HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Hüseyin Aydın haber, Hüseyin Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aydın - 27.5.2019
Ziraat Bankasının yönetim kurulu belirlendi
Ziraat Bankası tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada bankanın olağan genel kurul toplantısında yönetim kurulu üyelerinden Dr Ahmet Genç, Yusuf Dağcan, Hüseyin Aydın, Mahmut Kaçar, Feyzi Çutur'un görevlerine devam etmelerine, Mehmet Nihat Ömeroğlu, Serruh Kaleli, Faruk Çelik ve Yusuf Bilmez'in üç yıl süre ile yönetim kurulu üyeliğine seçilmelerine karar verildiği bildirildi.
Hüseyin Aydın - 23.5.2019
İVME Finansman Paketi
Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yönlendirmeleriyle, Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank olarak finansman paketi hazırladıklarını belirterek, "Önümüzdeki süreçte, diğer katılım bankalarının ve konvansiyonel bankalarımızın da bu kapsamda...
Hüseyin Aydın - 22.5.2019
Ramazan Davulcusu Eşliğinde Sahur Halayı
SİVAS'ta vatandaşları sahura kaldırmak için mahallede dolaşan Ramazan davulcularına gençler halay çekerek eşlik etti. Ahmet Turan Gazi Mahallesi'nde ramazan ayının önemli geleneklerinden birini yaşatan davulculara gençler halayla eşlik etti. Davul zurna sesini duyan yaklaşık 10 kişilik grup, ramazan davulcularından halay çekmek için istekte bulundu. Gençlerin isteğini yerine getiren davulcular cadde üzerinde birlik, beraberlik ve kardeşliği temsil eden 'Sivas Ağırlaması' halayını çaldı. Gençler de halay çekerek renkli görüntüler oluşturdu. Davul ve zurna sesini duyan mahalle sakinleri ise halay çeken gençleri görünce balkonlara çıkarak bu anları cep telefonları ile kaydetti. Ramazan davulcusu Gökhan Asanakut, örf ve adetlerinin yıllardır devam ettiğini belirterek, "Geçmişten gelen bir gelenek. Gençlerimiz böyle bazen çıkıp bize eşlik edip oynuyorlar. Ramazan'ın bize olan katkısı budur. Biz onlardan memnunuz, onlar da bizden memnun" dedi. Mahalle sakinlerinden Hüseyin Aydın ise, "Ramazan'ın verdiği coşkuyu hep beraber yaşıyoruz.
Hüseyin Aydın - 16.5.2019
Akhisarspor - Galatasaray Maçının Ardından
Akhisarspor - Galatasaray maçının ardındanZiraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Türk sporuna katkı yapmaya çalışıyoruz Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak: Bir olduk, beraber olduk, kenetlendik, kupayı aldık"Yine rekorlar kırıyoruz değil mi?
Hüseyin Aydın - 16.5.2019
Akhisarspor - Galatasaray Maçının Ardından
Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Türk sporuna katkı yapmaya çalışıyoruzGalatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak: Bir olduk, beraber olduk, kenetlendik, kupayı aldık"Yine rekorlar kırıyoruz değil mi?
Hüseyin Aydın - 15.5.2019
Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray'ın
Platformun kurulmasının ardından ödül töreni gerçekleştirildi. Türkiye Kupası'nı kazanan futbolculara madalyaları, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hüsnü Güreli, Sivas Valisi Salih Ayhan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst tarafından verildi.
Hüseyin Aydın - 24.4.2019
Lübnan'da Türkiye'nin Ekonomik Tecrübesi Anlatıldı
Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Lübnan'da Türkiye ekonomisi ve bankacılık sektörünü anlattı.
Hüseyin Aydın - 23.4.2019
Lübnan'da Arap Bankacılığı Konferansı Düzenlendi
Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yarın konferansta Türkiye'nin ekonomi ve bankacılık deneyimiyle ilgili bir sunum yapması bekleniyor.
Hüseyin Aydın - 16.4.2019
Uykularında Şehit Edilen 2 Polisin Davasında 9 Sanığa Beraat Onandı
Ceylanpınar Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları Feyyaz Yumuşak ve Okan Acar, 22 Temmuz 2015'te Bahçelievler Mahallesi'ndeki evlerinde uyurken teröristler tarafından şehit edildi. Olaya ilişkin soruşturma kapsamında çok sayıda kişi gözaltına alındı. 4'ü tutuklu 9 kişi hakkında dava açıldı. Davanın görüldüğü 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi, geçen yıl mart ayında 9 sanığın 'Cinayet' suçundan beraatine hükmetti. Mahkeme, tutuklu sanıklar Hasan Aydın, Hüseyin Aydın, Sedat Aydın ve Mehmet Naci Yılmaz'ı, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları nedeniyle 'Örgüt propagandası yapmak' suçundan 1'er yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırdı.
