Huawei Haberleri

Huawei haber, Huawei son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huawei - 16.7.2020
Çin: ABD'nin Komünist Parti üyelerine seyahat yasağı planladığı iddiası doğruysa içler acısı
ABD ile Çin arasındaki gerilim, son dönemde Hong Kong Ulusal Güvenlik Yasası ve Washington tarafından güvenlik tehdidi olarak görülen Çinli telekom devi Huawei nedeniyle artmıştı.
Huawei - 16.7.2020
Mobil fotoğrafçılar Huawei Next-Image Awards 2020'de yarışacak
Tüm Huawei akıllı telefon kullanıcılarının katılabildiği Huawei Next-Image Awards 2020 ile mobil fotoğrafçılık hayranlarının bir araya getirilmesi ve global yeteneklerin keşfedilmesi hedefleniyor.
Huawei - 16.7.2020
Son dakika haberi... ABD'nin "Çin Komünist Partisi üyelerine seyahat yasağı planladığı" iddia edildi
ABD ile Çin arasındaki gerilim, son dönemde Hong Kong Ulusal Güvenlik Yasası ve Washington tarafından güvenlik tehdidi olarak görülen Çinli telekom devi Huawei nedeniyle artmıştı.
Huawei - 16.7.2020
Asya borsaları Hindistan hariç geriledi
ABD yönetimi dün, Çin yönetiminin Sincan Uygur Özerk Bölgesindeki insan hakları ihlallerine "materyal sağladığını" iddia ettiği Çinli teknoloji firması Huawei'nin bazı çalışanlarına vize kısıtlaması getirdi.
Huawei - 16.7.2020
Küresel piyasalar ECB faiz kararını bekliyor
Jeopolitik tarafta ABD ile Çin arasında gerilimi artıran karşılıklı hamleler de gelmeye devam ediyor. ABD yönetimi dün, Çin yönetiminin Sincan Uygur Özerk Bölgesindeki insan hakları ihlallerine "materyal sağladığını" iddia ettiği Çinli teknoloji firması Huawei'nin bazı çalışanlarına vize kısıtlaması getirdi.
Huawei - 16.7.2020
15 Temmuz 2020 Haberleri
15 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Huawei - 15.7.2020
Çin'den, "ABD'nin Uygur Türkleri eleştirilerinin küresel tedarik zincirine zarar verdiği" iddiası
Avustralya Stratejik Politika Enstitüsü (ASPI) tarafından yayımlanan raporda da, 2017-2019 yıllarında, bir kısmı doğrudan toplama kamplarından alınan Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nden 80 binden fazla Uygur Türkü'nün, aralarında Nike, Apple, BMW, Gap, Huawei ve Dell'in bulunduğu 83 tanınmış markanın tedarik zinciri olduğu ileri sürülen fabrikalara zorla gönderildiğini ortaya konmuştu.
Huawei - 15.7.2020
Trump'tan Hong Kong adımı
İngiltere'nin de Çin kökenli Huawei firmasına yönelik engeller koyduğunu hatırlatan Trump, Çin tarafından gerçekleşen fikir hakları hırsızlığının güvenlik açıkları doğurduğunu söyledi.
Huawei - 14.7.2020
İngiliz hükümeti Huawei'yi 5G altyapısından çıkarma kararı aldı
İngiltere Kültür, Medya ve Spor Bakanı Oliver Dowden, Çinli Huawei şirketinin ekipmanlarının 2027 yılına kadar İngiltere'nin 5G altyapısından çıkarılmasına karar verildiğini bildirdi.
Huawei - 14.7.2020
Huawei'den yılın ilk yarısında 68 milyar dolar gelir
Huawei, 2020'nin ilk yarısında, yıllık yüzde 13,1 artışla 68 milyar dolar gelir elde ederken, şirketin net kar marjı oranı ise yüzde 9,2 oldu.
Huawei - 14.7.2020
Küresel piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Jeopolitik tarafta giderek tırmanan ABD ile Çin gerilimi de yatırımcıların odağında kalmaya devam ediyor. Çin, dün ABD'li Cumhuriyetçi senatörler Marco Rubio ve Ted Cruz'un da aralarında bulunduğu ABD'li 4 yetkiliye, Çin Komünist Partisinin Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygurlar ve diğer Müslümanlara yönelik politikalarını eleştirmeleri nedeniyle ülkeye giriş yasağı getirildiğini açıkladı. Öte yandan İngiltere Başbakanı Boris Johnson da Huawei'yi İngiltere'nin 5G şebekesinden çıkarmayı değerlendirdiği ve kararın bugün gerçekleştirilecek İngiltere Güvenlik Konseyi'nin ardından açıklanacağı haberleri basına yansıdı.
Huawei - 10.7.2020
Huawei'nin resmi online mağazası mobile taşındı
Huawei'nin mart ayında hizmete sunduğu resmi online mağazası artık mobil uygulama olarak cep telefonlarında da kullanılabiliyor.
