Hüseyin Aktaş Haberleri

Hüseyin Aktaş haber, Hüseyin Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aktaş - 08.04.2013
Şehitler İçin Mevlid-İ Şerif Okutuldu
Tarihi Kırklareli Hızırbey Camii'nde İmam Ali Kutlugün tarafından okunan Mevlid-i Şerif'e Kırklareli Vali Yardımcısı Abdurrahman İnan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, emniyet görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüseyin Aktaş - 08.04.2013
Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü
Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından Kırklareli Vali Yardımcısı Abdurrahman İnan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Şehit Aileleri ve beraberindekiler kabirleri ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 07.04.2013
Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıl Dönümü
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş önderliğinde, Seyfioğlu Tabyası'nın önünde başlayan yürüyüş, Devlet Su İşleri Müdürlüğü'ne ait piknik alanında sona erdi.
Hüseyin Aktaş - 06.04.2013
Emniyet Müdürü Aktaş'tan Emniyet Kemeri Uyarısı
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, ölümlü ve yaralamalı kazaların ilk sırasında aşırı hız ve emniyet kemeri takılmaması geldiğini bildirdi.
Hüseyin Aktaş - 06.04.2013
Anadolu Ajansı 93 Yaşında
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Anadolu Ajansı'nın (AA), dünyanın önde gelen haber ajansları arasındaki yerini alarak, herkes için gurur kaynağı olduğunu belirtti.
Hüseyin Aktaş - 05.04.2013
Kırklareli Emniyet Müdürü Aktaş Açıklaması
"Yaz aylarında trafik hareketliliği arttığından kazalar da çoğalıyor."
Hüseyin Aktaş - 05.04.2013
Emniyet Müdürü Aktaş'tan Vali Yaman'a Ziyaret
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve beraberindeki heyet, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman'ı ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 04.04.2013
Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıl Dönümü
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Türk Polis Teşkilatı'nın 168.kuruluş yıl dönümü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini bildirdi.
Hüseyin Aktaş - 04.04.2013
Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü Kırklareli'de Etkinliklerle Kutlanacak
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Türk Polis Teşkilatının 168.
Hüseyin Aktaş - 03.04.2013
Erkek Meslektaşlarına Fark Attı
KAZALARA KARŞI KURBAN KESİLDİ Poligonun açılış törenine Edirne Valisi Hasan Duruer, Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, daire müdürleri ve çok sayıda polis memuru katıldı. Atış poligonunda kaza olmaması için bir koyun kurban edilirken, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm'ün okuduğu duanın ardından protokol üyeleri poligonun açılış kurdelesini kesti. Edirne'de atış poligonu olmadığı için polis memurlarının atışlarını Kırklareli'nde gerçekleştirdiğini belirten Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, "Edirne Belediyesi'nin bize tahsis ettiği bu alana valimizin de desteğiyle poligon kuruldu. Şimdi polis memurlarımızı burada atışlarını gerçekleştirecek" dedi. Ciddi bir emekle atış poligonunu açıldığını belirten Edirne Valisi Hasan Duruer, şöyle konuştu: "Emniyet Müdürümüz güzel bir işi başardı. Buraya ciddi bir emek verdiler. Tabi bu işin yapılmasında şöyle önemi var. Emniyet mensuplarımız sürekli Kırklareli'ne gidiyordu ve buda emek ve zaman kaybına neden oluyordu. Yapılan bu poligon, harcamalarda ciddi bir tasarruf sağlayan bir çalışma oldu. Bu sene emniyet açısından güzel bir faaliyet daha var. Yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılacak. Emniyet teşkilatımız şuan 13 ayrı kurumda hizmet vermeye çalışıyorlar. İnşallah yakında yeni binanın temeli atılacak. Konuşma yerine, silahların konuşması gerekiyor. Bakalım arkadaşlar eğitimli mi?" ŞAMPİYONLARA KUPALARI VERİLDİ Ardından 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve bin polisin katıldığı 'Polis Atış Şampiyonası'nda birinci olan polis memuru Dilek Demirci, ikinci olan polis memuru Mümtaz Akbulut ve üçüncü olan kadın polis memuru Mutlu Ünal'a Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş kupalarını verdi.
