Huawei Haberleri

Huawei haber, Huawei son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huawei - 4.9.2020
Honor IFA 2020'de yeni akıllı saatlerini ve dizüstü bilgisayarını tanıttı
Honor'dan yapılan açıklamaya göre, Huawei Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Honor, Avrupa'nın en önemli teknoloji etkinliklerinden IFA 2020 kapsamında yeni akıllı yaşam ürün ve teknolojilerini tanıttı.
Huawei - 3.9.2020
Huawei P40 lite, kullanıcılarına 4 farklı avantaj sağlıyor
Huawei P40 lite, cep telefonuyla günlük işleri kesintisiz yapmak, oyun oynamak ve mükemmel fotoğraflar çekmek için süper şarj teknolojisi ile destekleniyor.
Huawei - 31.8.2020
Tek dokunuşta tüm Huawei cihazlar arasında bağlantı
Huawei Share ve OneHop teknolojileri PC, tablet ve telefon gibi cihazlar arasında veri alışverişini sorun olmaktan çıkartıyor ve tek dokunuş ile tüm cihazlar arasında bağlantı kurulmasını sağlıyor.
Huawei - 28.8.2020
Honor IFA 2020'de yeni ekosistem ürünlerini tanıtacak
Honor açıklamasına göre, Huawei Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Honor, akıllı telefonu merkeze aldığı geniş bir ürün yelpazesini kapsayan "1+8+N" stratejisi kapsamında ürün portföyünü genişletmeye ve yeni teknolojilerini duyurmaya devam ediyor.
Huawei - 27.8.2020
Huawei'in teknoloji eğitim projesi "Gelecek İçin Tohumlar"a başvurular başlıyor
Huawei, tüm dünyada yürüttüğü sosyal sorumluluk programı "Gelecek İçin Tohumlar–Seeds For the Future" için 2020 takvimini açıkladı.
Huawei - 26.8.2020
HUAWEI MatePad 10.4 modeli tüketiciye sunuluyor
HUAWEI MatePad 10.4, göz koruma özelliği, sunduğu yüksek ses ve video deneyiminin yanı sıra 10,4 inç 2K FullView ekranıyla uzaktan eğitim ve çalışmanın öneminin arttığı bugünlerde ideal bir çözüm olarak tüketicilere sunuluyor.
Huawei - 24.8.2020
Huawei, Okula Dönüş Kampanyası ile indirim fırsatları sunuyor
Huawei, Okula Dönüş Kampanyası kapsamında MateBook 13, MatePad Pro, FreeBuds 3 Serisi'nde ve akıllı bileklerinde indirim fırsatları sunuyor.
Huawei - 21.8.2020
Huawei Band 4 Pro ile sağlık takibi
Huawei Band 4 Pro, uzatılmış pil ömrü, yükseltilmiş sağlık takibi ve optimize edilmiş akıllı fonksiyonları sayesinde daha kolay bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
Huawei - 20.8.2020
Huawei P smart S, 6.3" OLED ekranı ve 48 MP kamerası ile satışta
Huawei P smart S, 48 MP yapay zeka destekli üçlü kamerası ve yüksek performansı ile öne çıkıyor.
Huawei - 19.8.2020
Huawei, EMUI 10.1 güncelleme takvimini duyurdu
Bu yılın mart ayında Huawei P40 Serisi'nin tanıtımında bilgisi verilen ve Huawei'nin mobil ekosistemi üzerine inşa edilen EMUI 10.1'in dağıtımına bugünden itibaren kademeli olarak başlanıyor.
Huawei - 19.8.2020
BIST100 yüzde 0.64 artışla başladı, dolar 7.36 lirada
İş Yatırım'ın "Posta kutunuzda iyi haberler var" başlıklı günlük piyasa bülteninde şu değerlendirme yapıldı: "Güne iyi haberlerle başlıyoruz. Güçlü konut verisi sonrası S&P 500 Şubat zirvesini kırdı.  "Demokratlar'ın ek paket için Cumhuriyetçilerle yapılan görüşmeleri Kasım seçimleri sonrasına erteleme önerisi ve Huawei şirketinin çip erişiminin engellenmesi piyasalardaki yükselişi durduramadı.
Huawei - 18.8.2020
Son dakika haberleri: Çin, Huawei'yi hedef alan yaptırımlarla ABD'nin küresel ticarete zarar verdiğini savundu
Son dakika haberleri: Çin, Washington yönetimini, Çinli teknoloji şirketi Huawei'yi hedef alan yaptırımlarla küresel ticarete zarar vermekle suçladı.
Huawei - 18.8.2020
Huawei, Fortune 500 listesinde ilk 50'ye girdi
Huawei, Fortune 500 listesinde 12 sıra birden yükselerek 49'uncu sıraya yerleşti.
