HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Hüseyin Aydın haber, Hüseyin Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aydın - 10.08.2020
Dolar 7.30 lira, euro 8.62 lira, sterlin 9.54 lirada
Dövizler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) art arda aldıkları kararlara karşın yeni rekor düzeylerde hareket ediyor.  TCMB Cuma günü, piyasa yapıcı bankalara Açık Piyasa İşlemleri çerçevesinde tanınan likidite imkan limitlerinin yarıya düşürüldüğünü açıkladı. TCMB'den yapılan konuyla ilgili açıklamada şöyle denildi: "Likidite yönetimi çerçevesinde 10 Ağustos 2020 tarihinden geçerli olmak üzere piyasa yapıcı bankalara Açık Piyasa İşlemleri çerçevesinde tanınan likidite imkan limitleri yarıya düşürülmüştür." Türkiye Bankalar Birliği de (TBB) Cuma günü yaptığı açıklamada, ekonomide normalleşme değerlendirme toplantısında katılımcıların "işbirliği mesajı" verdiğini açıkladı. TBB açıklamasına göre, TBB ev sahipliğinde Perşembe günü düzenlenen toplantıya, TCMB Başkanı Murat Uysal, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, TBB Başkanı Hüseyin Aydın ile, TBB Yönetim Kurulu Üyesi bazı bankaların genel müdürlerinin toplantı için bir araya geldiler.
Hüseyin Aydın - 07.08.2020
BIST100 yüzde 2.53 yükseldi, dolar 7.23 lirada
TBB açıklamasında, TBB ev sahipliğinde,  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal,  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile, TBB Yönetim Kurulu Üyesi bazı bankaların genel müdürlerinin Perşembe günü toplantı için bir araya geldikleri belirtildi ve şöyle denildi: "Büyümenin istikrar içinde sürdürülmesi ve ekonomik faaliyetin finansmanına bankacılık sektörünün sağlıklı olarak katkı vermeye devam etmesi amacıyla gerçekleştirilen ve yaklaşık üç saat süren toplantıda katılımcılar işbirliği mesajı vermiştir.
Hüseyin Aydın - 07.08.2020
Bankalarla görüş alışverişi toplantısında normalleşme sinyali
TCMB Başkanı Murat Uysal, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile bazı bankaların genel müdürleri dün akşam bir araya gelmişti.
Hüseyin Aydın - 07.08.2020
BIST100 yüzde 0.45 düşüşle başladı, dolar 7.29 lirada
Ayrıca, Perşembe günü, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ev sahipliğinde,  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal,  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile, TBB Yönetim Kurulu Üyesi bazı bankaların genel müdürlerinin Perşembe günü toplantı için bir araya geldi.
Hüseyin Aydın - 07.08.2020
TBB: Ekonomide normalleşme toplantısında işbirliği mesajı verildi
Türkiye Bankalar Birliği (TBB), ekonomide normalleşme değerlendirme toplantısında katılımcıların "işbirliği mesajı" verdiğini açıkladı.
Hüseyin Aydın - 30.07.2020
Ziraat Türkiye Kupası finalinde Aytemiz Alanyaspor'u yenen Trabzonspor, kupasını aldı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyesi Nuri Akın ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın yer aldığı kupa töreninde, önce finalist Aytemiz Alanyaspor, ardından da şampiyon Trabzonspor'un teknik heyet ve futbolcularına madalyalarını aldı.
Hüseyin Aydın - 18.07.2020
Son dakika haber... MUĞLA Eski Başyaver Yazıcı'ya ağırlaştırılmış müebbet
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, darbe girişimi sırasında kendisine suikast düzenlemeye çalışanlardan şikayetçi olduğuna ilişkin dilekçeyi avukatı Hüseyin Aydın aracılığıyla Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.
Hüseyin Aydın - 25.06.2020
Hüseyin Aydın, TBB Yönetim Kurulu Başkanlığı'na yeniden seçildi
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hüseyin Aydın ve Başkan Vekilliği'ne Ümit Leblebici yeniden seçildi.
Hüseyin Aydın - 25.06.2020
TBB Başkanlığı'na Hüseyin Aydın yeniden seçildi
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu'nun bugün gerçekleştirdiği toplantısında, TBB Başkanlığı'na Hüseyin Aydın yeniden seçildi.
Hüseyin Aydın - 23.06.2020
Türkiye Bankalar Birliği 63. Genel Kurul Toplantısı
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, "Ekonomide, destekleyici ve kapsayıcı nitelikte karma bir maliye, para ve kredi politikası uygulandı.
Hüseyin Aydın - 23.06.2020
BAKAN BERAT ALBAYRAK TBB 63. GENEL KURUL TOPLANTISINDA KONUŞUYOR (1)
Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) 63. Genel Kurul Toplantısı, bugün İstanbul'da yapılıyor. Beşiktaş'taki otelde yapılan genel kurul toplantısına Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ve davetliler katılıyor.
