Hürriyet'e Ek Kanalizasyon Hattı

Hürriyet'e Ek Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi Bilgin Sokak'ta yeni yerleşim alanlarının altyapı ihtiyacını karşılamak amacıyla ilave kanalizasyon hattı çalışmalarını tamamladı.

Hürriyet'e Ek Kanalizasyon Hattı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa ve 17 ilçesindeki mahallelerin altyapı ihtiyacını karşılamak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi'ndeki Bilgin Sokak'ta kanalizasyon hattı olmayan kısımlara kanalizasyon hat döşeme çalışmasını tamamladı. MASKİ ekipleri tarafından tamamlanan hat sayesinde yaşam alanının altyapı ihtiyacı karşılanmış oldu.

"MASKİ, SORUNLARI TESPİT EDİYOR, SONRA DA TEK TEK ÇÖZÜYOR"

MASKİ'nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Hürriyet Mahalle Muhtarı Ali Çoban, "Mahallemizde altyapısı eksik olan sokağımızda MASKİ ekipleri kanalizasyon hat döşeme çalışması yaptılar. Bizler, mahalleli olarak yapılan bu çalışmadan haberimiz bile olmadı. MASKİ, sorunları tespit ediyor, sonra da gelip tek tek çözüyor. Bilgin Sokak'ta yaşayan vatandaşlarımız bu çalışmadan önce çok mağdur kalmışlardı. Şimdi ise yolda yürürken bile rahatız. Sokağımızdaki çalışmadan sonra ne su birikintisi ne de koku kaldı. Tertemiz bir yaşam alanı haline geldi. Çok yerinde bir çalışma yapıldı. Bu güzel hizmetleri sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun'a teşekkür eder, çalışmalarında başarılarının devamını dileriz" dedi.