Hüseyin Barut Haberleri

Hüseyin Barut haber, Hüseyin Barut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Barut - 17.02.2015
Atso'nun Yeni Başkanı Davut Çetin
ATSO'nun yeni yönetimi şöyle: "Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, başkan yardımcıları Yusuf Hacısüleyman ve Mustafa İssi, yönetim kurulu sayman üyesi Hüseyin Barut, yönetim kurulu üyeleri Erol Erkan, Ethem Tayun Kavukcu, Ömer Dinç, Ali Bahar, Ayhan Kızılsavaş, Osman Avşaroğlu ve Fahrettin Bozlar.
Hüseyin Barut - 03.02.2015
Avusturya Meclis 2. Başkanı Kopf'dan Atso'ya Ziyaret
Ziyarette Avusturya'nın Türkiye Büyükelçisi Klaus Wölfer, Avusturya Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Konstantin Bekos, Avusturya'nın Antalya Fahri Konsolosu Ahmet Barut, ATSO Meclis Başkanı İzzet Bayar, yönetim kurulu sayman üyesi Hüseyin Barut, yönetim kurulu üyeleri Ali Bahar ve Tayfun Kavukçu da bulundu.
Hüseyin Barut - 10.10.2014
Büyükelçi Vucetic, Atso Başkanı Budak'ı Ziyaret Etti
Başkan Budak, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barut'un da katıldığı görüşmede Büyükelçi Vucetic'e ATSO'nun çalışmaları, Antalya ekonomisi ve iki ülke arasında yapılabilecek ekonomik işbirliği çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Hüseyin Barut - 02.10.2014
Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği Heyetinden Atso'ya Ziyaret
 Hollanda heyeti ile ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Barut, Erol Erkan ve Mustafa İssi'nin katıldığı toplantıda Antalya ile Hollanda arasında geliştirilebilecek ticari ve kültürel işbirliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
Hüseyin Barut - 26.08.2014
Eskişehir'in Altın Kızları Madalyalarla Döndü
Antrenörler Yüksel Çotur ve Hüseyin Barut idaresinde hazırlanan Eskişehir Ju Jitsu Takımı sporcularından Zeynep Ateş ve Aylin Usma, büyük bir başarı örneği göstererek altın madalya alarak Türkiye Şampiyonu oldular.
Hüseyin Barut - 22.01.2014
Turizme Yön Veren Fuar, 25. Kez Açıldı
Antalya Fuarcılık, Işletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) tarafından bu yıl 25.'si düzenlenen ANFAŞ Otel Ekipmanları-Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Ihtisas Fuarı açıldı. Antalya EXPO Center'da düzenlenen fuarda bu yıl 400 katılımcı firma 35 bin metrekare alanda stant açtı. 25 Ocak'ta sona erecek fuarı 28 ülkeden ve Türkiye'den 35 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarın 2 milyar liralık ticaret hacmi oluşturacağı tahmin ediliyor. Fuarda, Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması da düzenleniyor. Fuarın açılış töreninde konuşan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, 25 yıl önce yeni yapılan otellere mal ve hizmet satmak isteyen 40 firmanın katılımıyla 3 bin 500 metrekare alanda düzenledikleri fuarın aradan geçen zamanda 10 kat büyüdüğünü söyledi. Çalık, fuarlarının 25 yıldır turizm sektörüne yön verdiğini ve en yeni teknolojilerin sergilendiğini ifade etti. 2014 HEDEFI: 13 MILYON TURIST Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, turizm bakımından "Türkiye'nin 1 numarası" olarak tarif ettiği şehrin geçen yılı 12 milyon turistle kapattığını belirterek, 2014 hedefini "13 milyon olmasını hedefliyor ve bekliyoruz." sözüyle ifade etti. Vali Öztürk, bu nedenle yeni otel yatırımlarına ve yenileme çalışmalarına ihtiyaç olduğunu dile getirerek şöyle konuştu: "2023 hedefinde 18 milyon turiste ulaşacaksak hem mevcut tesisleri doldurmamız hem de yenilerini yapmamız lazım. Ispanya'nın tümü kadar 5 yıldızlı otele sahibiz. Mimari bakımdan da dünyaya yeni otel mimarisi sunabilmeliyiz. Yeni yatırımları devam ettiriyoruz. Birçok ülke bu yatırımları yaptı, bitirdi. Biz o şansa sahibiz. Mimarlarımıza bu alanda çok iş düşüyor." OTEL YENILEMELERI ÖNEM KAZANACAK Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barut da turist sayısı ve turizm gelirleri bakımından dünyanın ilk 10 ülkesi arasında yer alan Türkiye'nin önünde duran orta vadeli sorunun konaklama tesislerinin yenilemesi olduğunu vurgulayarak, "Dünyada yeni oteller, dış ve iç mimarisiyle, sanat eseri olarak yükselmektedir.
Hüseyin Barut - 16.01.2014
Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Barut Açıklaması
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi Başkanı Hüseyin Barut, hava kirliliğiyle ilgili 10 yıldır önemli çalışmalara imza atarak, kampanyalar düzenlediklerini bildirdi.
Hüseyin Barut - 11.10.2013
Atso Yönetiminin Ankara Ziyaretleri
  ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan yardımcısı ve ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, başkan yardımcıları Davut Çetin ve Mustafa Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Barut, Ömer Dinç, Ali Bahar,  Tayfun Kavukçu, Ayhan Kızılsavaş, Erol Erkan ve Mustafa İssi'den oluşan heyet, CHP, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine (TOBB ETÜ) ziyarette bulundu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Barut Haberleri | Hüseyin Barut Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Barut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Barut kimdir, hayatı ve biyografisi. Tonbul'dan Aks Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 00:54:48. #1.15#

title