Hüda Par'ın Milletvekili Aday Listesi

Hüda Par'ın Milletvekili Aday Listesi

21.05.2018 23:26 | Son Güncelleme: 21.05.2018 23:26
Hüda Par'ın Milletvekili Aday Listesi

HÜDA PAR'ın 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

HÜDA PAR'ın 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

Listeye göre, milletvekili adayı gösterilen isimler ve bu isimlerin aday gösterildikleri iller şöyle:

ADANA

VEDAT TURGUT

SALİH DEMİR

VEYSİ SONKAYA

MURAT TEMUR

YILDIRAY KORKUTAN

YUSUF YAMAN

HÜSEYİN AYAYDIN

MUSTAFA YAVUZ

HAKAN ÖZBAY

YILMAZ GEÇER

MUSTAFA ÇİÇEK

ABİDİN SERİN

HANİFİ ÖZOĞUL

ÖMER ERKUŞ

FETHULLAH BEYAZÇİÇEK

ADIYAMAN

ALİ ÇELİK

MUSTAFA YETİŞ

BİLAL DEMİR

İBRAHİM ÜSTÜN

ELİF ŞÜHEDA TÜRK

AFYONKARAHİSAR

ADEM ATLİ

İBRAHİM HALİL UÇAR

RECEP ARSLAN

BÜLENT KOÇ

MEHMET CİHAN

MELİK DOĞAN

AĞRI

ŞABAN GÖKHAN

BURHAN ASLAN

CEMAL ARVAS

DOĞAN ÖZMEN

AMASYA

ADEM KILINÇ

MÜSLÜM YILMAZ

ALİ BOZKURT

ANKARA 1. BÖLGE

ABDULSAMET YALÇIN

OSMAN GÜLEBAK

OSMAN UÇAK

MURAT GÜNAYDIN

M.ATA ZİLELİ

RAMAZAN YILDIRIM

ALİ BOSTANCI

CEMAL BOSTANCI

MUHAMMED KELEŞ

M ŞAH ÇELİK

CEVRİYE UŞAR

ŞEYMA DEMİRER

EMİNE ALPSOY

ANKARA 2. BÖLGE

ŞAHZADE DEMİR

HASAN BOZDAŞ

YUSUF ALPSOY

AHMET PUSA

YASİN ÖZTAŞ

BAHRİ ALTINDAĞ

PINAR NASER

ÖZNUR KOYUNCU

KADİR KAYA

MÜCAHİT AVCI

YAKUP DEDE

ANKARA 3. BÖLGE

CEMAL ÇOBAN

MEHMET ÖZTÜNÇ

TAHA SÖĞÜT

FAYSAL ÖZTÜRK

SUAT ALPSOY

ZEYNEP YALÇIN

HAVVA YAVUZ

REMZİYE YILDIRIM

ENGİN DİLBAZ

SEYİD AHMET KOYUNCU

RÜSTEM UŞAR

İSLAM AVCI

ANTALYA

EYYÜP YANAÇ

ABDULBAKİ ÖZDEMİR

RIFAT KARADAŞ

ŞERAFETTİN ŞİMŞEK

HASAN HÜSEYİN CEYHAN

İSMAİL KAYA

ABDULLAH DEMİRTAŞ

AHMET ÇETİN

ŞEVKİ YUMUŞAK

GÜLGEŞ YILDIRIM

İSLAM DURMAZ

FIRAT YALÇIN

ZAFER TEKMAN

NURULLAH BAĞRIYANIK

FATMA TÜRK

MUHAMMED ŞAHİN

ARTVİN

YUSUF ÖZDEMİR

MEMDUH ÇETİZ

AYDIN

MUSTAFA ÖZKAN

CENBELİ GÜLER

BİLAL GÜVENÇ

AYATULLAH UYAR

HASAN YEGÜL

AHMET KOCA

YUSUF YAMAN

YUNUS GÜRYELİ

BALIKESİR

YAKUP AKSOY

ABDULMECİT GÖKHAN

ABDULBASİT ÖZTÜRK

YUNUS KAYA

BEKİR ARSLAN

ALİ YAKUP DEMİR

YUNUS GÖKHAN

HARUN KAZAK

ÖMER ESMER

BİLECİK

