Hür Parti Genel Başkanı Okuyan Karabük'te

Hür Parti Genel Başkanı Okuyan Karabük'te

Hürriyet ve Değişim Partisi (Hür Parti) Genel Başkanı Yaşar Okuyan, 22 Temmuz Seçimlerinin Türkiye'nin Kader Seçimi Olacağını Söyledi.

Hür Parti Genel Başkanı Okuyan Karabük'te

Hürriyet ve Değişim Partisi (Hür Parti) Genel Başkanı Yaşar Okuyan, 22 Temmuz seçimlerinin Türkiye'nin kader seçimi olacağını söyledi.

CHP Karabük il Başkanlığı'nı ziyaret eden Okuyan, parti lokalinde yaptığı konuşmada, 22 Temmuz seçimlerinin Türkiye'nin kader seçimi olacağını belirterek, "Pazar günü yapılacak seçimlerde Türkiye bir yol ayrımına gelmiştir. Bu yol ayrımı demokrasinin kuralları içerisinde seçimle gelmiş olan bu iktidarın, seçimle gönderilme mecburiyetini Türk milletinin önüne koymuştur" dedi.

Anavatan Partisi'ndeki arkadaşlarının büyük bir çoğunluğunun 81 ilde CHP'yi destekleyeceklerini ifade eden Okuyan, "Gün birleşme ve bir araya gelme günüdür. Bir oy bile son derece önemlidir. Mutlaka vatandaşlarımızı sandığa götüreceğiz. Her birimiz en az 5 vatandaşımızdan CHP'ye oyunu vermesi için rica edeceğiz ve oy vermeye ikna edeceğiz" diye konuştu.

Okuyan, daha sonra esnafı ziyaret etti.

(İHA-CC-CC-Y)

Kaynak: İHA