Hüseyin Emre Haberleri

Hüseyin Emre haber, Hüseyin Emre son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Emre - 02.08.2019
Balıkesir'de yolcu otobüsü yandı: 5 ölü, 15 yaralı (9)
YARALILARIN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, hareket halindeki yolcu otobüsünde çıkan ve 5 kişinin yaşamını yitirdiği yangında yaralanan 15 kişinin kimlikleri belirlendi. Yaralı yolculardan Saniye Yılmaz, Dursun Ata, Elif Ata, Merve Pehlivanoğlu ve Semra Başar'ın Atatürk Şehir Hastanesi'nde; Türkan Tansuoğlu, İhsan Ali Hamsioğlu, Elif Kurtar ile Sude Kurtar'ın Balıkesir Devlet Hastanesi'nde; Güler Tezel, Seher Yonter, Özgün Okur, Övgü Okur, Hüseyin Emre Kahraman ve Berra Kahraman'ın ise İvrindi Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındığı belirtildi.
Hüseyin Emre - 02.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Balıkesir'de yolcu otobüsü yandı: 5 ölü, 15 yaralı (3) YARALILARIN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU OTOBÜS ŞOFÖRÜ: BÜYÜK BİR PANİK YAŞANDI Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, hareket halindeki yolcu otobüsünde çıkan ve 5 kişinin yaşamını yitirdiği yangında yaralanan 15 kişinin kimlikleri belirlendi. Yaralı yolculardan Saniye Yılmaz, Dursun Ata, Elif Ata, Merve Pehlivanoğlu ve Semra Başar'ın Atatürk Şehir Hastanesi'nde; Türkan Tansuoğlu, İhsan Ali Hamsioğlu, Elif Kurtar ile Sude Kurtar'ın Balıkesir Devlet Hastanesi'nde; Güler Tezel, Seher Yonter, Özgün Okur, Övgü Okur, Hüseyin Emre Kahraman ve Berra Kahraman'ın ise İvrindi Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındığı belirtildi.
Hüseyin Emre - 02.08.2019
Balıkesir'de yolcu otobüsündeki yangın
Yaralılardan Saniye Yılmaz, Dursun Ata, Elif Ata, Merve Pehlivanoğlu ve Semra Başar, Atatürk Şehir Hastanesi'nde, Türkan Tansuoğlu, İhsan Ali Hamsioğlu, Elif Kurtar ve Sude Kurtar, Balıkesir Devlet Hastanesi'nde, Güler Tezel, Seher Yonter, Özgün Okur, Övgü Okur, Hüseyin Emre Kahraman ve Berra Kahraman ise İvrindi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Hüseyin Emre - 01.08.2019
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cenaze törenine katıldı
Namazın ardından Kılıçdaroğlu, Eney'in eşi Meltem, oğulları Hüseyin Emre ile Mert Eney'e başsağlığı dileklerini iletti.
Hüseyin Emre - 11.07.2019
Dünya Su Sporları Şampiyonası başlıyor
Dünya Su Sporları Şampiyonası yarın Güney Kore'de başlayacak.
Hüseyin Emre - 29.06.2019
Hüseyin Emre'nin bir gözü yeşil, diğeri kahverengi
TOKAT'ta mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Hüseyin Emre Gezgin'in (23) biri kahverengi, diğeri yeşil olan göz rengi dikkat çekiyor.
Hüseyin Emre - 29.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
'KIZIM ARTIK KENDİ AYAĞI ÜZERİNDE DURMAK İSTİYOR' Anne Güllü Çelik ise kızının doğduğundan beri 15 ameliyat geçirdiğini belirterek, şunları söyledi: "Kızımın doğuştan ayağı kısa. 1 yaşından beridir ameliyatlara giriyor. 22 yıldır hep beraber çekiyoruz. En az 15 ameliyat geçirdi. Ayaklar daha da kısalmaya başladı. En son doktorlar 20 yaşından sonra ameliyat olacağını söyledi. Sonra kalça çıkığı erimeye başladı. Ameliyat etmek zorunda kaldık. Sonra hangi hastaneye gittiysek yapamıyoruz dediler. İzmir'de özel bir hastanenin doktoru yapabilirim dedi ama maddi durumumuz izin vermedi. Beş altı ameliyatını yapabildik. Şimdi yapamıyoruz. 5 ay önce ameliyat olması lazımdı. Kızım artık kendi ayağı üzerinde durmak ve bu bastonu atmak istiyor. Çok acı çekiyor. Geceleri yatamıyor. Ben de çekiyorum o da çekiyor." Görüntü Dökümü  (Özel)  ------------ Rojbin'in bahçede koltuk değneğiyle yürümesi - Spor aletleriyle çalışması - Rojbin Çelik'in konuşması - Güllü Çelik'in konuşması - Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Emrah KIZIL/DİYARBAKIR, ========================== Hüseyin Emre'nin bir gözü yeşil, diğeri kahverengi Tokat'ta mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Hüseyin Emre Gezgin'in(23) biri kahverengi, diğeri yeşil olan göz rengi dikkat çekiyor.