Huawei - 18.8.2020
Son dakika haberi | Küresel piyasalar yön arayışında
ABD'de, eski Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) çalışanı bir kişinin, Çin'e "gizli bilgi verme" suçlamasıyla gözaltına alınmasının yanı sıra Başkan Donald Trump'ın, faaliyetlerini Çin'den ABD'ye getiren şirketlere vergi indirimi uygulayacaklarını açıklaması ve Çinli teknoloji şirketi Huawei'nin Amerikan teknolojisine erişimini engellemeyi amaçlayan kısıtlamalarını artırarak, şirketin 38 iştirakini ekonomik kara listeye alması, Çin ile gerilimin artabileceği endişelerine neden oldu.
Huawei - 17.8.2020
New York borsası karışık seyirle kapandı
ABD yönetimi son olarak Çinli teknoloji şirketi Huawei'nin Amerikan teknolojisine erişimini engellemeyi amaçlayan kısıtlamalarını artırdı ve şirketin 38 iştirakini ekonomik kara listeye aldığını duyurdu.
Huawei - 17.8.2020
ABD, Huawei'nin Amerikan teknolojisine erişimine yönelik kısıtlamalarını artırdı
ABD yönetimi, Çinli teknoloji şirketi Huawei'nin Amerikan teknolojisine erişimini engellemeyi amaçlayan kısıtlamalarını artırdı ve şirketin 38 iştirakini ekonomik kara listeye aldı.
Huawei - 17.8.2020
Son dakika haberi | Çin: Kanada, Huawei yöneticisinin gözaltına alınmasında ABD'nin suç ortağı oldu
Son dakika gelişmesine göre Çin, Huawei'nin Mali İşler Direktörü (CFO) Mıng Vancou'nun gözaltına alınmasında Kanada'yı ABD'nin "suç ortağı olarak hareket etmekle" suçladı.
Huawei - 17.8.2020
Son dakika haberi! Huawei, Expert Image and Sound Association'dan iki ödül kazandı
Bir son dakika haberine göre Dünyanın en saygın 55 tüketici teknolojisi dergilerinden oluşan Expert Image and Sound Association (EISA), Huawei'yi iki ödüle birden layık gördü.
Huawei - 13.8.2020
ABD, Slovenya ile "5G Temiz Ağ Güvenliği" için anlaştı
Pompeo, Slovenya'nın 5G ağı için Ericsson ile anlaştığını ve bu İsveç markasının Huawei'ye oranla çok daha güvenilir bir alternatif olduğunu belirterek, "Zaman, Çin Komünist Partisi ve bilgiyi kontrol etme çabalarının aleyhine işliyor.
Huawei - 12.8.2020
Almanya, 5G'de yoluna Huawei ile devam ediyor
Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Frankfurter Allgemeine Zeitung'un sunduğu raporda, hükümetin, 5G ürünlerinde tedarikçi olarak Huawei'ye getirilmeye çalışılan kısıtlamaya dahil olmayacağı bildirildi.
Huawei - 12.8.2020
Honor, uluslararası pazarlarda büyümesini sürdürüyor
Honor açıklamasına göre, Huawei Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleri bulunan Honor, akıllı telefonların yanı sıra akıllı bileklik, akıllı saat ve daha birçok farklı ekosistem ürünü ile mevcut portföyünü genişletiyor ve Türkiye dahil tüm pazarlarda satış kanallarını çeşitlendirerek farklı ürün kategorilerinde öne çıkıyor.
Huawei - 11.8.2020
sahibinden.com mobil uygulaması Huawei Mobil Servisleri ile yenilendi
sahibinden.com, uygulama altyapısında Huawei Harita ve Huawei Konum Servisleri'ni kullanmaya başlayarak AppGallery Uygulama Mağazası'ndaki uygulamasını güncelledi.
Huawei - 10.8.2020
Ticaret savaşından "Büyük Çin Kuşatması"na geri sayım
Müttefiklerini 5G teknolojisi için Huawei ile işbirliği yapmaktan alıkoyacak baskılar uygulayarak Çin'le karşı karşıya gelmelerini sağlıyor ya da Çin kaynaklı Tik Tok uygulamasına savaş açıyor.
Huawei - 7.8.2020
Çin'de yasa dışı ilaç üretmekle suçlanan bir Kanadalı daha idama mahkum edildi
Kanada'nın Çinli telekom şirketi Huawei'nin yöneticilerinden Meng Wanzhou'yu tutuklamasının ardından iki ülke arasındaki ilişkiler hızla gerilmişti.