TAHİR KARAASLAN

CELAL ÇELİK

BİNGÖL

HAMDULLAH TASALI

YÜKSEL BİNGÖL

FUAT SÖNMEZ

BİTLİS

CENGİZ KARAKAYA

CELAL GÜL

EŞREF ORHAN

BOLU

ŞÜKRÜ DENİZ

CAHİT DAĞHAN

MEHMET IŞIK

BURDUR

HABİB ÇETİN

HALİL DİŞLİ

CEBRAİL ÇETİN

BURSA 1. BÖLGE

MEHMET HÜSEYİN YILMAZ

CEMİL GENÇ

AZİZ KAYALIK

ZEKİ ARAS

İBRAHİM ŞEHİDOĞLU

İLHAMİ AYDAR

KENAN ÇİL

FERHAT TAN

VEYSEL AYMELEK

UMUT IŞIK

BURSA 2. BÖLGE

MEHMET ŞİMŞEK

ADNAN ALINÇ

FETHULLAH ÖZSOY

ABDULLAH TAŞ

FERAT AKTAŞ

YUNUS YILMAZ

AHMET AYTEKİN

MELİK TAŞKIN

MEHMET TAN

SAİT ARSLAN

ÇANAKKALE

MEHMET EMİN ALTINDAŞ

MEHMET ŞİRİN GÜNEŞ

MUHSİN FİDAN

AHMET ÖCAL

ÇANKIRI

YAKUP BİNİCİ

MEHMET MAYTALMAN

ÇORUM

NURİ COŞKUN

ŞÜKRÜ ERASLAN

ADEM DOĞAN

CELALETTİN ÖZMEN

DENİZLİ

İLYAS KAYA

HALİL ÇELİK

ZEKİ KAYA

CENGİZ DURMAZ

ABDULSELAM ASLAN

ZEYNEP ŞENER

MUHAMMED EMİN YILDIRIM

TAHİR GÜNER

DİYARBAKIR

MEHMET HÜSEYİN YILMAZ VEDAT TURGUT MAHMUT EMİNOĞLU MAHMUT TEKDAL

MEHMET MAHFUZ AKMERMER

ALİ BİLMEZ

HASAN HAKSEVER

ABUBEKİR AKKILIÇ

SEMA YARAR

İLYAS KAYA

BAHATTİN DEMİREL

ALİ DURGUNSU

EDİRNE

RECEP SARIAĞAÇ

NEVZAT AKYÜZ

HAMZA KEZER

AHMET ATEŞ

ELAZIĞ

MAHMUT ŞAHİN

YUSUF YÜKSEL

ABDULKADİR SEPTİOĞLU

METİN SUİÇER

İSMAİL KARAMAN

ERZİNCAN

MUSTAFA YAKUT

HÜSEYİN BÖRÜ

ERZURUM

ÖMER AŞKIN

MUHAMMED BARMAN

NEBİ BOZABA

ŞAHİN KANAT

MUHTESİN DEMİR

HASAN GÖNÜL

ESKİŞEHİR

MEHMET EMİN YILDIRIM MUSTAFA ÖZBEK ALİ GÜLİSTAN

BİLAL ALTIOK

ÖMER DEMİREL

MUHAMMED MÜSLÜM AYTEKİN

RECEP FİDAN

GAZİANTEP

MEHMET ALİ DOYAR

MEHMET NAKŞİ ERAT

MUSTAFA KARAKURT

MUSTAFA BOZKURT

ŞENGÜL YILDIRIM

KADİR ÜSTÜNDAĞ

MEHMET FAİK DOĞAN

NİHAT YETKİN MUSTAFA ÖZLÜ MUSTAFA KAPLAN

MUSTAFA KILIÇ

MUSTAFA KAYA

İBRAHİM YOLCU

ABDULKADİR ÇİÇEK

GİRESUN

SELAHATTİN İMİR MURAT ULUTAŞ

DENİZ KÖDÜR RIDVAN YILDIRIM

HAKKARİ

CEMAL DEMİRAYAK

ABDULLATİF DURNA

KASIM AKKOŞ

GÜMÜŞHANE

UFUK AYDIN

MEHMET SALİH AKBULUT

HATAY

FIRAT GÜLTEKİN

İSA EMRE

ADEM ACIBUCU

ÖMER CENGİZ ÖZKAN

AZİZ MILIK

ABDURRAHMAN KAYA

ARZU ÖZTÜRK

FATMA UYLAŞ

ZENNURE ÇELİK

VEYSİ SEBUKTEKİN

ÖMER MILIK

ISPARTA

SEYFULLAH TAŞPINAR

