet Müdürü Cihan Karabıçak, Liman Başkan Vekili Çetin Özkan tarafından karşılanan Vali Bektaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada İnebolu Limanı'na özel sektörün ilgi gösterdiğini söyledi. İnebolu Limanı'nın bölgeye hitap eden, büyük bir liman olma potansiyeli bulunduğuna dikkat çeken Bektaş, "Biz bu potansiyeli yakalamak istiyoruz. Buraya özel sektör hevesli ve istekli. Kendi imkanlarıyla burayı yapabileceklerini ifade ediyorlar. Bölge müdürümüzle beraber buraya geldik. Görüşmelerimiz, çalışmalarımız devam ediyor. Bu liman büyüyecek inşallah" dedi. Bektaş, limanın büyütülmesinin yanında İnebolu-Kastamonu yolunun da iyileştirileceğini dile getirerek, "Limana ulaşımı duble yollarla sağlayacağız. Duble yol Küre'den sonra İnebolu'ya doğru tünellerle aşılacak. Dolayısıyla burasının gerçekten ulaşılabilen ve kapasitesi geniş güzel bir liman haline gelmesi için ne lazımsa emek veriyoruz, uğraşıyoruz" diye konuştu. Vali Bektaş, İnebolu Limanı'nın ardından Özlüce köyüne geçerek balıkçı barınağında incelemelerde bulundu. Köylüler Vali Bektaş'ı bir tepsi baklavayla karşıladı. Tepsi içinde ikram edilen baklavadan yiyen Bektaş, köylülerin sorunlarını dinledi. Özlüce Köyü Derneği Başkanı Emrullah Ata, Vali Bektaş'tan köyün Eğrik Mahallesi'nde yaşanan heyelan ve sahilde plaj oluşturulması için destek beklediklerini söyledi. Özlüceli balıkçılar da DLH yetkililerinden kumla dolan balıkçı barınağının girişinin taranmasını istedi. Doğanyurt Balıkçı Barınağı'nda dalgaların yol açtığı tahribatı onarmak için başlatılan çalışmaları da yerinde gören Bektaş, yetkililerden bilgi aldı. Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Bülent Mesci, proje kapsamında 2 bin 200 adet beton blok döküldüğünü, 2 bin 500 blok daha döküleceğini söyledi. Blokların, dalgalarca tahrip edilen mendireğe yerleştirilmesine Mayıs ayı içerisinde başlanacağını ifade eden Mesci, "Blokların yerleştirilmesinden sonra mendireğe kronman duvarı da yapılacak. Sahada da bir takım çalışmalarımız olacak. Çalışmalar 2012 yılında tamamlanacak" dedi. Bektaş, balıkçı barınağındaki incelemelerinin ardından LGS'de dereceye giren Doğanyurt Lisesi'ni ziyaret etti. Vali Bektaş, incelemelerinin ardından Kaymakam Hüseyin Göktürk'ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
Hüseyin Göktürk - 24.02.2011
Kan Davası İçin Tutulan Çift Silahlı Çeçen Tetikçi Güvenlik Kamerasında
Çalışmalarda, 1998 yılında, arazi anlaşmazlığı yüzünden Ender Erşahin'in, Yusuf Göktürk tarafından silahla yaralanmasıyla olayların başladığı, 2004 yılında, İsa Göktürk'ün Eminönü'nde öldürüldüğü, ardından 2004 yılında yine Yusuf Göktürk'ün Kahramanmaraş'ta Ömer Gökalp tarafından öldürüldüğü, Malatya Pötürge'de 2009 yılında Hüseyin Göktürk, Özkan Ayyıldız'ın öldürüldükleri, ayrıca 2010 yılı içerisinde iki aileden 5 kişinin daha bu kan davası ile ilgili yaralandıkları tespit edildi.
Hüseyin Göktürk - 24.02.2011
Kan Davalısını Öldürtmek İçin Çeçen Tetikçi Tuttu
Zeytinburnu'nda 2009 Yılında Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Öldürülen A. U'nun (67) Cinayeti Aydınlandı.
Hüseyin Göktürk - 17.02.2011
Doğanyurt'ta Lise Sıkıntısı
Doğanyurt Kaymakamı Hüseyin Göktürk, İlçedeki 3 Derslikli Lisenin Kapasitesinin Yetersiz Olduğunu Belirtti.
Hüseyin Göktürk - 20.01.2011
Doğanyurt'taki Balıkçı Barınaklarında Çalışmalar Başladı
Doğanyurt Kaymakamı Hüseyin Göktürk, çalışmaların ihale şartnamesine göre 700 iş günü içinde bitirilmesinin öngörüldüğünü belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Göktürk Haberleri | Hüseyin Göktürk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Göktürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Göktürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Muş'ta Kaymakamlar İçin Veda Yemeği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 09:11:02. #1.15#

title