HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Hüseyin Aydın haber, Hüseyin Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aydın - 24.02.2020
Depremde hayatını kaybedenler için cenaze töreni düzenlendi
Merkez üssü İran'ın Hoy kenti olan 5,9 büyüklüğündeki depremde Van'ın Başkale ilçesine bağlı Özpınar ve Güvendik mahallelerinde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden 9 kişi için cenaze töreni düzenlendi.
Hüseyin Aydın - 13.02.2020
Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 500 bin liralık tazminat davası
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Ankara Asliye Hukuk Mahkemesi'ne sunulan dava dilekçesinde, Kılıçdaroğlu'nun 2 gün önce grup toplantısındaki 'FETÖ'nün siyasi ayağı'na ilişkin yaptığı açıklamalar hatırlatıldı.
Hüseyin Aydın - 13.02.2020
Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 500 bin liralık tazminat davası
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Ankara Asliye Hukuk Mahkemesi'ne sunulan dava dilekçesinde, Kılıçdaroğlu'nun 2 gün önce grup toplantısındaki 'FETÖ'nün siyasi ayağı'na ilişkin yaptığı açıklamalar hatırlatıldı.
Hüseyin Aydın - 13.02.2020
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası
Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Asliye Hukuk Mahkemesine sunulan dava dilekçesinde, Kılıçdaroğlu'nun 11 Şubat'taki partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamalarına yer verildi.
Hüseyin Aydın - 13.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 500 bin liralık manevi tazminat davası
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verilen dilekçede, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında kullandığı ifadelere yer verildi.
Hüseyin Aydın - 07.02.2020
AK Parti milletvekillerinden İlker Başbuğ için suç duyurusu
Avukatlar Hüseyin Aydın ve Muammer Cemaloğlu, suç duyurusu dilekçelerini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.
Hüseyin Aydın - 07.02.2020
AK Parti milletvekillerinden Başbuğ ve Çiçek hakkında suç duyurusu
Avukat Hüseyin Aydın ve Muammer Cemaloğlu'nun AK Parti milletvekilleri Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ ve Ahmet Aydın ile eski milletvekilleri Yahya Doğan, Mehmet Ceylan ve Ahmet Müfit Doğan adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, Başbuğ'un katıldığı televizyon programındaki beyanlarının düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilemeyeceği belirtildi.
Hüseyin Aydın - 07.02.2020
AK Parti'li 6 milletvekilinden Başbuğ ve Çiçek hakkında suç duyurusu
Avukat Hüseyin Aydın ve avukat Muammer Cemaloğlu, suç duyurusu dilekçelerini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.
Hüseyin Aydın - 17.01.2020
GÜNDEM / 17 Ocak 2020
(Bursa/18.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Yarı yıl tatilinde çocuklar eğlenceye doyacak İstanbul'da çocuklar için yarıyıl tatilini birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici etkinliklerle değerlendirebilecekleri seçenekler bulunuyor Miniatürk, Koç Müzesi, Oyuncak Müzesi, Barış Manço Müzesi, Uçurtma Müzesi, Çikolata Müzesi çocuklara müze kültürünü aşılarken, Tuzla Viaport, Aslan Park, İstanbul Akvaryum, Snowpark, Forestanbul ise doğa ile iç içe olma, canlıları daha yakından tanıma imkanı sağlayacak Çocuklar, Korsan Adası Tema Park, İsfanbul, Legoland ve KidZania'da ise eğlenceye doyacak (Çiğdem Alyanak/İstanbul) 2- Su ürünleri ihracatı 1 milyar dolar kazandırdı Türkiye'den geçen sene Hollanda, İtalya ve Rusya başta olmak üzere 84 ülkeye yapılan su ürünleri ve mamulleri ihracatı, önceki yıla göre yüzde 7 artarak 1 milyar 21 milyon doları aştı DKİB Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Kalyoncu: "Yeni sezonda daha fazla su ürünleri ve mamulleri ihraç ederek daha yüksek döviz girdisi sağlayacağımıza inanıyorum" (Meltem Yılmaz Karakurum/Trabzon) 3- Ziraat Bankası 2020'de de tarımdan enerjiye her alanda aktif olacak Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: "Önümüzdeki dönemde gerek kredilerimizle gerekse hayata geçireceğimiz yeni uygulamalarla ülkemiz tarımını, üreticilerimizi ve tarladan sofraya kadar olan sürecin tamamını bugüne kadar olduğundan çok daha güçlü şekilde 'bir bankadan daha fazlası' olarak desteklemeye devam edeceğiz" "Sektördeki her 3 TL'lik kredi artışının yaklaşık 1 TL'si Ziraat Bankası tarafından sağlandı.