MEHMET YİĞİTALP

İSMAİL TEKNAL

MUSTAFA ATAŞ

MERSİN

ZÜBEYİR AKBAŞ SERVET ASLAN ÖMER FARUK AYHAN

AYDIN KARAKAYALI ALİ BOZUKLUHAN MUHAMMET ÖZDEN

SAİT ERDEM ABDURRAHMAN DOĞAN

ABDULGANİ TARHAN MEHMET ALİ KUTAN SEMA KARAKAYA FATİME ZEHRA MUSTAFA KIZIL

İSTANBUL 1. BÖLGE

SAİT ŞAHİN

CAFER ÖKMEN

BAYRAM GİRİŞEN MEHMET ÇÖREKÇİ

HARUN ÇELİK

ŞEYHMUS KORKMAZ

HASAN AYDIN

NAZLIHAN AKYOL

RAMAZAN SUNA İBRAHİM GÜN SELİM ÇİÇEK SUZAN CAN İLHAN GÖKHAN

AYŞE TAYFUR TAN

TURAN DİNÇ GÜNAY İŞERİ MEHMET LAÇİN

FATİH UZUN KASIM AYDIN

MEHMET ŞİMGAR

ADEM YALÇİN ÖMER TUNCER

AYHAN ASKAR UĞUR KUTULMAN

ÖMER POLAT RESUL ALINMIŞ

HABİBE TURAN İRFAN KOÇ ŞEMSETTİN ÖZER

BİLAL TOPRAK RAMAZAN ÇOLAKOĞLU

ABDULLAH SEVİM MEHMET ÇAYIR CEVDET ASLAN MURAT AKBULUT

İSTANBUL 2. BÖLGE

MEHMET YAVUZ MEHMET EMİN VURAL ABDULLAH ASLAN

RECAİ YURDAN MEHMET ALİ ORTAÇ

RAMAZAN ENSAR

MURAT KARINÇU ESRA SİVİ TÜRK ABDULKERİM ORTAÇ MEHMET ŞAKİR DİREKÇİ

ŞERAFETTİN GÜLER

MURAT DOLAŞ YILMAZ AKKILIÇ AYHAN DEMİRKOL

SUPHAN ÇELİK ABDULBARİ DUMAN GÖLEFER SARIAĞAÇ ENES DOĞAN LİSANS

HÜSEYİN YALÇIN ADNAN YEŞİLMEN

EYYÜP ASLANĞRAY

CEMALETTİN KOÇKAR

AHMET PAK

MÜCAHİT ARSLAN

ŞEYMA DEMİR YAÇİN

VEYSEL TUNÇ

MERYEM KARAKAYA

MUHİTTİN İÇLEK

İSTANBUL 3. BÖLGE

SERKAN RAMANLI

ERDAL ELİBÜYÜK FİKRET GÜLTEKİN

İSA GÜVENDİK

SİNAN BULUT MUSTAFA DEMİRALP

ARZU DEMİR AYHAN ERENSOY

MERYEM KİRAZ MÜNEVVER ÖZDEMİR

HATİCE UŞAR ENSAR

AHMET KUYABAKAN

VEYSİ TALİ İLKOKUL

MEHMET TETİK

ŞÜKRAN KAYA BURHANETTİN MANAS

ABDULHEKİM ALGÜL

HASAN EKİNCİ

SELMA YAKAR

FESİH SÜLUN LEBİBE YILMAZ HİKMET ÖZCAN MEHMET SAİT RÜZGAR

ABDULFETTAH SAVRAN

ELİF YÜKSEK SİRACETTİN ÇELİK

MAHMUT ASLANCI

ĞAMGİN YILDIRIM

SUPHİ BARAN

EDİP ALEV

HAMZA KILINÇ

ZÜBEYİR TALAYHAN

AYHAN AYDIN

MEHMET REŞİT ÖZBEK

YÜKSEL ALİM

İZMİR 1. BÖLGE

MEHMET ALİ ARSLAN HÜSEYİN ŞANİ İBRAHİM ÇEVİK

İBRAHİM NOHUT

NEJDET ŞANLI NECİP AĞIRBAŞ

AHMET DİREKÇİ

YILMAZ ŞAHİN

FERHAT AVCI BUŞRA ÖZEL NEDİM ÖZTÜNÇ

HAMZA DOYAR HAZRET FİDAN MEHMET DAĞTEKİN

İZMİR 2. BÖLGE

HASAN AŞKIN CENGİZ DALĞIÇ

ERCAN DURMUŞ

UĞUR KAPLAN MEHMET ŞAH KALKAN

