Hüseyin Emir Haberleri

Hüseyin Emir haber, Hüseyin Emir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Emir - 2.10.2020
İran Meclis Başkan Yardımcısı: "BM kararları Azerbaycan'ın Karabağ üzerindeki hakimiyetini...
İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf'ın Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Birleşmiş Milletler (BM) kararlarının Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ üzerindeki hakimiyetine vurgu yaptığını belirtti.
Hüseyin Emir - 15.9.2020
İran'dan Beyaz Saray'da imzalanan İsrail'le normalleşme anlaşması yorumu: "Trump'ın sirkinde...
Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf'ın Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Beyaz Saray'da düzenlenen imza törenine ilişkin şu ifadeleri kullandı: "Bahreyn ve BAE dışişleri bakanları, bugün Trump'ın sirkinde oynadılar.
Hüseyin Emir - 11.9.2020
İran'dan "İsrail-Bahreyn anlaşmasına" ilk tepki
İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf'ın Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Bahreyn'in İsrail ile ilişkileri normalleştirme anlaşmasına varmasını "İslam'a ve Filistinlilere büyük bir ihanet" şeklinde niteledi.
Hüseyin Emir - 7.9.2020
İran Meclis Başkanı Laricani'nin yardımcısından BAE'ye "Mossad" uyarısı
İran Meclis Başkanı Ali Laricani'nin özel yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) İsrail ile normalleşme anlaşmasına varması sonrasında, İsrail'in istihbarat servisi Mossad veya ona bağlı yapıların İran ve bölgede atacağı adımlardan sadece İsrail'in değil...
Hüseyin Emir - 14.8.2020
GRAFİKLİ- İsrail ve BAE anlaşması Batı'yı memnun etti, Filistinlileri üzdü
İran İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf'ın Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, İsrail ile ilişkileri normalleştiren BAE'yi Filistin ve Kudüs davasına sırtını dönmekle suçladı.
Hüseyin Emir - 13.8.2020
İran'dan "İsrail-BAE anlaşmasına" ilk tepki
İran Meclis Başkanı Muhammed Bakır Kalibaf'ın Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, İsrail ile ilişkileri normalleşme konusunda anlaşmaya varan Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) Filistin ve Kudüs davasına sırtını dönmekle suçladı.
Hüseyin Emir - 29.5.2020
İran'ın Suriye'deki konumu zayıflıyor
Esed'in gitmesi üzerinde anlaşıldı mı? Rus medyası saldırılarının ardından, Astana sürecinin tarafları olan üç ülkenin Esed'i iktidardan uzaklaştırmak konusunda anlaşmaya vardığı yönünde bazı spekülasyonlar ortaya çıktı. Fakat beklendiği gibi İran bu yöndeki iddiaları reddetti. Nitekim İran Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Abbas Musevi iddiaların temelsiz olduğunu vurguladı. İran Meclis Başkanı Uluslararası İşler Danışmanı Hüseyin Emir Abdullahiyan da (Türkiye'nin adını zikretmeden) İran ve Rusya'nın Esed'in gitmesi konusunda anlaştığı söylentilerini "ABD-Siyonist medyanın yalanlarını tekrarlamak" olarak niteledi.
Hüseyin Emir - 17.5.2020
İran, Esed'in gitmesi üzerine Rusya'yla anlaştıkları iddiasını yalanladı
İran Meclis Başkanı Ali Laricani'nin özel yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Rusya ve İran'ın Suriye rejimi lideri Beşşar Esed'i yönetimden uzaklaştırma kararı aldıkları iddiasını yalanladı.
Hüseyin Emir - 15.1.2020
Rabia Naz Vatan'ın ölümünün araştırılması komisyonu
Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Kıdemli Başpolis Memuru Hüseyin Emir, Rabia Naz Vatan'ın ölümüne ilişkin, "Güzergahlarda yaptığımız araştırmalarda trafik kazası olabileceği şüphesini bizde uyandıran herhangi bir veriye ulaşamadık.
Hüseyin Emir - 15.1.2020
Rabia Naz dosyasını araştıran amir: Kızımızın vücudunda darbe belirtisi yok
GİRESUN'un Eynesil ilçesinde şüpheli bir şekilde ölen Rabia Naz Vatan'ın ölümünün araştırılması için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nda bilgi veren Teknik Takip ve İşletme Büro Amiri Hüseyin Emir, ölü muayene tutanağını göstererek "Şu ayağın üzerinden en az bir tonluk araç geçmesi...
Hüseyin Emir - 14.1.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan ve çocukları İglo evi yaptı
Özkan, kızı Zeynep Sude, oğulları Hüseyin Emir ve Emir Ziya ile birlikte Ankara'nın Çamlıdere ilçesinde yaptıkları Eskimo evinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Siyasetin yoğun gündemine ufak bir kar molası verdik.
Hüseyin Emir - 19.11.2019
TBMM Rabia Naz Araştırma Komisyonu olayı aydınlatmaya çalışan özel ekipteki polis memurlarını...
Giresun'un Eynesil ilçesinde 13 Nisan 2018'de evlerinin önünde şüpheli bir şekilde yaralı bulunup hastanede hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz'ın ölümünü araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu olayın araştırılması için emniyette kurulan 5 kişilik özel ekipteki polis Hüseyin Emir'i dinledi.
