HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Hüseyin Aydın haber, Hüseyin Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aydın - 21.11.2019
Spor türkiye bankalar birliği başkanı hüseyin aydın: kulüplere nefes aldırdık
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın: Kulüplere nefes aldırdık"Kimsenin borcunu silmedik""Kulüpler de, TFF de, biz de ne yapılması gerekiyorsa onu yaptık"OLGUCAN KALKAN - İBRAHİM ALİOĞLU - ALİ DANAŞ - SERHAN TÜRK / İSTANBUL, (DHA) - Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin...
Hüseyin Aydın - 21.11.2019
21 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
ULUSLARARASI FUTBOL EKONOMİ FORUMU (UFEF) 09.30 Gong sesi ile Borsa İstanbul'un açılışı 09.40-10.00 Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Nihat Özdemir, Mehmet Sepil, Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla'nın açılış konuşmaları 10.00-10.
Hüseyin Aydın - 16.11.2019
"Bütün dünya büyümek için yarışıyor"
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, "Bütün dünya büyümek için yarışıyor ve istihdam için kavga ediyor.
Hüseyin Aydın - 12.11.2019
Beyşehir'de "Peygamberimiz ve Aile" konulu konferans
Selçuk Üniversitesi (SÜ) İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Aydın, Beyşehir İlçe Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi haftası kapsamında Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen konferansta, "Güçlü bir aile, güçlü bir toplum demektir.
Hüseyin Aydın - 07.11.2019
Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın: "Şehit annesi olduğu anlaşılınca şikayetçi olunmadı"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, şehit annesi Pakize Alp Akbaba'ın yargılandığı davaya ilişkin "Şehit annesi olduğunun anlaşılması üzerine duruşmada da şikayetçi olunmamıştır.
Hüseyin Aydın - 02.11.2019
İzmir'de bıçaklı kavga: 1 yaralı
Alınan bilgiye göre, Türkmen Mahallesi Ordu Caddesi'nde Hüseyin Aydın (26) ile arkadaşı O.
Hüseyin Aydın - 25.10.2019
Türk iş adamlarından Hindistan'a ticari temas
Açıklamada görüşlerine yer verilen MÜSİAD Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Tevfik Dönmez şunları kaydetti: "İlkini gerçekleştirdiğimiz Türkiye-Hindistan İş Forumu programında, MÜSİAD'ın çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri hakkında Hindistanlı iş insanlarına ve ticari kuruluşlara bilgilendirmede bulunduk. Faaliyetlerimize ilişkin gerçekleştirdiğimiz lobi çalışmalarıyla MÜSİAD'ın yerel ve ulusal basında yer almasına katkıda sağladık. Mumbai Başkonsolosumuz Ali Tolga Kaya ve Ticaret Ataşemiz Hüseyin Aydın'ın katılımlarıyla Hindistan'ın önde gelen kuruluşlarından MACCIA ve ICIB ile Momerandum of Understanding (MoU) anlaşması imzaladık.
Hüseyin Aydın - 25.10.2019
MÜSİAD, Hindistan'da ticari temaslarda bulundu
Açıklamada görüşlerine yer verilen ve heyete Başkanlık yapan MÜSİAD Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Tevfik Dönmez, şunları kaydetti: "İlkini gerçekleştirdiğimiz 'Türkiye-Hindistan İş Forumu' programında, MÜSİAD'ın çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri hakkında Hindistanlı iş insanlarına ve ticari kuruluşlara bilgilendirmede bulunduk. Faaliyetlerimize ilişkin gerçekleştirdiğimiz lobi çalışmalarıyla MÜSİAD'ın yerel ve ulusal basında yer almasına katkıda sağladık. Mumbai Başkonsolosumuz Ali Tolga Kaya ve Ticaret Ataşemiz Hüseyin Aydın'ın katılımlarıyla Hindistan'ın önde gelen kuruluşlarından MACCIA ve ICIB ile Momerandum of Understanding (MoU) anlaşması imzaladık.
Hüseyin Aydın - 25.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, müvekkili Erdoğan adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği 11 sayfalık suç duyurusu dilekçesinde, söz konusu derginin 24 Ekim'deki sayısının kapağında Erdoğan'ın fotoğrafı kullanılarak Fransızca hakaret edildiği belirtildi.
