HÜSEYİN AKSOY HABERLERİ

Hüseyin Aksoy haber, Hüseyin Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Aksoy - 21.6.2020
Haftanın tarihine bakış
Uçağın pilotları Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan ve Hava Pilot Teğmen Hasan Hüseyin Aksoy şehit oldu.
Hüseyin Aksoy - 17.6.2020
Vali Hüseyin Aksoy'dan Kocaelilere veda mesajı
Valiler Kararnamesi ile Aydın Valisi olarak atanan Hüseyin Aksoy, "Üç yıldır hizmet etmekten şeref duyduğum Kocaeli'de, karşılıklı sevgi, saygı, uyum ve dayanışma içinde görev yapmanın onurunu yaşadım." dedi.
Hüseyin Aksoy - 17.6.2020
Kocaeli'de trafik kazası nedeniyle şehit olan polis memuru için tören düzenlendi
İl Emniyet Müdürlüğündeki törende, şehit Kara'nın (28) Türk bayrağına sarılı naaşı katafalka konuldu, öz geçmişi okundu. Törene katılan Vali Hüseyin Aksoy, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve diğer ilgililer; şehidin babası Nusret, annesi Nevin, eşi Ebru Kara ile yakınlarına taziyelerini iletti.
Hüseyin Aksoy - 12.6.2020
Türk Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Türk Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 10.6.2020
Vali atamaları Resmi Gazete'de
18 ile yeni vali atandı, 23 ilin valisi yer değiştirdi Söz konusu atama kararlarına göre, Adana Valisi Mahmut Demirtaş Mardin Valiliğine, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Zonguldak Valiliğine, Ağrı Valisi Süleyman Elban Adana Valiliğine, Amasya Valisi Osman Varol Ağrı Valiliğine, Antalya Valisi Münir Karaloğlu Diyarbakır Valiliğine, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger İzmir Valiliğine, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Antalya Valiliğine, Burdur Valisi Hasan Şıldak Balıkesir Valiliğine, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı Muğla Valiliğine, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Sakarya Valiliğine, Erzincan Valisi Ali Arslantaş Burdur Valiliğine, İzmir Valisi Erol Ayyıldız Eskişehir Valiliğine, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Manisa Valiliğine, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Aydın Valiliğine, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan Konya Valiliğine, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Çanakkale Valiliğine, Ordu Valisi Seddar Yavuz Kocaeli Valiliğine, Siirt Valisi Ali Fuat Atik Denizli Valiliğine, Tunceli Valisi Tuncay Sonel Ordu Valiliğine, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı Amasya Valiliğine, Iğdır Valisi Enver Ünlü Giresun Valiliğine, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun Kahramanmaraş Valiliğine, Düzce Valisi Zülkif Dağlı Samsun Valiliğine, Personel Genel Müdürü Gökmen Çiçek Afyonkarahisar Valiliğine, Mülkiye Başmüfettişi Mahmut Çuhadar Adıyaman Valiliğine, Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz Çankırı Valiliğine, İller İdaresi Genel Müdürü Ali Çelik Kütahya Valiliğine, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu Sinop Valiliğine, Mamak Kaymakamı Ziya Polat Yozgat Valiliğine, Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu Aksaray Valiliğine, Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Alpaslan Işık Karaman Valiliğine, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık Elazığ Valiliğine, Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas Erzincan Valiliğine, Mülkiye Başmüfettişi Avni Çakır Kastamonu Valiliğine, Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel Nevşehir Valiliğine, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Osman Hacıbektaşoğlu Siirt Valiliğine, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan Tunceli Valiliğine, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner Ardahan Valiliğine, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Hüseyin Engin Sarıibrahim Iğdır Valiliğine, Tepebaşı Kaymakamı Erdinç Yılmaz Osmaniye Valiliğine ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Cevdet Atay Düzce Valiliğine atandı.
Hüseyin Aksoy - 10.6.2020
Valiler Kararnamesi yayımladı: 41 ilin valisi değişti
YER DEĞİŞTİREN VALİLER Adana Valisi Mahmut Demirtaş Mardin Valiliğine, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Zonguldak Valiliğine, Ağrı Valisi Süleyman Elban Adana Valiliğine, Amasya Valisi Osman Varol Ağrı Valiliğine, Antalya Valisi Münir Karaloğlu Diyarbakır Valiliğine, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger İzmir Valiliğine, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Antalya Valiliğine, Burdur Valisi Hasan Şıldak Balıkesir Valiliğine, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı Muğla Valiliğine, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Sakarya Valiliğine, Erzincan Valisi Ali Arslantaş Burdur Valiliğine, İzmir Valisi Erol Ayyıldız Eskişehir Valiliğine, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Manisa Valiliğine, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Aydın Valiliğine, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan Konya Valiliğine, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Çanakkale Valiliğine, Ordu Valisi Seddar Yavuz Kocaeli Valiliğine, Siirt Valisi Ali Fuat Atik Denizli Valiliğine, Tunceli Valisi Tuncay Sonel Ordu Valiliğine, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı Amasya Valiliğine, Iğdır Valisi Enver Ünlü Giresun Valiliğine, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun Kahramanmaraş Valiliğine, Düzce Valisi Zülkif Dağlı Samsun Valiliğine atandı.