Hüseyin Aydın - 13.4.2019
Avukat Hüseyin Aydın'ın Eşi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın'ın eşi Fatma Aydın defnedildi.
Hüseyin Aydın - 27.3.2019
TBB Başkanı Aydın'dan Swap İşlemlerindeki İddialara İlişkin Açıklama
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, "Türkiye'de yerleşik bankaların yurt dışında yerleşik bankalara likidite vermedikleri veya bu bankalar ile TL-yabancı para takas işlemi yapmadıkları, bu nedenlerle yurt dışı piyasalarda TL'nin faizinin çok yükseldiği yönünde basında yorum...
Hüseyin Aydın - 25.3.2019
Adana'daki Araç Parkı Kavgası Davası
Olayın büyümesi üzerine çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada Hüseyin ve Kerem Aydın, Erkan A, Hasan A, Sedat A, Cahit A, Mert A, Fikret G, İsa S. ile Cuma S. yaralanmıştı. Kerem ve Hüseyin Aydın müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.
Hüseyin Aydın - 22.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, "Sadece Batı'nın normlarına göre dizayn edilmiş formatları baz alarak, 'Notunuz şuraya indi, buraya indi' demek haksızlık oluyor.
Hüseyin Aydın - 22.3.2019
Trabzon İş Dünyasından Bakan Albayrak'a Ek Limit Teşekkürü
Albayrak'ın, talep üzerine anında Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın'ı arayarak Trabzon limitlerinin iki katına çıkartılmasını sağladığı vurgulanan açıklamada, bu gelişme üzerine Türkiye Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek'in, Trabzon Bölge Koordinatörü Erdoğan Başıhoş ve diğer ilgililerle TTSO'yu ziyaret ederek, kendi bankalarına tahsis edilen ek limit miktarının en kısa süre içinde uygulamaya koyulacağını bildirdikleri kaydedildi.
Hüseyin Aydın - 21.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi" Başlıyor
Programda, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir, Malezya Başbakan Danışmanı Prof.
Hüseyin Aydın - 20.3.2019
Fetö'nün TSK Yapılanması Tümüyle Deşifre Edilmiş Değil"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, devam eden FETÖ davalarına ilişkin, "Davaların kesinleşmesiyle birlikte Türkiye'nin, FETÖ'nün TSK kaynaklı tehdidini bertaraf ettiği duygusuna kesinlikle kapılmaması lazım. Özellikle FETÖ'nün TSK yapılanması tümüyle deşifre edilmiş değil.
Hüseyin Aydın - 16.3.2019
Uludağ Ekonomi Zirvesi" 22 Mart'ta Başlayacak
Zirvede, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir, Malezya Başbakan Danışmanı Prof.
Hüseyin Aydın - 4.3.2019
Akıncı Üssü Davası
Duruşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, savcının esasa yönelik mütalaasına karşı beyanında, Akıncı Üssü'nde bulunan ve olay gecesindeki eylemleri sevk ve idare eden sivil imamların varlığının, 15 Temmuz darbe girişimi ile FETÖ'nün bağını ortaya koyan en önemli delillerin başında geldiğini belirtti.
Hüseyin Aydın - 23.2.2019
Hüseyin Aydın: Kulüplerin Nakit Akışını Düzenlemek İstiyoruz
TÜRKİYE Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, kulüplerin borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili, "Biz bu endüstrinin ayakta kalmasını, rekabetin ve bu değerin sürmesini istiyoruz.
Hüseyin Aydın - 18.2.2019
Malatya Hisarcıklıoğlu Özel Sektör ile Beraber Türkiye Tümsekleri Aşacak
Malatya'da Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası ev sahipliğinde 'Real Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme' toplantısı gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya; Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti Milletvekili Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, bölge illerinin oda başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Hüseyin Aydın - 18.2.2019
Hisarcıklıoğlu Özel Sektör ile Beraber Türkiye Tümsekleri Aşacak
Malatya'da Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası ev sahipliğinde 'Real Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme' toplantısı gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya; Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti Milletvekili Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, bölge illerinin oda başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Hüseyin Aydın - 18.2.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Malatya'da
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Malatya'da TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesinin açılışına katıldı ve Türkiye Bankalar Birliği Başkanı (TBB) Hüseyin Aydın ile çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Hüseyin Aydın - 12.2.2019
Emet'te Seracılık Kursuna İlgi
Türkiye Bankalar birliği ve Ziraat bankası genel müdürü Hüseyin Aydın'ın seracılara 2 yıl ödemesiz 7 yıl vadeli kredisi verileceği haberlerinin ardından Emet'te açılan seracılık kursuna ilgi arttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Aydın Haberleri | Hüseyin Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hüseyin Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 13:03:06. #1.15#
title