Hüseyin Emre - 13.06.2019
ADD Soma Şubesi açıldı
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Soma Şubesinin yeni hizmet binası, genel başkan Hüseyin Emre Altınışık'ın katıldığı törenle açıldı.
Hüseyin Emre - 26.05.2019
Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 100. yılı
Havza Belediye Kültür Sarayı'nda düzenlenen panele, ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, ADD Kurucu Genel Sekreteri Prof.
Hüseyin Emre - 24.02.2019
Add Yeni Başkanını Seçti
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) başkanlığına, Hüseyin Emre Altınışık seçildi.
Hüseyin Emre - 08.02.2019
Spor Toto Süper Lig: İstikbal Mobilya Kayserispor: 0 - Fenerbahçe: 0 (İlk Yarı)
İstikbal Mobilya Kayserispor, Süper Toto Süper Lig'in 21. hafta açılış maçında sahasında Fenerbahçe ile karşılaşıyor.
Hüseyin Emre - 03.01.2019
Eski Savcılar Bayraktar ve Sarıkaya'ya Ağırlaştırılmış Müebbet İstendi
FETÖ'NÜN ÇÖZÜM SÜRECİNE KARŞI OLDUĞU VE SÜRECİ ENGELLEMEYE ÇALIŞTIĞI BELİRTİLDİ FETÖ'nün çözüm sürecine karşı olması nedeniyle süreci engellemeye çalıştığı vurgulanan iddianamede, bu doğrultuda şüpheliler Bilal Bayraktar ile Sadrettin Sarıkaya'nın PKK/KCK soruşturması yürüttükleri, yapılan soruşturma kapsamında birden fazla şüpheliyle beraber ayrıca MİT Başkanı Hakan Fidan, eski müsteşar Emre Taner, müsteşar yardımcısı Fatma Afet Güneş, Hüseyin Emre Kuzuoğlu, Yaşar Hakan Yıldırım ve Mustafa Özer hakkında "PKK/KCK silahlı terör örgütüne bilerek yardım etme" ve "Soruşturmanın gizliliğinin ihlal" suçlarından soruşturma başlattıkları hatırlatıldı.
Hüseyin Emre - 03.01.2019
Eski Savcılar Bayraktar ve Sarıkaya'ya Ağırlaştırılmış Müebbet İstendi
İddianamede, "müşteki" Mustafa Özer'in 1991 yılında gazetecilik mesleğine başladığı, 1997 yılından itibaren de yabancı basın kuruluşları ve haber ajansları adına çalıştığı, 2005 yılında MİT'ten gelen teklif üzerine irtibat görevlisi olarak çalışmaya başladığı aynı zamanda yabancı haber ajanslarındaki işine de devam ettiği anlatıldı.  O dönem itibariyle Mustafa Özer'in AFP'de (Fransız Haber Ajansı)  çalıştığı, 2005 yılında hükümetin PKK/KCK silahlı terör örgütünün bitirilmesi amacıyla çözüm süreci başlattığı, MİT'in de bu sürecin sağlıklı yürümesi ve bilgi akışını sağlamak üzere sürece dahil olduğu, müşteki Mustafa Özer'in de bu süreçte irtibat görevlisi olarak MİT ile birlikte çeşitli faaliyetlere katıldığı anlatılan iddianamede, Mustafa Özer'in ENNA adı altında iki arkadaşıyla birlikte haber ajansı kurduğu, ENNA ajansı adı altında PKK yöneticileriyle irtibata geçerek almış olduğu bilgileri analiz edilmek üzere MİT'e gönderdiği ifade edildi.   FETÖ'NÜN ÇÖZÜM SÜRECİNE KARŞI OLDUĞU VE SÜRECİ ENGELLEMEYE ÇALIŞTIĞI BELİRTİLDİ FETÖ'nün çözüm sürecine karşı olması nedeniyle süreci engellemeye çalıştığı vurgulanan iddianamede,  bu doğrultuda şüpheliler  Bilal Bayraktar ile Sadrettin Sarıkaya'nın  PKK/KCK soruşturması yürüttükleri, yapılan soruşturma kapsamında birden fazla şüpheliyle beraber ayrıca  MİT Başkanı Hakan Fidan, eski müsteşar Emre Taner, müsteşar yardımcısı Fatma Afet Güneş, Hüseyin Emre Kuzuoğlu, Yaşar Hakan Yıldırım ve Mustafa Özer hakkında "PKK/KCK silahlı terör örgütüne bilerek yardım etme" ve "Soruşturmanın gizliliğinin ihlal" suçlarından soruşturma başlattıkları hatırlatıldı.