Hüseyin Aydın - 21.10.2019
"Yatırımcılar Türkiye'ye güveniyor"
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, "Yatırımcılar, 2020 yılında toparlanmanın devam etmesini bekliyor ve Türkiye ekonomisinin uzun dönemli performansına güven duyuyorlar.
Hüseyin Aydın - 15.10.2019
Osman Baydemir hakkında suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına sunulan başvuru dilekçesinde, Baydemir'in Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye'de yürütülen Barış Pınarı Harekatı aleyhinde konuşma yaptığı ve Cumhurbaşkanına yönelik hakaret içerikli sözler sarf ettiği kaydedildi.
Hüseyin Aydın - 15.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HDP'li Baydemir hakkında suç duyurusu
Eski HDP Şanlıurfa Milletvekili Baydemir, İngiltere'deki BBC merkezi önünde yaptığı basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaret içeren sözler sarf etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, Baydemir hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
Hüseyin Aydın - 15.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HDP'li Baydemir'e suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, müvekkili Erdoğan adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu dilekçesi verdi.
Hüseyin Aydın - 15.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HDP'li Baydemir'e suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, müvekkili Erdoğan adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu dilekçesi verdi.
Hüseyin Aydın - 03.10.2019
Cumhurbaşkanı erdoğan'dan, atilla kıyat'a suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, emekli amiral Atilla Kıyat hakkında, Twitter hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Hüseyin Aydın - 03.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kendisini tehdit eden şahıs hakkında suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, avukatı Dr. Hüseyin Aydın aracılığıyla kendisine sosyal medya üzerinden benzetmelerde bulunarak tehdit eden bir kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Hüseyin Aydın - 03.10.2019
Cumhurbaşkanı erdoğan'dan, atilla kıyat'a suç duyurusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, emekli amiral Atilla Kıyat hakkında, Twitter hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Hüseyin Aydın - 03.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Atilla Kıyat" adlı kullanıcıdan şikayetçi oldu
Erdoğan'ın avukatlarından Hüseyin Aydın, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, "Atilla Kıyat" kullanıcı isimli şüphelinin, 1 Ekim 2019'da, Twitter'daki hesabından "Seçim barajını yüzde 10'a çıkaran Kenan Evren ile bugün seçilme barajını yüzde 40'a düşürmeye kalkan kişi arasında hiçbir fark yoktur.
Hüseyin Aydın - 01.10.2019
Afyonkarahisar'da kamyon otomobille çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı
Maho Sayindi (51) idaresindeki 27 Z 3195 plakalı kamyon, Bolvadin-Emirdağ kara yolu Çobanlar Kavşağı'nda Hüseyin Aydın (64) yönetimindeki 03 ES 416 plakalı otomobille çarpıştı.
Hüseyin Aydın - 26.09.2019
Türkiye Bankalar Birliği'nden Azeri bankacılara eğitim
TBB'nin ev sahipliğinde İstanbul'da gerçekleşen eğitim süresince 24 Azeri banka yöneticisi, aralarında ödeme sistemleri, alternatif dağıtım kanalları, dijital bankacılık, dijital para, blockchain, POS cihazları ve kart operasyonları gibi başlıkların yer aldığı seminerler ve görüşmelere katıldı. "Bankacılık sistemindeki tecrübeleri bölge ülkelerdeki meslektaşlarımızla paylaşıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, TBB olarak, yakın coğrafyadaki ülkelerin bankacılık kuruluşlarıyla sürekli ve yakın bir iş birliği halinde olduklarını belirtti.
Hüseyin Aydın - 23.09.2019
Terme'de selden zarar gören esnafa SGK müjdesi
Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Belediye Başkanı Ali Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Özcan ve Terme Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Aydın, selden zarar gören sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.
Hüseyin Aydın - 31.07.2019
Halkapınar'da tekvando kursu açıldı
Programa, İlçe Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Saffet Çağlar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Aydın ve veliler katıldı.
Hüseyin Aydın - 24.07.2019
Hakan Atilla Türkiye'ye geldi - Berat Albayrak
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın ile öteki ilgililer de Mehmet Hakan Atilla'yı havalimanında karşılayanlar arasında yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Aydın Haberleri | Hüseyin Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hüseyin Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ -12.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 03:42:40. #1.14#

title