Hüseyin Aydın - 09.01.2020
Hüseyin Aydın - 02.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Konferans Salonu'nda, 'Türkiye İçin Değişim Başlıyor programı kapsamında 'Çanakkale İş Dünyası Buluşması' toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vakıfbank Genel Müdürü Abi Serdar Üstünsalih, Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar, ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, banka müdürleri ve iş insanları katıldı.
Hüseyin Aydın - 02.01.2020
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Çanakkale'de iş insanlarıyla bir araya geldi: (2)
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı: "Mobilya sektörünün ciddi oranda bir 'Mobilyada KDV'yi yüzde 18 indirelim' yönünde bir talebi olmuştu. O ziyaret sonrası Gelir İdaresi Başkanımız, tüm sektör, mobilyacılarımız büyük bir beklenti içinde güzel bir adım bekliyordu bizden. Bu manada çalışmalarımız, Gelir İdaresi Başkanımız, tüm ekip, çalışmaların sonunda bir noktaya geldik. Bugün ben buradan mobilyacılık sektörü için güzel bir haber olan mobilyadaki KDV'yi yüzden 18'den yüzde 8'e düşürdüğümüzün haberini paylaşmak istiyorum. Kayseri'de söyledim. İhracatta da aynı şekilde oranda artış hedefi koymamız lazım. Hem iç piyasaya bu maliyetler yansıyacak hem de inşallah ihracatı da bu manada üretimi de istihdamı da artıracağımızın sözünü Kayseri'de vermişlerdi. İnşallah bu güzel adımın mobilyacılık sektörümüze, ekonomimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." Programa, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, banka müdürleri ve iş insanları katıldı.
Hüseyin Aydın - 02.12.2019
Tarsus'ta kaza: 1 ölü, 2 yaralı
Kaza, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Yenice kavşaklar mevkiinde meydana geldi.  Mehmet Adıgüzel yönetimindeki 33 ANA 07 plakalı TIR ile Hasan Torlak yönetimindeki 22 AAV 177 plakalı otomobil, çarpıştı. Kazada otomobilde bulunan Hüseyin Aydın (70) hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü Hasan Torlak ve beraberindeki Vildan Torlak ağır yaralandı.
Hüseyin Aydın - 02.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ -12
Kaza, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Yenice kavşaklar mevkiinde meydana geldi.  Mehmet Adıgüzel yönetimindeki 33 ANA 07 plakalı TIR ile Hasan Torlak yönetimindeki 22 AAV 177 plakalı otomobil, çarpıştı. Kazada otomobilde bulunan Hüseyin Aydın (70) hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü Hasan Torlak ve beraberindeki Vildan Torlak ağır yaralandı.
Hüseyin Aydın - 02.12.2019
Mersin'de tır ile otomobil çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı
Otomobilde bulunan Hasan Hüseyin Aydın kaza yerinde hayatını kaybetti, Vildan Torlak ve Hasan Torlak ağır yaralandı.
Hüseyin Aydın - 28.11.2019
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaoğlu'nun TBMM'deki grup toplantısında kendisi hakkında kullandığı ifadelere ilişkin tazminat davası açtı. Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Ankara 7'nci Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açılan davada 250 bin liralık manevi tazminat talep edildi.
Hüseyin Aydın - 28.11.2019
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası
Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından Ankara 7.
Hüseyin Aydın - 21.11.2019
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın: Kulüplere nefes aldırdık (2)
"Kimsenin borcunu silmedik""Kulüpler de, TFF de, biz de ne yapılması gerekiyorsa onu yaptık"OLGUCAN KALKAN - İBRAHİM ALİOĞLU - ALİ DANAŞ - SERHAN TÜRK / İSTANBUL, - Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, kulüplere nefes aldırdıklarını belirterek, "Kimsenin borcunu silmedik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Aydın Haberleri | Hüseyin Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hüseyin Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Erdoğan'dan, CHP'li Özkoç'a 1 milyon liralık tazminat davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 02:01:46. #1.16#

title