HÜSEYİN AKSOY HABERLERİ

Hüseyin Aksoy haber, Hüseyin Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aksoy - 8.11.2019
Meclis Komisyonu, Aksaray'da araştırma yapacak
TBMM Down Sendromu, Otizm ve Diğer Gelişim Bozuklukları Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik başkanlığındaki AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri'den oluşan heyet, Kocaeli'ye gelerek gezi ve incelemelerde bulundu. Kocaeli Valiliği'ni ziyaret eden heyet, burada Vali Hüseyin Aksoy'dan bilgi aldı.
Hüseyin Aksoy - 8.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
TBMM Down Sendromu, Otizm ve Diğer Gelişim Bozuklukları Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik başkanlığındaki AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri'den oluşan heyet, Kocaeli'ye gelerek gezi ve incelemelerde bulundu. Kocaeli Valiliği'ni ziyaret eden heyet, burada Vali Hüseyin Aksoy'dan bilgi aldı.
Hüseyin Aksoy - 8.11.2019
TBMM Aksaray'da otizmli öğrencilerin "yuhalandığı" iddiasını araştıracak
Komisyon üyeleriyle Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret eden Çelik, burada yaptığı konuşmada, komisyonun çalışmalarını anlattı.
Hüseyin Aksoy - 6.11.2019
6. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı açıldı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi'nde Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'in de katılımıyla düzenlenen fuarın açılış töreninde, "236'sı yabancı sermayeli olmak üzere, 2 bin 588 sanayi kapasiteli işletme Kocaeli'de faaliyetlerini sürdürmektedir.
Hüseyin Aksoy - 6.11.2019
Savunma Sanayii Başkanı Demir: "Savunma sanayisinde hedef mutlak yerlilik"
Konuşmasının ardından fuarın açılış kurdelesini kesen Demir, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ Genel Müdürü Cihat Alagöz ile stantları gezerek firma yetkililerinden bilgi aldı.
Hüseyin Aksoy - 31.10.2019
BM Genel Sekreteri Guterres ve Bakan Varank, Teknoloji Bankasında
Ziyarete, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, TÜBİTAK Marmara Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Ali Okur, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu ve BM heyetinde yer alan ilgililer katıldı.
Hüseyin Aksoy - 27.10.2019
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 25.10.2019
Binali Yıldırım Kocaeli'de cenaze törenine katıldı
Cenaze törenine, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Aksoy - 25.10.2019
Kartepe Zirvesi: "Şehircilik ve Mutlu Şehir"
Kartepe'de bir otelde düzenlenen etkinliğin açılış töreninde konuşan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, şehirleşme sürecinin, tüm dünyada sanayi devrimi ile hızlandığını söyledi.
Hüseyin Aksoy - 18.10.2019
Muhtarlar Günü
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 14.10.2019
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcılar yargılanıyor
Davada sanık olan yer alan eski hakim ve savcılar şöyle: "Adnan Çimen, Ayten Çeken, Birol Bilen, Bülent Kınay, Celal Kara, Cihan Kansız, Eşref Aksu, Gökmen Demircan, Hadi Çaldır, Halük Gedikli, Hikmet Şen, Hüseyin Aksoy, Hüseyin Ayar, İbrahim Balık, Mehmet Ekinci, Mehmet Karababa, Mehmet Sarı, Mehmet Uğurlu, Menekşe Uyar, Mesut Özcan, Metin Özçelik, Mustafa Boz, Mustafa İren, Nalan Can, Osman Kaya, Salih Kaya, Savaş Çelik, Seyfettin Atıcı, Seyfettin Mermerci, Ufuk Ermertcan, Yakup Günay, Yılmaz Kıstı, Zekeriya Öz.
Hüseyin Aksoy - 11.10.2019
"Kızlar İçin STEM Okulu Projesi"
Vali Hüseyin Aksoy, bilim ve cinsiyet eşitliğinin, AB'nin 2030 sürdürülebilir kalkınma gündeminde uluslararası kabul gördüğünü söyledi.