Huawei - 6.8.2020
Honor MagicWatch 2, yüzme performansını artırıyor
Honor açıklamasına göre, Huawei Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleri bulunan Honor, 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı akıllı saat Honor MagicWatch 2 ile yüzme antrenmanlarını rahatça ölçümleyip kulaçları daha iyi bir performans için atma imkanı sunuyor.
Huawei - 5.8.2020
Huawei ekosistemi büyümeye devam ediyor
Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, dünya çapında hayata geçirdiği yeni ekosistem yaklaşımıyla yaşamı tüm yönleriyle kapsayan bir ürün ve çözümler grubunu yenilikçi "1+8+N" stratejisi çerçevesinde duyurdu.
Huawei - 5.8.2020
İsveçli ünlü şarkıcı Larsson, Çin'e tepki olarak Huawei ile anlaşmasını sonlandırdı
İsveçli ünlü şarkıcı Zara Larsson, Çin'in Doğu Türkistan politikalarına tepki olarak Çin teknoloji şirketi Huawei ile reklam anlaşmasını iptal ettiğini duyurdu.
Huawei - 4.8.2020
ABD-Çin rekabeti uzaya yayılıyor
Çin'in uzayı, ulusal güvenliği ve savunması açısından askeri bir zorunluluk olarak görmesinin dışında sivil amaçlı, özellikle yeni bir ekonomik alan olarak değerlendirme hedefleri de bulunuyor. Uzay sanayisi kapsamında, teknoloji geliştirme istikametinde, diğer devletlerle ekonomik işbirlikleri yapılıyor. Çinli uzay şirketleri iSpace, Onespace, Tencent, Landspace ticari uzay faaliyetleri teşkil edecek şekilde yörüngeye uçuşlar gerçekleştirdiler. Bir Kuşak Bir Yol projesinin dijital ayağı olarak BeiDou Uydu Konumlandırma Sistemi (GPS) kurulmuştu. Bu sayede Çin yeni İpek Yolu kapsamında, söz konusu güzergahta yer alan ülkelerin GPS ihtiyaçlarını karşılarken, ABD'nin bu alanda sunduğu hizmete de rakip teşkil ediyor. Çin teknoloji şirketlerini (Huawei, Tik Tok) kendi ulusal güvenliği için tehdit gören ABD, Çin'in dünya genelinde bu şirketler üzerinden yayılmasını engellemeye çalışıyor; uzayda ise Uzay Kuvvetleri Komutanlığı ile Küresel Yer Bulma Sistemi (GPS) uydularını güvence altına alıyor.
Huawei - 31.7.2020
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi'nden iki yeni sanal gerçeklik uygulaması
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, VR (sanal gerçeklik) platformu için oyun ve multimedya alanlarında iki yeni sanal gerçeklik uygulaması geliştirdi.
Huawei - 30.7.2020
Huawei telefon sevkiyatında zirvede yer aldı
Canalys isimli araştırma şirketinin verilerine göre, Çinli teknoloji şirketi Huawei, 2020'nin ikinici çeyreğinde 55.8 milyon telefon sevkiyatı ile dünyada zirvede yer aldı.
Huawei - 29.7.2020
Huawei Yönetim Kurulu Başkanı Chen: "Daha iyi gelecek için sorumlulukları paylaşmalıyız"
Huawei Yönetim Kurulu Başkanı ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Catherine Chen, dünya genelindeki telekomünikasyon regülatörlerinin, Kovid-19 ile ortaya çıkan ortak sorunları çözmek için birlikte çalışması gerektiğini belirtti.
Huawei - 29.7.2020
Son dakika haberleri: "Huawei Next Image 2020" yarışmasına başvuru için son 3 gün
Son dakika haberleri: Huawei Next Image Awards 2020, katılım tarihinin bitmesine 3 gün kala Huawei akıllı telefon kullanıcılarını, fotoğraf yeteneklerini sergilemeye davet ediyor.
Huawei - 28.7.2020
Teknosa'nın yeni normaldeki ilk mağaza yatırımı Ankara'ya
Ayrıca Huawei P Smart Pro 128 GB Midnight akıllı telefon 900 TL indirimle 2 bin 499 TL'den, Asus Vivobook 15 X505ZA- BQ887T notebook ise bin 100 TL indirimle 3 bin 799 TL'den raflardaki yerini alıyor.
Huawei - 27.7.2020
Huawei CEO'su Guo Ping: "Pandemi, yaşama ve çalışma kültürümüzü şekillendirdi"
Huawei Üst Yöneticisi (CEO) Guo Ping, "Pandemi, yaşama ve çalışma kültürümüzü şekillendirdi ve dünya ekonomisine ağır bir darbe vurdu.
