Hüseyin Aktaş Haberleri

Hüseyin Aktaş haber, Hüseyin Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aktaş - 22.01.2014
Kırklareli'den Kısa Kısa
Vize Kaymakamı Murat Duru, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'ı ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 10.01.2014
Kırklareli'den Kısa Kısa
Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Trakya Bölge Koordinatörü Fatih Ot, Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'ı ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 20.12.2013
Atatürk'ün Kırklareli'ne Gelişinin 83. Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı
Çelenklerin sunulmasının ardından Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Belediye Başkanı Çağlayan, Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfi Mor, Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve beraberindekiler, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne kadar kortej eşliğinde yürüdü.
Hüseyin Aktaş - 25.11.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli'den, Giresun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Mustafa Saymaz, Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'ı ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 21.11.2013
"Kadınlar İçin Mesleki Eğitim Projesi"
Ayşe Tapsız, şunları söyledi: "Bu projeyle ilköğretim mezunu, orta öğretimin herhangi bir kademesinden ayrılmış veya mezun olup istihdam için gerekli niteliklere sahip olmayan kadınların, iş hayatında istihdam imkanı bulunan görevlere hazırlanması, ilgi alanlarına yeteneklerine ve sektörün gereksinim duyduğu niteliklere uygun olarak o mesleğin gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırmak için açık öğretim liselerine kayıt yapılması öngörülüyor. Kadınların, çocuk gelişimi, hasta yaşlı hizmetleri, el sanatları teknolojisi, güzellik ve saç bakımı, sosyal hizmetler gibi alanlarda eğitim almalar ı sağlanarak, iş yaşamına kalifiye olarak destek olmaları sağlanacaktır." Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Aile ve Soyal Politikalar Müdür Yardımcısı Hüseyin Aktaş ve yetkililer katıldı.
Hüseyin Aktaş - 20.11.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, emekli olan polis memuru Mehmet Eren'e hizmet onur belgesi verdi.
Hüseyin Aktaş - 15.11.2013
Dünya Diyabet Günü
Kronik hastalıklarla mücadelenin önemli olduğunu ifade eden Cerit, şunları kaydetti: "Ülkemizde gelişmişlik düzeyi ile birlikte hastalık görüntülerinde değişikliğe uğradığını hepimiz biliyoruz. Yaklaşık 20-30 yıl önce bulaşıcı hastalıkları konuşuyorduk. Bugün farklı hastalıklar ile gündemimiz meşgul. Biliyoruz ki yaşam sürelerinin uzaması, kronik hastalıklarla mücadeleyi de zorunlu hale getirmiştir. Ülkemizde artış gösteren hastalıklardan bir tanesi ne yazık ki diyabet. Yaklaşık 2.5 milyon diyabetli, 2.5 milyon da diyabet adayı var. Ülkemizde yaklaşık 5 milyon kişi diyabetle mücadele ediyor.  Ülkemiz için ulusal düzeyde ölüme neden olan ilk 10 hastalıktan 8'inci sırada diyabet yer almaktadır. Ancak ölüme sebep olan hastalıklara baktığımız da birinci ve ikinci sıradaki kalp hastalığı ve beyin hastalıkları ile ilgili olaylarda asıl kök nedenin diyabet hastalığı olduğunu biliyoruz. Böylece hazırlayıcı olması nedeniyle sekizinci sıradan daha önemli olduğunu söyleyebiliriz." Konferansa Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mustafa Saymaz, Sağlık Müdürü Metin Bozkır, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Aktaş - 13.11.2013
Kaza Yapan Kamyonet Sürücüsü Alkollü Çıktı
Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde kontrolden çıkan kamyonet, elektrik direğine çarptıktan sonra apartmanın önündeki boşluğa düştü. Yaralanan sürücü Hüseyin Aktaş ambulansla hastaneye kaldırılırken, 1.
Hüseyin Aktaş - 11.11.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Resepsiyona, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Sinan Yayla, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, gazi ve şehit aileleri katıldı.
Hüseyin Aktaş - 08.11.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
  Emniyet Müdürü Aktaş'a ziyaret   Kırklareli Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Balıkesir Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanan Mustafa Çaltı, Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'ı ziyaret etti.
Hüseyin Aktaş - 13.10.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Aktaş Haberleri | Hüseyin Aktaş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hüseyin Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. 27 İlin Emniyetinde Görev Değişimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 22:14:03. #1.14#
title