Hüseyin Aktaş - 03.04.2013
Edirne Emniyet Müdürlüğü Açık Atış Poligonu Açıldı
Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm'ün dua etmesinin ardından poligonun kurdelesi, Vali Duruer, Edirne Emniyet Müdürü Ceylan, Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Tekirdağ Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve diğer protokol üyelerince kesildi.
Hüseyin Aktaş - 01.04.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Pınar Mahallesi'nde bir kahvehanede düzenlenen toplantıya Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Emniyet Müdür yardımcıları Suat Hakkı Dolay, Rahmi Yılmaz, Kemal Mustafa Serbes, Tayfun Oktay, Engin Duraker, Asayiş Şube Müdürü Ayhan Kurtoğlu, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Göksel Kaya katıldı.
Hüseyin Aktaş - 31.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
-Emniyet Müdürü Aktaş'tan şehit ailelerine ziyaret Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve eşi Nermin Aktaş, Vize ilçesinde şehit ailelerini ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 29.03.2013
Tsd Kırklareli Şubesi Eğitim Bürosu Açıldı
Kırklareli Özel İdare İş Hanı kat 2 dek i TSD Kırklareli Şube Eğitim Bürosu açılış kurdelesini, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur ve Ak Parti Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz tarafından gerçekleştirildi.
Hüseyin Aktaş - 29.03.2013
Lüleburgaz Esnafı'ndan Emniyet Müdürü'ne Teşekkür
Lüleburgaz esnafı, ilçede görev yapan polis memurlarından duyduğu memnuniyeti Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'a söyleyerek, teşekkürlerini ilettiler.
Hüseyin Aktaş - 28.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
-Emniyet Müdürü Aktaş'tan şehit ailelerine ziyaret- Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve eşi Nermin Aktaş, Lüleburgaz ilçesinde şehit ailelerini ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 26.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, şehit ailesine ziyarette bulundu.
Hüseyin Aktaş - 26.03.2013
Dr. Gül; "Tüberkülozdan (Verem) Her Yıl 1,5 Milyon İnsan Yaşamını Yitirmektedir"
Bilgilendirmenin ardından Kırklareli Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Süheyla Solak tarafından müzik dinletisi ile program son buldu. Programa, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Halk Sağlığı Müdürü Nihat Kutluay, İl Sağlık Müdürü Metin Bozkır, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, sağlık çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Aktaş - 26.03.2013
Emniyet Müdürü Aktaş'tan Şehit Ailelerine Ziyaret
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve Eşi Nermin Aktaş Kırklarelili Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Hüseyin Aktaş - 22.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve eşi Nermin Aktaş, şehit ailelerini ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 22.03.2013
Emniyet Müdürü Aktaş'tan Şehit Ailelerine Ziyaret
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve Eşi Nermin Aktaş Kırklarelili Şehit Ailelerini ziyaret etti.eden Aktaş "Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü ile bu topraklar için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri bizim için"...
Hüseyin Aktaş - 21.03.2013
Kırklareli Emniyet Müdürü Aktaş Açıklaması
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Kırklareli'nin asayiş açısından huzurlu bir kent olduğunu söyledi.
Hüseyin Aktaş - 20.03.2013
Kırklareli'de Çanakkale Zaferi ve Şehitler Anıldı
Yapılan programa, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Vali Yardımcısı ve Kırklareli Sevgi Dünyamız Kültür Sanat ve Eğitim Derneği Başkanı Taceddin Özeren, Pınarhisar Kaymakamı Mevlüt Özmen, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ile Kırklarelililer katıldı.