Hüseyin Aksoy - 4.6.2020
Kocaeli'de ocak-mayıs döneminde 22 tesise yaklaşık 2 milyon lira ceza verildi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından 2020 yılı 1 Ocak-28 Mayıs tarihleri arasında 548 tesisin denetlendiğini, uygunsuzluk tespit edilen 22 tesise 1 milyon 987 bin 696 lira 67 kuruş idari yaptırım uygulandığını bildirdi.
Hüseyin Aksoy - 23.5.2020
Dağ başında bir müze: 1100 rakımda geçmişe yolculuk
Dağ başında bir müze: 1100 rakımda geçmişe yolculuk SAMSUN - Samsun'da 1100 rakımlı kırsal mahallede bir yöre sakini tarafından kurulan müze, ziyaretçilerini geçmişe götürüyor. 1940'lı yılların sonunda, Doğu Karadeniz'den yeni geçim kaynakları bulmak için aileleri ile birlikte gurbete çıkan bir grup insan, geldikleri yere göre çok verimli olduğunu gördükleri 19 Mayıs ilçesine bağlı Kösedik Mahallesi'ne yerleşmeye karar aldılar. Burada uzun yıllar ilkel araçlarla toprakla uğraşarak, geçinmeye çalıştılar. Aradan geçen yıllarda Kösedik'te geçmişin unutulmaya başlandığını hisseden çiftçi Mehmet Kibar Atalar, eski zamandan kalan eşyaları ve araç gereçleri toplayarak bir müze oluşturdu. Atalar yaptığı bu müze ile mahallesinin tarihine ışık tutmayı amaçladı. "Elinde eski eşya olan herkes müzeye katkıda bulundu" Mahallede yaşayan herkesin müzeye katkıda bulunduğunu ifade eden Mehmet Kibar Atalar, "Belli bir dönem Bursa'da yaşadım. Bursa'da tarihi mekanları çok gezdim. Daha sonra eskiden yaşadığım köy olan Kösedik Mahallesi'ne geri geldim. Köyüme gelince 'güzel, tarihi eserlerin bulunduğu bir müze neden benim de olmasın' dedim. Babamın, dedemin nesi varsa toplamaya başladım. Ortaya bu müze çıktı. Mahalle halkı da yardımcı oldu, elinde olan herkes bir şey getirdi ve müzemize verdi. Müzede çok eski ve manevi değeri yüksek eserler ve son döneme ait eserler de var" dedi. "Müzede köyün ilk mührü de var eskiden kullanılan eşyalar da var" Müzede manevi değeri yüksek birçok eserin bulunduğunu dile getiren Atalar, "Eski eserlerden bir tanesi köyde Rumların yaşadığı zamandan kalan bir mühür. 1896 yılına ait bu mühür bulunmuş ve bana verildi. Ben de mührü müzede sergiliyorum. Konstantin'in oğlu Sava'dan kalan mühür, köyün ilk mührüymüş. Konstantin oğlu Sava köyün ilk muhtarıymış, mühür de onun adını taşıyor. Kore Savaşı'ndan gelen bir askerimiz gelirken Kore'den bir Türk bayrağı getirmiş. Evde saklarken müze açılınca buraya bağışladı. Bayrak parçalanmış haldeydi. Dönemin Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, bayrağı o halde görünce alıp, tamir ettirip, müzemize tekrar gönderdi.
Hüseyin Aksoy - 21.5.2020
Vali Aksoy'dan Ramazan Bayramı mesajı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 18.5.2020
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'dan 19 Mayıs mesajı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 16.5.2020
Kocaeli'de İl Pandemi Kurulu 3. Toplantısı gerçekleştirildi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığındaki İl Pandemi Kurulu 3. Toplantısı video konferans yöntemiyle yapıldı.
Hüseyin Aksoy - 9.5.2020
KOCAELİ'DE İZOLASYON YURTLARDA SAĞLANDI
KOCAELİ Valisi Hüseyin Aksoy, koronavirüs teşhisi konulmuş ama hastanede yatması gerekli görülmeyen kişilerin Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurtlarda karantinaya alındığını belirterek, "Bin 21 odalı olan bu yurtlarımızda bugüne kadar bin 173 kişi misafir edildi.
Hüseyin Aksoy - 8.5.2020
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'dan Engelliler Haftası mesajı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 8.5.2020
Vali Aksoy'dan Anneler Günü mesajı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, pazar günü kutlanacak Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 5.5.2020
6 Mayıs Hıdırellez Bayramı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 6 Mayıs Hıdırellez Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 4.5.2020
Kocaeli'de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 458 kişiye 1 milyon 125 bin 530 TL ceza
Korona virüs tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy tarafından ilde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden vatandaşlara kesilen cezalar ile ilgili açıklama yapıldı.
Hüseyin Aksoy - 30.4.2020
Kocaeli Valisi Aksoy'dan 1 Mayıs mesajı
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Aksoy - 14.4.2020
Kocaeli tarım ve hayvancılıkta hız kesmiyor
Mete, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin her gün toplantılar yaptığını ve üretimlerin aksamaması konusunda telkinlerde bulunduğunu vurguladı. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'a da bu süreçte verdiği destekten dolayı teşekkür eden Mete, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin, salgın nedeniyle gıda denetimlerini artırdığını ve firmaları bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirdiğini anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Aksoy Haberleri | Hüseyin Aksoy Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hüseyin Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Güney Ege Kalkınma Ajansı, 130'uncu yönetim kurulu toplantısı Denizli'de gerçekleştiri
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 12:21:33. #1.14#
title