HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Hüseyin Aydın haber, Hüseyin Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aydın - 24.07.2019
Hakan Atilla Türkiye'ye geldi
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın ile öteki ilgililer de Mehmet Hakan Atilla'yı havalimanında karşılayanlar arasında yer aldı.
Hüseyin Aydın - 04.07.2019
Sporda şiddete karşı kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın ile görüştüğünü aktaran Sancaklı, kulüplerin borçlarının yapılandırılmasına yönelik uygulamada kulüplerin borçlarının silinmesinin söz konusu olmadığını kaydetti.
Hüseyin Aydın - 03.07.2019
Halkapınar Kaymakamı gazileri ziyaret etti
Kaymakam Bozkurtoğlu ilçede yaşayan Kıbrıs Harekatı gazileri Hasan Gümüş, Salih Baştuğ, Ümmühani Karaman ile Güneydoğu Anadolu'da gazi olan Hüseyin Aydın'ı evlerinde ziyaret etti.
Hüseyin Aydın - 24.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında kendisine suikast düzenlemeye çalışanlardan şikayetçi olduğuna ilişkin dilekçeyi avukatı Hüseyin Aydın aracılığıyla Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.
Hüseyin Aydın - 24.06.2019
Eski başyaver Yazıcı'nın yeniden yargılanmasına başlandı
Söz alan Cumhurbaşkanlığı avukatı Hüseyin Aydın, Ankara 4.
Hüseyin Aydın - 20.06.2019
Genelkurmay çatı davasında sanıklara ceza yağdı (2)- Yeniden
'BÜTÜN SANIKLAR HESAP VERECEK' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, duruşma sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulundu.
Hüseyin Aydın - 20.06.2019
Cumhurbaşkanı'nın avukatı Aydın: "Verilen beraat kararları konusunda istinaf aşamasına başvuracağız"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, Genelkurmay çatı davasında tahliye edilenlerle ilgili, "Bir kısım sanıklarla ilgili verilen beraat kararları konusunda mahkeme heyetinden farklı düşünüyoruz.
Hüseyin Aydın - 20.06.2019
Darbe girişiminin beyin takımına 141 kez ağırlaştırılmış hapis
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından duruşma sonrası açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, duruşma sonrasında yaptığı açıklamada, "Yutta Sulh Konseyi üyelerinin ağırlıklı olarak yargılandığı Genelkurmay Karargahı'nda darbe girişimine iştirak eden sanıkların da bulunduğu, kamuoyunda Genelkurmay çatı davası olarak bilinen dava Ankara 17.
Hüseyin Aydın - 20.06.2019
Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, Genelkurmay çatı davası kararına ilişkin, "Bugün darbe girişimine esas iştirak eden sanıklar hak ettikleri cezaları aldığı gibi yurt dışında firarda bulunan başta örgüt mensubu olmak üzere, bütün sanıklar da bir gün...
Hüseyin Aydın - 20.06.2019
Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Aydın
- Avukat Hüseyin Aydın'ın açıklaması ANKARA - Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde görülen 224 sanıklı Genelkurmay çatı davasında karar açıklandı.
Hüseyin Aydın - 17.06.2019
"Türk bankacılık sistemi sağlıklıdır ve güçlüdür"
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Türkiye'de kredi talep edenlerin taleplerini karşılayacak güçte, kuvvette ve kudrette bir bankacılık sektörü bulunduğunu belirterek, "Türk bankacılık sistemi sağlıklıdır ve güçlüdür.
Hüseyin Aydın - 17.06.2019
"Enflasyona Endeksli Konut Kredisi'ne başvurular alınmaya başlandı"
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, "Enflasyona Endeksli Konut Kredisi uygulamasınını bugün deklare ettik, hemen bugün başvuruları almaya başlıyoruz.
Hüseyin Aydın - 17.06.2019
"Konutta bekleyen talebi öne çekmek istedik"
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, bugün duyurusunu yaptıkları Enflasyona Endeksli Konut Kredisi'ne ilişkin, "Enflasyona Endeksli Konut Kredisiyle enflasyonda gelecekte düşüş bekleyen ve alımını erteleyen müşterilerin taleplerini...
Hüseyin Aydın - 17.06.2019
GÜNDEM / 17 Haziran 2019
(Ankara/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'na konuk olacak.
