Hürrem Sultan Ölecek Mi?

Hürrem Sultan Ölecek Mi?

Muhteşem Yüzyıl'ın bu haftaki bölümüne Hürrem Sultan'ın ortadan kayboluşu damgasını vuruyor.

Hürrem Sultan Ölecek Mi?

Ekranların en çok seyredilen dizilerin Muhteşem Yüzyıl'ın bu haftaki bölümüne Hürrem Sultan'ın ortadan kayboluşu damgasını vuruyor.

Her hafta heyecanın giderek arttığı Muhteşem Yüzyıl'da bir önceki bölümde Hürrem Kanuni'ye resti çekmiş ardından kapıyı onun suratına kapatması bardağı taşıran son damla olmuştu. Kanuni, haddini aşan Hürrem Sultan'ı haremden kovmuştu.

Yeniden Kanuni'den ve çocuklarından ayrı kalmak zorunda kalan Hürrem, saraya geri dönmek için çareler aramaya başlamıştı. Bu fırsatı iyi değerlendiren Valide Sultan da elindeki bütün kozları oynayarak Hürrem'i tamamen ortadan kaldırmak için İbrahim ile işbirliğine gitmişti. Dizinin yeni bölümünde heyecanı arttıran sahnelerden biri de Hatice'nin İbrahim'in mektubunu okuyup okumama konusunda düştüğü kararsızlık ve bu yönde atacağı adım olmuştu.

Bir önceki bölümde Pargalı'nın elinden son anda kurtulan Hürrem Sultan ölümün kıyısından dönmüş, kaçarken de ıssız ormanda kaybolmuştu. Bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümde Hürrem Sultan, yaralı bir halde can çekişiyor. Başta Kanuni olmak üzere bütün Saray Hürrem Sultan'ın nerede olduğunu bulmanın telaşındadır. Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan'ın başına bir şey gelmeden ona bir an evvel ulaşmanın derdiyle yanıp tutuşmaktadır. Acaba Hürrem Sultan ölmeden bulunabilecek mi? Valide Sultan'ın hayali gerçek olup Hürrem ebediyen ortadan kalkacak mı?

Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası Muhteşem Yüzyıl'ın 42. Bölümü ile 11 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında olacak.