Hüseyin Emre - 17.12.2018
Turkcell'li Millilerden Dünya Yüzme Şampiyonasında 13 Rekor
Dün tamamlanan 14. FINA Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda ay yıldızlılar adına Selen Özbilen, Aleyna Özkan, Ekaterina Avramova, Viktoria Zeynep Güneş, Nida Eliz Üstündağ, İmge Roza Erdemli, Beril Böcekler, Hüseyin Emre Sakcı, Ümitcan Güreş, Berk Özkul, Yalım Acımış, Kemal Arda Gürdal, İskender Başlakov, Berkay Ömer Öğretir ve Erge Can Gezmiş mücadele etti.
Hüseyin Emre - 16.12.2018
Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası
14. FINA Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda milli sporcu Hüseyin Emre Sakçı, erkekler 50 metre kurbağalama finalinde 5'inciliği elde etti.
Hüseyin Emre - 15.12.2018
Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası
14. FINA Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda milli sporcu Hüseyin Emre Sakçı, erkekler 50 metre kurbağalamada finale kaldı.
Hüseyin Emre - 11.12.2018
Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası
Erkeklerde Hüseyin Emre Sakçı, İskender Baslakov, Yalım Acımış ve Kemal Arda Gürdal'ın yer aldığı milli takım, 4x100 metre serbest elemelerinde 3.
Hüseyin Emre - 08.11.2018
Bylock'u Kız Arkadaşıyla Görüşmek İçin Yüklemiş
Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, "silahlı terör örgütü üyesi oldukları" iddiasıyla yargılanan eski askeri öğrenciler tutuklu Mustafa Furkan K. ile tutuksuz yargılanan Muhammet Serhat B, Ömer Faruk T, Burak Y, Ali K, Enes Yasir Ç, İsa S, Hüseyin Emre D.
Hüseyin Emre - 30.09.2018
Tff 2. Lig: Niğde Anadolu Fk: 1 - Bodrumspor: 0
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta Niğde Anadolu FK, evinde Bodrumspor’u 1-0 mağlup etti.
Hüseyin Emre - 27.07.2018
Yüzme Milli Takımı Glasgow Yolcusu
Büyükler Avrupa Yüzme Şampiyonası, 3 Ağustos Cuma günü İskoçya'da başlayacak.
Hüseyin Emre - 19.07.2018
Akşehir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kazada motosiklet sürücüsü ile beraberindeki Merve Nur E. ile Hüseyin Emre E.
Hüseyin Emre - 24.06.2018
2018 Akdeniz Oyunları
Yüzme erkeklerde Ümit Can Güreş 100 metre kelebekte, kadınlarda Viktoria Zeynep Güneş 200 metre kurbağalamada bronz madalya elde etti. Hüseyin Emre Sakçı, İskender Baskalov, Yalım Acımış ve Kemal Arda Gürdal'dan oluşan erkek milli takımı ise 4x100 metre serbest bayrak yarışında üçüncü oldu.
Hüseyin Emre - 10.06.2018
Yüzmede Akdeniz Oyunları Kadrosu Belirlendi
Akdeniz Oyunları'nda yüzme branşında mücadele edecek milli sporcular şunlar: Berkay Ömer Öğretir, Efe Turan, Ege Başer, Erge Can Gezmiş, Ümit Can Güreş, Samet Alkan, Alpkan Örnek, Doğa Çelik, Kemal Arda Gürdal, Hüseyin Emre Sakcı, Berk Özkul, Yalım Acımış, Nezir Karap, İskender Başlakov, Victoria Zeynep Güneş, Ekaterina Ivarova Avramova, Nida Eliz Üstündağ, Gülşen Beste Samancı, Aleyna Özkan, Selen Özbilen, Gizem Bozkurt, Beril Böcekler, Sezin Eligül.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Emre Haberleri | Hüseyin Emre Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Emre haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Emre kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet Tırı 303'üncü noktaya ulaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.06.2021 15:28:08. #1.13#

title