Hüseyin Aydın - 16.06.2020
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası 6 tahliye
Tutuklu sanıklar Abdullah Kılıç, Hanım Büşra Erdal, Bayram Kaya, Bünyamin Köseli, Cihan Acar, Cuma Ulus, Davut Aydın, Habip Güler, Halil İbrahim Balta, Hüseyin Aydın, Muhammet Sait Kuloğlu, Murat Aksoy, Mustafa Erkan Acar, Mutlu Çölgeçen, Oğuz Usluer, Seyid Kılıç ve Ufuk Şanlı hakkındaki işlemlerin kanuna uygun olarak yapıldığı, tüm delillerin hukuka uygun elde edildiği, savunmaların eksiksiz sergilendiği, vicdani kanının kesin, tutarlı ve çelişmeyen verilere dayandırıldığı, eylemlerin kanundaki suç tipine uyduğu ve yaptırımın kanuni bağlamda şahsileştirilmek suretiyle uygulandığını belirten daire, temyiz davasının reddi ve hükümlerin onanmasını kararlaştırdı.
Hüseyin Aydın - 12.06.2020
Ziraat Bankası Olağan Genel Kurul Toplantı'sı yapıldı
Buna göre, Yönetim Kurulu Üyelerinden Dr. Ahmet Genç, Hüseyin Aydın, Feyzi Çutur, Mehmet Nihat Ömeroğlu, Mahmut Kaçar, Serruh Kaleli, Yusuf Bilmez ve Faruk Çelik'in görevlerine devam etmelerine, Yusuf Dağcan'ın yerine ise Veysi Kaynak'ın üç yıl süreyle Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesine oy birliğiyle karar verildi.
Hüseyin Aydın - 02.06.2020
Egeli gıda ihracatçıları gözünü Hindistan ve Singapur'a çevirdi
Mumbai Ticaret Ataşesi Hüseyin Aydın da Hindistan pazarının Türk firmaları açısından bakir kaldığını bildirdi.
Hüseyin Aydın - 26.03.2020
Antalya'da engellilerden "evde kal" mesajı
İşitme engelli Hasan Hüseyin Aydın, işaret diliyle yaptığı açıklamada, salgından korunmak için alınan tedbirler kapsamında işe gitmediğini belirtti.
Hüseyin Aydın - 20.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-19
-Arama çalışmalarından görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber : Cemil SEVAL - Kamera: Şevket YILMAZ / SOMA (Manisa),   =================================== Hataylı eczacılar 1 metre kuralına uydu   HATAY'da Türk Eczacılar Birliği'nce koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt genelindeki tüm eczanelerde uygulanmasına karar verilen güvenlik şeridi uygulamasına başlandı.  Hatay genelinde ilaç alışverişi sırasında virüse karşı salgının özellikle de temasla yayılımının önüne geçmek amacıyla eczaneler güvenlik şeridi uygulamasına geçti. Bir metrelik 'sosyal mesafe'ye uyulmasına yönelik bazı eczaneler güvenlik şeridi çekerken bazıları koltuk ve masalarla önlem aldı. Eczacı Hüseyin Aydın her türlü tedbiri aldıklarını belirterek, "Hasta ile olan 1, 1 buçuk metre mesafeyi de bu çektiğimiz şerit ile sağlamaya çalışıyoruz.
Hüseyin Aydın - 05.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Grup Başkanvekili Özkoç'a 1 milyon liralık tazminat davası
Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın tarafından hazırlanan dava dilekçesinde, Özkoç'un TBMM'deki açıklamalarına yer verildi.
Hüseyin Aydın - 05.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Özkoç hakkında 1 milyon liralık manevi tazminat davası
Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, söz konusu manevi tazminat davası ve suç duyurusunu Twitter'deki hesabından duyurdu.
Hüseyin Aydın - 05.03.2020
Erdoğan'dan, CHP'li Özkoç'a 1 milyon liralık tazminat davası
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik hadsiz ve edepsiz açıklamaları nedeniyle, Engin Özkoç aleyhine 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtık.
Hüseyin Aydın - 04.03.2020
"Uludağ Ekonomi Zirvesi" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Yapı Kredi Bankası CEO'su Gökhan Erün, Garanti BBVA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Recep Baştuğ, Odeabank CEO'su Mert Öncü, Alternatifbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Kaan Gür ile HSBC Türkiye CEO'su Selim Kervancı da "Bankacılık" başlıklı oturumda, finans sektöründeki son trendleri ve sektörün geleceğini tartışacak.
Hüseyin Aydın - 24.02.2020
Başkale'de depremde hayatını kaybedenler toprağa verildi
Merkez üssü İran'ın Hoy kenti olan 5,9 büyüklüğündeki depremde Van'ın Başkale ilçesine bağlı Özpınar ve Güvendik mahallelerinde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden 9 kişi toprağa verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Aydın Haberleri | Hüseyin Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hüseyin Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var projesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 19:12:47. #1.14#

title