BAKİ GİNİGEN

MEHMET KAPAR İBRAHİM BULUT

CENGİZ GENÇ ESRA GÜLŞAHİN

İBRAHİM KAYA

MEHMET SALİH ARIN

ABDULMANAF ÇELİK

ERKAN ALP

KARS

MUSAB BATI

FATİH ÖNER

SEYİT KAHRAMAN

KASTAMONU

ŞEHMUS ANDİNÇ

YUNUS TENŞİ

SELİM TUNÇ

KAYSERİ

MEHMET ÇALHAN

ERSİN KÖSEOĞLU SELAHATTİN BURULDAY

RAMAZAN ÖZDEMİR

MURAT KURBAN

HALİS AKSU BAYRAM ÇAKMAK

ZEYNEP BOZDAŞ İBRAHİM SEDEF

ERHAN UÇUK

KIRKLARELİ

YUSUF TÜTAK

SELÇUK ORHAN

MAHMUT ÖZTÜRK

KIRŞEHİR

ABDULRAKİP HATİPOĞLU

ZEYD ŞAHİN

KOCAELİ

ABDURRAHMAN CENS

DAVUT TAŞTEKİN

AHMET POLAT İZZET KAZAK TANRIVER MEMİŞ

İBRAHİM ARSLANOĞLU MEHMET EMİN DUMAN

BARIŞ CİLGEZ

HAŞIM TURAN

NURULLAH ŞAHİN

MUHAMMED RIDVAN AYYILDIZ HALİL KESER

ÖMER MEÇİN

KONYA

MAHMUT EMİNOĞLU

EDİP YILMAZ

CEYHUN ŞAHİN

FEVZİ BOYLU

RAMAZAN ERMAN KEMAL ÖDEMİŞ

İSHAK GÜN

MURAT YEŞİLTAŞ MUSTAFA ÖZELÇİ

MEHMET AĞDAŞ

MEHMET REŞAT DOĞAN

METİN ÖZARAS

HASAN CİHAN

DOĞAN BURHAN

EMRE YILMAZ

KÜTAHYA

YUSUF KAYA

AHMET ALİ MEYDANOĞLU

AYHAN KARAPÇİN

MEHMET ALİ YAZGİL

RIDVAN ÇEÇEN

MALATYA

MEHMET İLKER DÖNMEZER

VAHAP İÇLİ İBRAHİM ÖZGEN RAMAZAN AKÇA SEYFULLAH AŞKIN

FATMA ÖLMEZ YILDIRIM

MANİSA

MEHMET SIDDIK BASYAN

YAHYA SAMİHSAN BURHAN AYDIN MEHMET MORAY

KENAN ŞAHİN HASAN ÇINAR NECMETTİN ERDOĞAN

ABDULHALIK BASATEMUR

RAHMİ KOÇ

RAMAZAN SINDIRAÇ

KAHRAMANMARAŞ

NUSRETTİN ÜDÜRGÜCÜ SUPHİ ÖZDEMİR MEHMET KAYIŞLI

İLYAS KEKİL İBRAHİM YOLDAŞ

TURAN ÖZCAN RAMAZAN MADENKUYU FARUK GÖÇER

MARDİN

MAHMUT KILINÇ İSA ALTUNKAYNAK

ALİ AÇILAN MECVEL TASMANOĞLU

İSMAİL SEZGİN

ABDURRAHMAN SEYHAN

MUĞLA

İLYAS CENGİZ

MEHMET HALİL TURAN

ADEM ŞANİ

AYDIN SOLMAZ NURULLAH CENGİZ

SERDAR GENÇ

ABDULLAH BOZKURT

MUŞ

MEHMET ŞİRİN ÇAĞLAYAN

MEHMET ŞEFİK TAŞTİMUR

AYDIN DEMİR ORHAN YAVUZ

NEVŞEHİR

MAHMUT KAYA

KEMAL AHMET DAĞVİREN

MÜCAHİT YÜZGEÇ

NİĞDE

FEVZİ HİRA AHMET ŞAHİN

OSMAN ÇELİK

ORDU

TARIK DEVECİ

ABDULSELAM DEMİRCİ MEHMET CAN MİKYAS

ARİF SAYDAM

FUAT ÜZÜMCÜ

MURAT FIRAT

RİZE

MUHAMMED KARALİ

M.EMİN URAZ

LÜTFÜ TEKİN

SAKARYA

MUHAMMED YÜCE MEHMET SAMİ SAYILGAN

ABDULLAH GÜMÜŞ MEHMET SAİT SÜRER

RECEP KAÇAN HAMZA EKİNCİ AHMET KALKAN