Hüseyin Aydın - 17.06.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 17 Haziran 2019
(Ankara/10.00) 2- Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'na konuk olacak.
Hüseyin Aydın - 16.06.2019
Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın, AA Finans Masası'na konuk olacak
Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'na konuk olacak.
Hüseyin Aydın - 27.05.2019
Ziraat Bankasının yönetim kurulu belirlendi
Ziraat Bankası tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada bankanın olağan genel kurul toplantısında yönetim kurulu üyelerinden Dr Ahmet Genç, Yusuf Dağcan, Hüseyin Aydın, Mahmut Kaçar, Feyzi Çutur'un görevlerine devam etmelerine, Mehmet Nihat Ömeroğlu, Serruh Kaleli, Faruk Çelik ve Yusuf Bilmez'in üç yıl süre ile yönetim kurulu üyeliğine seçilmelerine karar verildiği bildirildi.
Hüseyin Aydın - 23.05.2019
İVME Finansman Paketi
Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yönlendirmeleriyle, Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank olarak finansman paketi hazırladıklarını belirterek, "Önümüzdeki süreçte, diğer katılım bankalarının ve konvansiyonel bankalarımızın da bu kapsamda...
Hüseyin Aydın - 22.05.2019
Ramazan Davulcusu Eşliğinde Sahur Halayı
SİVAS'ta vatandaşları sahura kaldırmak için mahallede dolaşan Ramazan davulcularına gençler halay çekerek eşlik etti. Ahmet Turan Gazi Mahallesi'nde ramazan ayının önemli geleneklerinden birini yaşatan davulculara gençler halayla eşlik etti. Davul zurna sesini duyan yaklaşık 10 kişilik grup, ramazan davulcularından halay çekmek için istekte bulundu. Gençlerin isteğini yerine getiren davulcular cadde üzerinde birlik, beraberlik ve kardeşliği temsil eden 'Sivas Ağırlaması' halayını çaldı. Gençler de halay çekerek renkli görüntüler oluşturdu. Davul ve zurna sesini duyan mahalle sakinleri ise halay çeken gençleri görünce balkonlara çıkarak bu anları cep telefonları ile kaydetti. Ramazan davulcusu Gökhan Asanakut, örf ve adetlerinin yıllardır devam ettiğini belirterek, "Geçmişten gelen bir gelenek. Gençlerimiz böyle bazen çıkıp bize eşlik edip oynuyorlar. Ramazan'ın bize olan katkısı budur. Biz onlardan memnunuz, onlar da bizden memnun" dedi. Mahalle sakinlerinden Hüseyin Aydın ise, "Ramazan'ın verdiği coşkuyu hep beraber yaşıyoruz.
Hüseyin Aydın - 16.05.2019
Akhisarspor - Galatasaray Maçının Ardından
Akhisarspor - Galatasaray maçının ardındanZiraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Türk sporuna katkı yapmaya çalışıyoruz Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak: Bir olduk, beraber olduk, kenetlendik, kupayı aldık"Yine rekorlar kırıyoruz değil mi?
Hüseyin Aydın - 16.05.2019
Akhisarspor - Galatasaray Maçının Ardından
Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: Türk sporuna katkı yapmaya çalışıyoruzGalatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak: Bir olduk, beraber olduk, kenetlendik, kupayı aldık"Yine rekorlar kırıyoruz değil mi?
Hüseyin Aydın - 15.05.2019
Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray'ın
Platformun kurulmasının ardından ödül töreni gerçekleştirildi. Türkiye Kupası'nı kazanan futbolculara madalyaları, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hüsnü Güreli, Sivas Valisi Salih Ayhan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst tarafından verildi.
Hüseyin Aydın - 24.04.2019
Lübnan'da Türkiye'nin Ekonomik Tecrübesi Anlatıldı
Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Lübnan'da Türkiye ekonomisi ve bankacılık sektörünü anlattı.
Hüseyin Aydın - 23.04.2019
Lübnan'da Arap Bankacılığı Konferansı Düzenlendi
Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yarın konferansta Türkiye'nin ekonomi ve bankacılık deneyimiyle ilgili bir sunum yapması bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Aydın Haberleri | Hüseyin Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hüseyin Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Balıkçılar 'Vira Bismillah' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 17:49:34. #1.16#

title