Hüseyin Emir - 5.10.2019
İran: ırak'taki olayların arkasında siyonistler var
İran Meclis Başkanı Danışmanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında, Irak'ta 50'den fazla kişinin hayatını kaybettiği gösterilerin ardında Siyonistler ve terör destekçilerinin bulunduğunu belirtti.
Hüseyin Emir - 27.9.2019
İmam hatip lisesinden Erasmus projelerinde gururlandıran başarı
Çevre konusunda hazırlanan projeyle Hollanda'ya giden öğrencilerden Hüseyin Emir Bilgin de proje ortağı okullardan gelen öğrencilerle çevre konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Hüseyin Emir - 17.7.2019
İran Meclis Başkan Yardımcısı'ndan Lübnan'a sürpriz ziyaret
İran Meclis Başkanı Dış İlişkilerden Sorumlu Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahyan, ABD ve İsrail'in bölge güvenliğiyle oynamasına izin vermeyeceklerini söyledi.
Hüseyin Emir - 26.2.2019
İran Dışişleri Bakanı Zarif'in İstifası
Nükleer anlaşmadan önce Zarif, eski ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve eski AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton ile Kasım 2014'te Umman'da bir araya gelmişti. İran Meclis Başkanı Danışmanı ve dönemin İran Dışişleri Bakanı Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, 16 Eylül 2018'de Tesnim haber ajansına yaptığı açıklamada, ABD ile ilk temasların, Umman aracılığıyla 2012 yılının başında başladığını belirtmişti.
Hüseyin Emir - 27.10.2018
ABD ile İran Umman'da Görüşüyor İddiası
İran Meclis Başkanı Danışmanı ve dönemin İran Dışişleri Bakanı Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, 16 Eylül 2018'de Tesnim haber ajansına yaptığı açıklamada, ABD ile ilk temasların, Umman aracılığıyla 2012 yılının başında başladığını aktarmıştı.
Hüseyin Emir - 22.10.2018
Laricani'nin Yardımcısı Abdullahiyan'dan Trump'a Sert Çıkış
İran Meclis Başkanı Ali Laricani’nin Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, ABD Başkanı Donald Trump’ın Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı açıklamasına ilişkin, Suudi yetkilileri neden koruduğunu açıklaması gerektiğini söyledi.
Hüseyin Emir - 18.10.2018
İran'dan Kaşıkçı Açıklaması
İran Meclis Başkanı Ali Laricani'nin Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldüğü iddialarının beklentilerden uzak olmadığını ancak bu konuda Türkiye'nin olayla ilgili soruşturmasının neticesini bekleyeceklerini söyledi.
Hüseyin Emir - 8.7.2018
İran Suriye'deki Askeri Varlığını Sürdürecek
İran Meclis Başkanı Ali Laricani'nin Uluslararası İşler Özel Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, İran'ın Suriye'deki askeri varlığının devam edeceğini belirtti.
Hüseyin Emir - 24.3.2018
Ottocool Karagümrük- Sakaryaspor : 1-2
STAT: VefaHAKEMLER: Zorbay Küçük, Mehmet Ali Akkor, Furkan ÜrünOTTOCOOL KARAGÜMRÜK: Tarık (x), Hüseyin Tokmak (x), Hüseyin Öztürk (x) (Dk. 76 Özer x)), Fatih (xxx), Gökcan (xx), Can (xx), Denis (xx), Serkan (xx) (Dk. 90 Sadık), Hasan (xx), Burak (xx) (Dk.
Hüseyin Emir - 18.3.2018
Futbol: Tff 2. Lig
Stad: Kırklareli AtatürkHakemler: Burak Pakkan, Ersin Erbay, Arif DilmeçSBS İnşaat Kırklarelispor: Alişan, Davut, Soner, Enis, Hakkı, Tekin (Dk. 59 Ahmet), Mehmet, Osman, Müslüm (Dk. 70 Yusuf), Salim (Dk. 59 Göktuğ), CanerOttocool Karagümrük: Tarık, Hüseyin, Emir (Dk.
Hüseyin Emir - 11.3.2018
Yeni Orduspor - Anagold 24 Erzincanspor: 0-1
STAT: 19 EylülHAKEMLER: Çağdaş Altay (xx), Tamer Okuldaş (xx), Sinan Bilen (xx)YENİ ORDUSPOR: Osman (x), İlyas (xx), Onur Ramazan (xx), Deniz (xx), Erhan (x) (Dk.63 Fatih Arat x), Asım Can (x), Safa (xx), Turan (x), Emre (x) (Dk.74 Fatih Deniz x), Hasan (x) (Dk.
Hüseyin Emir - 6.9.2017
Okey Oynadığı Arkadaşını Bıçakladı
İZMİT'te emekli 66 yaşındaki Hasan Hüseyin Emir, okey oynarken tartıştığı arkadaşı 60 yaşındaki Samettin Yılmaz'ı bıçakladı.
Hüseyin Emir - 6.9.2017
Dha Yurt Bülteni-8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Alev alan yanan çatıdan görüntü İtfaiyenin söndürme çalışması Haber-Kamera: Mesut IŞIK/GEBZE(Kocaeli), -  ========================================== Okey oynadığı arkadaşını bıçakladı İZMİT'te, 66 yaşındaki Hasan Hüseyin Emir okey oynadığı sırada tartıştığı arkadaşı 60 yaşındaki Samettin Yılmaz'ı bıçakladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Emir Haberleri | Hüseyin Emir Kimdir - Haberler - Hüseyin Emir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Emir kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa'da 'Mars 2050' sergisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:52:43. #1.15#
title