Hüseyin Aktaş - 16.03.2013
Güçlü; "Çocuklara Bırakılacak En İyi Miras Eğitimdir"
"EĞİTİM DEVLETE BIRAKILMAYACAK KADAR CİDDİ BİR İŞ " Dünyanın en güçlü ülkesi olmasına rağmen ABD'li vatandaşların"Eğitim devlete bırakılmayacak kadar ciddi bir iş " dediklerinin altını çizen Güçlü " Amerikan vatandaşı çocuğunun geleceğini devlet okullarından daha iyi varsa parasının büyük bölümünü çocuklarının eğitimine harcarlar. Bizde olduğu gibi çocuğuma katlar, yatlar bırakmak yerine harcamalarını eğitimden yana kullanıyorlar. Budan dolayı da dünyanın bir numaralı ülkesi. Avrupa ülkelerinde de bu durum farklı değil. Herkes çocukları için yapılabilecek yatırımın eğitim olduğu noktası bilincine gelmişler. Bizim de bir an önce bu noktaya gelmiş olmamız lazım. Kırklareli'de tek özel okulun olması çok geç kalınmış bir davranış. Özel okullar sayısının çok fazla artması lazım. Kırklareli LYS'de Türkiye birincisi üniversite girişte SBS'de ilk onda olması müthiş bir şey." Yapılan program, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Hüseyin Aktaş - 14.03.2013
Başlama Vuruşunu, Emniyet Müdürü Aktaş ve Jandarma Komutanı Mor Yaptı
Turnuvanın ilk maçı olan Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü - İl Jandarma Komutanlığı maçı başlama vuruşunu Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve Kırklareli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor tarafından yapıldı.
Hüseyin Aktaş - 14.03.2013
" Bir İnsanı Tanımak İçin Bir Ömre İhtiyaç Vardır"
Konferansa, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, KLÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Vali Yardımcısı Taceddin Özeren, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, kamu kurum-kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Aktaş - 13.03.2013
Erkişi Kırklarelililere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı
Düzenlenen geceye, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli Vali Yardımcısı ve Sevgi Dünyamız Kültür Sanat ve Eğitim Derneği Başkanı Taceddin Özeren, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ile bir çok vatandaş katıldı.
Hüseyin Aktaş - 12.03.2013
Kırklareli'de İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy Anıldı
Yapılan programa Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ile kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile öğrenciler katıldı.
Hüseyin Aktaş - 12.03.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 92. Yıl Dönümü
Programa, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, İl Jandarma Komutanı Ömer Lütfi Mor, Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ile kamu kurum ve kuruluş yöneticileri katıldı.
Hüseyin Aktaş - 11.03.2013
Yorum Yazan Samsung S3 Mini Kazanıyor!
İşte ilk kampanyamızda 8 GB kapasiteli Flash USB bellek kazanan okurlarımız: 1-Efe Dizabel 2-Murat Özdemir 3-Abdulbaki Çiçek 4-İsmet Kadıoğlu 5-Hüseyin Aktaş 6-Murat Bal 7-Ali Küçüktaş 8- Fikret 601121 9-Niyazi Eren 10- Aladin Bat Okurlar şimdi de "Samsung Galaxy S3 Mini" için yarışıyor Okurlarımızın yorumlarına verdiğimiz değeri göstermek adına başlattığımız kampanyalarımız kapsamında, ikinci kampanyamızda "En çok yorumu yapan" birinci okurumuz, Piyasa değeri 850 TL olan Samsung'un müthiş telefonu kazanacak.
Hüseyin Aktaş - 08.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
"Kadın personeli, yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum" dedi.
Hüseyin Aktaş - 08.03.2013
Emniyet Müdürü Aktaş'tan Kadın Polislere Karanfil
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın polislerle bir araya geldi.
Hüseyin Aktaş - 07.03.2013
"Roman Derneği" Romanlara Yakışır Şekilde Açıldı
Açılışa,Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfü Mor, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Vali Yardımcısı Taceddin Özeren, Kavaklı Belediye Başkanı İnci Tunç Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ve mahalle sakinleri katıldı.
Hüseyin Aktaş - 07.03.2013
Kırklareli Valisi Yaman Açıklaması
Konuşmaların ardından Yaman, Çağlayan, Kırklareli Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfü Mor, Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve dernek başkanı Demir, kurdele keserek derneğin açılışını gerçekleştirdi.
Hüseyin Aktaş - 06.03.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerini ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 06.03.2013
"Küçük Yaşta Öğrencilerimize Devlet, Millet, Polis Sevgisini Aşılamalıyız"
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Kırklareli Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerini ziyaret ederek hediyeler dağıttı.
Hüseyin Aktaş - 05.03.2013
Girişimciler Sertifikalarını Aldı
Konuşmaların ardından başarılı olan kursiyerlere sertifikaları, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Üniversitesi(KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Kırklareli İşkur Müdürü Hasan Aksoy tarafından verildi.