Huawei - 27.7.2020
Huawei MateBook D Serisi ve P Smart S'e özel bayram fırsatları
Huawei P Smart S ile birlikte yeni nesil dizüstü bilgisayarları MateBook D 15 ve D 14, Kurban Bayramı süresince indirimli fiyatlarıyla tüketicilere sunuluyor.
Huawei - 26.7.2020
ABD'den Çinli teknoloji şirketi Huawei'nin bazı çalışanlarına vize yasağı
NEW ABD Dışişleri Bakanlığı, Çinli teknoloji şirketi Huawei'nin bazı çalışanlarına vize yasağı getirdi.
Huawei - 24.7.2020
Huawei MateBook D Serisi'ne özel indirim fırsatları
Huawei'nin yeni nesil dizüstü bilgisayarları MateBook D 15 ve D 14 kampanya süresince indirimli fiyatlarıyla tüketicilere sunuluyor.
Huawei - 24.7.2020
Teknosa'dan "bayram kampanyası"
İletişimin en yoğun olduğu bayram dönemi için OPPO Reno 3 128GB akıllı telefon 4 bin 199 TL'den, Xiomi Redmi Note 8 128GB akıllı telefon ise 2 bin 599 TL'den satışa sunuluyor. Huawei P Smart S 4-128GB akıllı telefonu 3.
Huawei - 24.7.2020
ABD Dışişleri Bakanı: "Çin'in Houston Başkonsolosluğu casusluk merkezi olarak kullanılıyordu"
Çin ile yapılan iş birliğinin diğerlerine benzemediğini söyleyen Pompeo, "Buna en iyi örnek Huawei.
Huawei - 23.7.2020
Ünlü markalara "Uygurların zorla çalıştırıldığı fabrikaları tedarik zincirinden çıkarma" çağrısı
ABD, 20 Çinli kuruluş ve şirketi yaptırım listesine almıştı Merkezi Avustralya'da bulunan düşünce kuruluşu Avustralya Stratejik Politika Enstitüsü (ASPI) tarafından yayımlanan rapor, 2017-2019 yıllarında bir kısmı doğrudan toplama kamplarından alınan Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nden 80 binden fazla Uygur Türkü'nün, aralarında Nike, Apple, BMW, Gap, Huawei ve Dell'in bulunduğu 83 tanınmış markanın tedarik zinciri olduğu ileri sürülen fabrikalara zorla gönderildiğini ortaya koymuştu.
Huawei - 23.7.2020
Daralan Çin ekonomisi dünya için ne anlama geliyor?
Çin'in büyümesi önündeki engeller Kovid-19, ABD-Çin gerilimleri, ekonominin yeniden yapılandırılması çalışmaları ve Çin'in karşı karşıya olduğu finansal risk ve belirsizlikler olarak sıralanıyor. Kovid-19 salgını öncesinde ABD ile ilişkilerinde iyileşme görülmüş ve anlaşmanın ilk fazı imzalanmışken, pandemi sürecinde ilişkiler tekrar gerildi. ABD'nin Çinli telekomünikasyon şirketleri Huawei ve Zhongxing'i (ZTE) ulusal güvenliğe tehdit olarak belirlemesi ve ABD'li operatörlerin Huawei ve ZTE'den ekipman alımını yasaklaması, bunlara ek olarak İngiltere, Fransa ve Almanya'nın Hong Kong Ulusal Güvenlik Kanunu konusunda verdiği tepkiler Çin için uluslararası arenada sorun teşkil ediyor.
Huawei - 22.7.2020
"En iyi müşteri deneyimi sunan cep telefonu markası" Huawei oldu
Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, "Şikayetvar.com" kullanıcılarının marka deneyimlerini analiz ederek oluşturduğu istatistiklere göre, cep telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka oldu.
Huawei - 21.7.2020
ABD, "önlenebilir" Kovid-19 salgınında Çin'i ikiyüzlülükle suçladı
İngiltere'yi Çin firması Huawei ürünlerini ülkenin 5G altyapısında kullanma kararından vazgeçmesini "ilkeli bir yanıt" olarak niteleyen Pompeo, Başbakan Boris Johnson'ın İngiltere halkı için "en iyi olana" karar verdiğini söyledi.
Huawei - 21.7.2020
İngiltere Başbakanı Johnson ve ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Çin ve Orta Doğu'yu görüştü
İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Çin'in Hong Kong ve Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki eylemleri, İran'daki durum ve Orta Doğu barış süreci ile serbest ticaret anlaşması konularını görüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Huawei Haberleri | Huawei Haber - Haberler - Sayfa 2 - Huawei haberleri, son dakika huawei haber ve gelişmeleri burada. ABD'nin TikTok ve WeChat'i yasaklamasının ardından Çin'den güvenilmez şirket ve kişiler hamlesi geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:20:39. #1.15#
title