Hüseyin Cahit Haberleri

Hüseyin Cahit haber, Hüseyin Cahit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Cahit - 30.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden referandum çalışmaları için Boztepe, Sancaktepe ve Oruç Reis Mahallelerini ziyaret etti.
Hüseyin Cahit - 21.3.2017
Engelsiz Türkiye İçin 'Evet' Programı
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, "Engelsiz Türkiye için 'Evet" adlı program kapsamında Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Osman Kılıç ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.
Hüseyin Cahit - 19.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ile çok sayıda sendika üyesi katıldı.
Hüseyin Cahit - 14.3.2017
Aksaray'da Öğrencilere Sgk Semineri
SGK İl Müdür Yardımcısı Mahir Yıldız, Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki seminerde insanların hayatın her aşamasında sosyal güvenlik ile karşılaşacaklarını söyledi.
Hüseyin Cahit - 12.3.2017
Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler
AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Hollanda'nın skandal tavrına tepki gösterdi.
Hüseyin Cahit - 10.3.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Açıklaması
Anayasanın bugüne kadar yapılan değişikliklerle adeta "yamalı bohça" gibi olduğunu belirten Karatepe, sunları kaydetti: "Anayasa değişikliği 18 madde değildir, değişiklik 15 maddedir. Anayasanın bugünkü sistemden başkanlık sistemine geçmek için 15 maddesi değişti. Geri kalan 3 madde ise uyum maddeleridir. 16. madde değişen kavramları, 17. madde yürürlükten kalkan hükümleri, 18. madde de bu anayasa halk oylamasında kabul edilirse, hangi hükümlerinin, nasıl yürürlüğe gireceğini anlatıyor. Yani 15 madde değişti. Bundan sonra ne olacak? Mevcut sistemden başkanlık sistemine geçtiğimizde 18 maddeyi değiştirdik, 21 madde de hükümsüz hale geldi. Yani öyle bir sistem geliyor ki 36 maddeyle işletilen bugün ki sistemi başkanlık sistemine dönüştürdüğümüzde 15 maddeyle idare ediyoruz. Ne kadar pratik, ne kadar az bürokratik, ne kadar az vesayetçi, ne kadar az yol gerekiyor. Kısa yol yapıyor, pratik. Anayasanın 21 maddesi de hükümsüz hale geliyor. Bu çok önemli. Bunu bilmiyor insanlar. Peki o zaman neyi oyluyoruz? 15 maddenin değişmesini, 21 maddenin de yürürlükten kalkmasını oyluyoruz. Haberiniz olsun 36 maddedir." Programa, AK Parti Kayseri milletvekilleri İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu, İsmail Tamer ve Hülya Nergiz ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Cahit - 5.3.2017
Kepez Stadı Tanıtıldı
Tanıtıma, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden de katıldı.
Hüseyin Cahit - 3.3.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: Erdoğan ve AK Parti Düşmanlığında Birleştiler
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti düşmanlığı adına, bazı çevrelerin terör örgütleriyle işbirliği yapmaya yöneldiğini söyledi. Ataş, "Bu çevreler ve Türkiye'nin gelişmesini engellemek isteyenler, işbirliği yapıyorlar" dedi. Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı'nın Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Kayseri Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti milletvekilleri İsmail Tamer, Sami Dedeoğlu, Hülya Nergis, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve partililer katıldı.
Hüseyin Cahit - 3.3.2017
Dha Yurt Bülteni-22
Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı'nın Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Kayseri Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti milletvekilleri İsmail Tamer, Sami Dedeoğlu, Hülya Nergis, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve partililer katıldı.
Hüseyin Cahit - 1.3.2017
Eski AK Parti Milletvekili Tekden'in Acı Günü
Törene Tekden'in yakınları, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüseyin Cahit - 27.2.2017
Antalya Buğdayını Arıyor" Projesi
ATB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Hububat ve Mamulleri Meslek Komitesi üyeleri İbrahim Köseoğlu, Ahmet Yılmaz, Mehmet Özmen, Yusuf Karasu, İbrahim Gök'ün yanı sıra proje paydaşları incelemede yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Cahit Haberleri | Hüseyin Cahit Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hüseyin Cahit haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Cahit kimdir, hayatı ve biyografisi. Halk Oylamasına Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 05:33:38. #1.14#
title