Hüseyin Aktaş - 05.03.2013
Kırklareli'deki Girişimcilik Kursu
Konuşmaların ardından Vali Yaman, Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Kırklareli Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Lütfi Mor, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Aktaş - 22.02.2013
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Ek Binası Törenle Açıldı
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, "vatandaşımızı daha rahat ettirebilmek için daha geniş mekanlarda daha kolay hizmet alabilmesini sağlamak için 720 metrekarelik alana 4 şube müdürlüğümüzü taşıdık" dedi.
Hüseyin Aktaş - 22.02.2013
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Törenle Açıldı
Kırklareli'nde Emniyet Müdürlüğü binasında yer alan 4 şube için hazırlanan ek hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı. Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, ek bina ile daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.
Hüseyin Aktaş - 22.02.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Karacaibrahim Mahallesi Sancaktar Caddesi'ndeki hizmet binasının açılışında yaptığı konuşmada, artık vatandaşların daha ferah ve daha geniş bir ortamda hizmet alacağını söyledi.
Hüseyin Aktaş - 19.02.2013
Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hüseyin Alsancak'ın Acı Günü
Canbaz'ın cenaze törenine Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hüseyin Alsancak, Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Ali Haluk Karakuş ve çok sayıda emniyet personeli katıldı.
Hüseyin Aktaş - 14.02.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Yayla Mahallesi'nde bir kahvehanede düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Taceddin Özeren, Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, emniyet müdür yardımcıları Suat Hakkı Dolay, Mustafa Serbes, Engin Duraker, Asayiş Şube Müdürü Ayhan Kurtoğlu, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Ali Aydınlı katıldı.
Hüseyin Aktaş - 08.02.2013
Aynı Memleketin "Husumetli" Taraftarları
Kırklarelispor ve Lüleburgazspor taraftarları dostluk, kardeşlik içerisinde maç seyretmesini istiyoruz. Spor toplumsal birliktelik, sevgi ve kardeşlik sağlar. Ortak bir neşe ve sevinç sağlar. Onuda inşallah bundan sonra her iki takımımızın taraftarı gerçekleştirecek. Emniyet müdürlüğü koordinesinde de bundan sonra daha zevkli, neşeli ve coşkulu maçlar seyrederiz." Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş da, Lüleburgaz ilçesinde gerekli tüm tedbirlerin alınacağını kaydetti.
Hüseyin Aktaş - 08.02.2013
Vali Yaman: "Kırklarelispor ve Lüleburgazspor Arasındaki Husumet Artık Sürmemeli"
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş Kırklarelispor ve Lüleburgazspor yöneticileri ve taraftar liderleriyle kahvaltıda buluştu.
Hüseyin Aktaş - 01.02.2013
Kaybolan Zihinsel Engelliler, Parmak İzlerinden Bulunacak
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Toplum Destekli Polislik, Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit şube müdürlüklerinin ortaklaşa çalışma yürüttüklerini söyledi.
Hüseyin Aktaş - 01.02.2013
Kırklareli Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine...
Kırklareli'nde Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş eşi Nermin Aktaş, Emniyet Müdür Yardımcısı Rahmi Yılmaz eşi Nilgün Yılmaz, Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Serbes, eşi Semiray Serbes, Emniyet Müdür yardımcısı Tayfun Oktay eşi Nilgün Oktay, ilk olarak...
Hüseyin Aktaş - 01.02.2013
Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve yardımcıları, eşleriyle birlikte erkek ve kız yetiştirme yurtları ile huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 31.01.2013
Kırklareli Emniyet Müdürü Aktaş'tan Ziyaretler
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Kırklareli Erkek Yetiştirme Yurdu ve huzurevini ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 31.01.2013
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Aktaş'tan Yetiştirme Yurdu Öğrencilerine ve Huzur Evi Sakinlerine...
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Eşi Nermin Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Rahmi Yılmaz Eşi Nilgün Yılmaz, Kemal Serbes Eşi Semiray Serbes, Tayfun Oktay Eşi Nilgün Oktay Kırklareli Erkek Yetiştirme Yurdu, Kız Yetiştirme Yurdu ve...
Hüseyin Aktaş - 30.01.2013
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'tan, Kent Konseyi Başkanı Saygın'ı Ziyaret
Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Münür Saygın'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Aktaş Haberleri | Hüseyin Aktaş Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hüseyin Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Çağlayan'a Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 23:59:46. #1.16#
title