Huawei - 10.7.2020
Asya borsaları geriledi
Beyaz Saray'ın Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde Ulusal Güvenlik Kanunu'nu yürürlüğe sokması nedeniyle bu ülkeye yaptırım uygulanabileceği sinyalini vermesinin ardından tırmanan ABD-Çin gerilimi ise jeopolitik tarafta risk algısını şekillendiren en önemli gelişme olarak takip ediliyor. Dün de ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin Huawei'nin de dahil olduğu bazı Çinli şirketlerden mal ve hizmet alınmasını engellemek için yeni düzenlemeler getireceği, Çin'deki kamu bankaların da ABD'nin yaptırım uygulama ihtimaline karşı hazırlık yaptığı haberleri basına yansıdı.
Huawei - 10.7.2020
Küresel piyasalar negatif seyrediyor
Dün de ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin Huawei'nin de dahil olduğu bazı Çinli şirketlerden mal ve hizmet alınmasını engellemek için yeni düzenlemeler getireceği, Çin'deki kamu bankaların da ABD'nin yaptırım uygulama ihtimaline karşı hazırlık yaptığı haberleri basına yansıdı.
Huawei - 9.7.2020
Son Dakika | Huawei Band 4, kandaki oksijen oranını ölçüyor
Gelen son dakika haberlerine göre Huawei Band 4, kandaki oksijen oranı (SpO2) da dahil, optimize edilmiş ve yükseltilmiş sağlık takibi sağlıyor.
Huawei - 8.7.2020
En iyi ses ve en iyi sessizlik Huawei FreeBuds 3i'de buluştu
Huawei kısa bir süre önce Huawei FreeBuds 3 Gerçek Kablosuz Stereo kulaklık serisi, kullanıcılarına yapacakları işlerde detaylı ve kaliteli ses dinleme olanağı sunuyor.
Huawei - 7.7.2020
Huawei, maksimum mobilite için tablet ve telefonları birleştiriyor
Huawei Share tarafından etkinleştirilen "Çoklu Ekran İş Birliği" özelliği, birlikte çalışmaları için telefon ve tableti birleştirmeye olanak tanıyor.
Huawei - 6.7.2020
Huawei'den her kullanıma uygun MateBook dizüstü bilgisayarlar
Huawei'nin dizüstü bilgisayarları MateBook D15, MateBook D14 ve MateBook 13, birçok farklı kullanım senaryosunda kendilerine has özellikler sunuyor.
Huawei - 3.7.2020
Huawei, "BrandZ Top 100 Global Markalar" listesinde 45'inci sırada yer aldı
Huawei, WPP ve Kantar Millward Brown tarafından yayınlanan ve üst üste 5'inci kez yer aldığı "BrandZ Top 100 Global Markalar" listesinde bu yıl 45'inci sırada yer aldı.
Huawei - 1.7.2020
Çin, ABD'ye Huawei ve ZTE için tepki gösterdi
Çin hükümeti, ABD'ye Huawei ve ZTE konusunda tepki gösterdi, Batılı ülkeleri insan hakları bahanesiyle başka ülkelerin içişlerine karışmamaya çağırdı.
Huawei - 1.7.2020
Son dakika haberi... İngiliz hükümetinden Huawei konusunda U dönüşü sinyali
Son dakika haberine göre İngiltere Kültür, Medya ve Spor Bakanı Oliver Dowden, ABD'nin Çinli teknoloji şirketi Huawei'ye yönelik yaptırımlarının şirketin İngiltere'nin 5G altyapısında yer almasını etkileyebileceğini söyledi.
Huawei - 1.7.2020
Huawei Bulut Depolama'dan yeni abonelere 50 GB ücretsiz depolama alanı
Huawei, kullanıcılarının verilerini ve telefon ayarlarını kablosuz olarak yedeklemelerini, geri yüklemelerini, verileri senkronize etmelerini ve kolayca aktarmalarını sağlayan Huawei Bulut Depolama'nın 50 GB boyutundaki paketini 2 ay boyunca tüm yeni abonelikleri için ücretsiz olarak sunuyor.
Huawei - 30.6.2020
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi'nden şirketlere özel ölçümleme platformu
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, çalışan bağlılığını geliştirmek, ölçümlenebilir bir şirket kültürü oluşturmak ve verimliliği artırmak amacıyla WeFocus'u (Çalışan Bağlılığı Elektronik Ölçümleme ve Geliştirme Platformu) geliştirdi.
Huawei - 30.6.2020
Huawei Watch GT 2 serisinden farklı tasarım özellikleri
Huawei Watch GT 2 serisinin farklı tasarım ve kapsamlı sağlık özellikleriyle tüketiciye sunulan akıllı saatleri, birçok özelliği bir arada barındırıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Huawei Haberleri | Huawei Haber - Haberler - Sayfa 3 - Huawei haberleri, son dakika huawei haber ve gelişmeleri burada. Ünlü markalara Uygurların zorla çalıştırıldığı fabrikaları tedarik zincirinden çıkarma çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 17:04:57. #1.15#
title