Hüseyin Aksoy - 10.10.2019
Evlendirilen "kız çocukları" için "Görün Bizi" Projesi
-"Kocaeli'de 2018'de 213 kız çocuğunun resmi evlilik yaptığı tespit edildi" Vali Aksoy, kentte erken yaşta evliliklerin önlenmesine yönelik yapılan çalışmalara değinerek, şunları söyledi: "Kocaeli'de 2016'da 396, 2017'de 289, 2018'de 213 kız çocuğunun resmi evlilik yaptığı tespit edilmiştir. Özelikle sağlık, eğitim, hukuk ve şiddetle mücadele alanlarında kamu kurumları tarafından bilgilendirme ve yönlendirme yapılması, ileriye dönük riskleri en aza indirilmesini sağlayacaktır. Proje, dünyanın önemli bir sorunu, Türkiye'de belirli ölçüde önlenen ama yine de varlığını hissettiren bu sorunun, toplumsal duyarlılığı daha üst seviyeye taşıyarak önleme konusunda önemli katkı sağlayacaktır. Birçok sivil toplum kuruluşumuzun özellikle kadın, kız ve dezavantajlı gruplara yönelik faaliyetleri var. Bunların toplumsal duyarlılığı üst noktaya çıkarmada katkıları var. Soroptimist grupları bu anlamda burada yaptığı çalışmayla bu konuyu gündemine alarak, toplumsal duyarlılığı daha üst noktaya taşıma anlamında önemli bir çalışma ortaya koyacaktır." -"TÜİK verilerine bakıldığında rakamlar gerçekten korkutucu" Türkiye Soroptimist Külüpleri Federasyonu Başkanı Nur Velidedeoğlu Kavuncu da federasyon hakkında bilgi verdi Projenin önemine değinen Velidedeoğlu, şunları söyledi: "Kadınların ve kız çocukların sesi olma yolunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Diğer kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde eğitim, geliştirme ve fırsatlar sağlayarak kadınların ve kız çocuklarının yaşamlarını iyileştirmek için çalışmakta, projeler üretmektedir. Bugün dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir sorun olan, kız çocuklarımızın erken evlendirilmesine veya zorla evlendirilmesine yönelik yeni bir toplumsal sorumluluk projesi için yola çıktık. TÜİK verilerine bakıldığında, rakamlar gerçekten korkutucu. Bu nedenle ülkemizde birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. " Velidedeoğlu, erken yaşta evlenen kız çocuklarında, psikolojik, fiziksel açıdan düzeltilmesi mümkün olmayan yaralar açıldığına işaret ederek, "Bu nedenle bizler kız çocuklarımızın sesi olup, başta aileler olmak üzere toplumsal farkındalığı artırmak için buradayız. Projemizi, Kocaeli Valiliği ile ortak yaşama geçirmek için yola çıkmamız nedeni, 2016 yılından beri günümüze kadar Kocaeli ilinde yapılan çalışmalarda, yine TÜİK verilerine göre Kocaeli erken evlendirilen kız çocukların sayısına bakıldığında 72'inci sıraya gerilemiştir. Bu büyük bir başarıdır. Bu projemizin bu kentimizden başlamasına destek veren, bizimle yol alan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'a ve proje ortaklarımıza teşekkür ederiz.
Hüseyin Aksoy - 8.10.2019
"Sanayi kenti" turizm potansiyelini değerlendirecek
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, çalıştayın açılışında yaptığı konuşmada, kentin tarihinden bahsederek, kentin Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlayan iller arasında yer aldığını söyledi.
Hüseyin Aksoy - 6.10.2019
Dha yurt bülteni - 14
Antalya Motosiklet, Bisiklet, Oto Lastik Tamircileri ve Oto Yıkamacılar Odası Başkanı Bayram Dal'ın divan başkanlığını yaptığı seçimlerde 'rüşvet ve yolsuzluk' suçlamasıyla tutuklanan Mehmet Ali Alkan, Niyazi Özçelik ve Hüseyin Aksoy yarıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Aksoy Haberleri | Hüseyin Aksoy Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Hüseyin Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal'dan yerli otomobil açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:27:41. #1.15#
title