SAMSUN

AHMET KURT HALİL ŞAKAK MEHMET ALİ ZENCİROĞLU

İBRAHİM KÜÇÜKASLAN

İLYAS TUNÇAY AYHAN OLUR KAZIM ASLIM MUHAMMET KÖSE MEHMET EMİN POLAT

SİİRT

MEHMET TETİK

İSA AYDIN

HABİBE TAN

SİNOP

NAİL YALÇIN

MUHAMMED YASİR ESEN

SİVAS

MESUT ÜNAL MURAT SAĞIŞMAK

İSLAM DEMİR AHMET BALSAK YILMAZ DOLMAZ

TEKİRDAĞ

CEMAL GÜNDOĞDU

YASİN ÇİMEN ŞİRİN ÇELİKEL HÜSEYİN SÖĞÜT MEHMET ŞİRİN ALTUN

MAHMUT BOZKURT

ABDURRAHMAN İBRAHİMOĞLU

TOKAT

ŞENEL ALTUNTAŞ

FEHMİ GÖNÜL ADEM ADIGÜZEL ZÜBEYİR DAĞLI ÖMER FARUK BALIK

TRABZON

M ALİ OKÇU

ARİF UZUN

FATMA ÇELİK

SAİT RÜZGAR

ADEM YILDIZ

MEHMET GÖKHAN

TUNCELİ

MEHMET KÖMÜRCÜ

ÖMER FARUK ALTINGÖK

ŞANLIURFA

EMİN GÜNEŞ LOKMAN YALÇIN

ADNAN SAĞLAM

KAMİL TUNÇAY RÜSTEM ÇAKMAK

ABUZER ÖZAYDIN

MUSTAFA KOÇ

YAKUP ESMER

AZİZ DOĞAN CUMA AYTIŞ ABDULLAH ÖZKINACI AZİZ BAYLAN ÖMER DEBEŞ MUSTAFA KÖSE

UŞAK

MEHMET SALİH TOSUN

NURULLAH IŞIK

İSMET SAYDAM

VAN

RASİM SAYĞIN

MEHMET MEHDİ OĞUZ

FARUK TASAN SELİM SİVİ EMRE AYCAN

AHMET BAĞ MÜZAFER BALIKCI

MEHMET EMİN EKİNCİ

YOZGAT

İHSAN ÖZDEMİR

MÜRSEL GÜLSARİ

MUHAMMED FURKAN KARAHAN

AYETULLAH EKİN

ZONGULDAK

NECMETTİN AYDIN

ETHEM ALPTEKİN

SEVİM SAVRAN MEHMET ERKAN YAVUZ

NEYTULLAH TÜSÜ

AKSARAY

NİHAT ÖZDEMİR

BEDİH ÇİFTÇİ

BAYRAM DURNA

AYATULLAH TAKAK

BAYBURT

MAŞALLAH ORUÇOĞLU

KARAMAN

ADEM AKTEKİN

RAMAZAN ÖZARAS

MEHMET YILMAZ

KIRIKKALE

ÖMER SALİH YEMEZ

MEHMET NEZİR ÇELİK

SÜLEYMAN BİRGE

BATMAN

SERKAN RAMANLI AYDIN GÖK

ŞENAY COŞKUN

KAHRAMAN RÜZGAR

ŞIRNAK

NASUH SEVİNİK EMCET YALÇIN

RIDVAN TATAR

ASIM ÖZALP

BARTIN

ABDULKADİR GÜMÜŞ

MANSUR AYAR

ARDAHAN

EROL MAĞLAY SÜLEYMAN DEMİR

IĞDIR

TUNCAY SEVİNÇ HAMZA ZEREN

YALOVA

ERKAN CABAS

MEHMET SAİT ÖKÇE ABDULHAMİT DEMİR

KARABÜK

AYDIN YAPICI MEHMET SALİH ÇEVİK

AHMET DAĞLI

KİLİS

ÖMER POLATDEMİR ORHAN HARAT

OSMANİYE

NECATİ ÇINAR İSA KALENDER

SEDAT AKAGÜNDÜZ

RAHMİ KESER

DÜZCE

AHMET KAZAK

MURAT DAĞLI AYHAN SAYILGAN

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüda Par'ın Milletvekili Aday Listesi - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 15:00:30. #1.15#
title