Hozat Haberleri

Hozat haber, Hozat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hozat - 04.09.2020
Son dakika haber | Tunceli'de otelde ölü bulunan hakimin silahıyla kazara vurularak yaşamını yitirdiği belirlendi
Tunceli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Hozat Adliyesinde görevli Asliye Ceza Hakimi Erkin Özen'in kendisine ait tabancayla kazara vurulması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
Hozat - 04.09.2020
Otel odasında ölü bulunan hakimin ölüm nedeni belli oldu
Tunceli'nin Hozat ilçesinde otel odasında ölü bulunan hakimin, şarjörü takılı olmayan tabancasını doldur boşalt yaparken silahın kazara ateş alması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.
Hozat - 03.09.2020
Tunceli'de hakim, kaldığı otel odasında intihar etti
TUNCELİ'nin Hozat ilçesinde görevli hakim Erkin Özen, kaldığı otel odasında tabancayla kendisin vurarak yaşamına son verdi.
Hozat - 03.09.2020
Son dakika 3. sayfa: Tunceli'de bir hakim kaldığı otel odasında ölü bulundu
Son dakika haberi: Tunceli'nin Hozat İlçesi'nde bir hakim kaldığı otel odasında ölü olarak bulunurken, intihar üzerine durulduğu bildirildi.
Hozat - 26.08.2020
AK Parti Tunceli'de sosyal destek ekipleri oluşturdu
Kent merkezi ve ilçelerde yardıma muhtaç vatandaşlara ulaşmak için sosyal destek ekipleri oluşturulduğu aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ekiplerimiz kıymetli büyüklerimiz, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız ve engelli bireylerimiz başta olmak üzere yöre insanımızın talep ve önerileri doğrultusunda hareket edecektir. Ekiplerimiz merkez ve Hozat ilçesinde hane ziyaretleri ile çocuklara yönelik etkinlikler, Pülümür'de yaşlı vatandaşların evlerinin temizlenmesi, Ovacık ilçesinde de sokak hayvanlarına yönelik farkındalık çalışmaları yapmışlardır.
Hozat - 14.08.2020
Tunceli Valiliği'nden 'İşsizsen gel bakalım, seni bekliyor tarım' projesi
Konuyla ilgili Tunceli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada 'İşsizsen gel bakalım, seni bekliyor tarım' projesi ile ilgili şu bilgilere yer verildi:   "Tunceli Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 2019 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında hazırlanan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından destek almaya hak kazanan ancak Covid-19 pandemisi nedeniyle faaliyetlerine başlanamayan 'İşsizsen Gel Bakalım, Seni Bekliyor Tarım' projesi 24.08.2020 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlayacaktır. Proje ile İlimiz Merkez ve merkeze bağlı 7 ilçede yaşayan 18-45 yaş aralığında işsiz ve dezavantajlı konumdaki 160 kişiye Seracılık, Ceviz Yetiştiriciliği, Arıcılık ve Organik Kuru Fasulye ve Nohut Yetiştiriciliği konularında teorik ve uygulamalı eğitimler vermek ve eğitimler sonunda ayni destek sağlamak suretiyle, bu kişilerin tarım sektöründe istihdam edilmeleri amaçlanmıştır. Bu amaç doğrultusunda; Merkez ve Mazgirt İlçelerinde toplam 40 kişiye Ceviz Yetiştiriciliği, Pertek ve Çemişgezek İlçelerinde toplam 40 kişiye Seracılık, Nazımiye ve Pülümür İlçelerinde toplam 40 kişiye Arıcılık, Ovacık ve Hozat İlçelerinde toplam 40 kişiye Organik Kuru Fasulye ve Nohut Yetiştiriciliği eğitimi verilecektir.
Hozat - 06.08.2020
Son dakika haberi... Tunceli'de AK Parti'nin kongre süreci
Gelen son dakika haberine göre AK Parti'nin 7. Olağan Kongreleri kapsamında Tunceli'de hafta sonu Nazımiye, Mazgirt, Hozat ve Çemişgezek ilçelerinde açık havada yapılacağı bildirildi.
Hozat - 24.07.2020
İmamoğlu ve Soyer'den babasını kaybeden Taşdelen'e taziye ziyareti
Öte yandan, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu ile Tunceli'nin Hozat, Ovacık, Nazimiye, Pülümür ve Pertek belediye başkanları Taşdelen'e taziye ziyaretinde bulundu.
Hozat - 16.07.2020
Tunceli'de bir köyde karantina 14 gün daha uzatıldı
Hozat Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada," İlçemize bağlı Altınçevre Köyündeki karantina uygulamasının bitiş tarihinden itibaren 15.
Hozat - 14.07.2020
Tunceli'de 29 bölge "geçici özel güvenlik bölgesi" ilan edildi
Uygulamanın kentteki bazı alanlar için geçerli olduğunun belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "2565 Sayılı Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu'nun 32/A maddesi gereğince, 30 Haziran 2020 tarihli ve 2709 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Tunceli merkez, Ovacık, Pülümür, Hozat ve Nazımiye ilçeleri sınırlarındaki 29 ayrı bölge, 15 Temmuz ile 31 Aralık tarihleri arasında özel güvenlik bölgesi ilan edilmiştir.
Hozat - 14.07.2020
Tunceli'de 29 bölge 6 aylığına geçici özel güvenlik bölgesi ilan edildi
Koordinatları da paylaşılan geçici özel güvenlik bölgelerinin merkeze bağlı Bali Deresi, Kutu Deresi, Baylık Köyü Bölgesi, Çığırlı Yaylası Bölgesi, Karameşe Bölgesi, Tapan Tepe Bölgesi, Kurutlu Mahallesi Bölgesi, Vezgür Tepe Bölgesi, Yakacık Mahallesi Bölgesi, Hozat ilçesine bağlı Ali Boğazı Bölgesi, Kıran Deresi Bölgesi, Beyazdağ Bölgesi, Ovacık ilçesine bağlı Eroğlu Mahallesi Bölgesi, Balkayalar Bölgesi, Gayretbaba Bölgesi, Gölanyaylası Bölgesi, Mahmutkömü Tepe Bölgesi, Aslıca Köyü Bölgesi, Eroğlu Mahallesi Bölgesi, Sincikdağı Tepe Bölgesi, Doğanca Mahallesi Aktaş Deresi Bölgesi, Kınıkan Tepe Bölgesi, Eğerci Mahallesi Bölgesi, Karadere Bölgesi, Maden Deresi Bölgesi, Nazımiye ilçesine bağlı Hanköy Mahallesi Bölgesi, Dokuzkayalar Bölgesi, Tavuklu Mahallesi Doğantaş Köyü Bölgesi ve Pülümür ilçesine bağlı Kızılmescit ve Altınhüseyin Köyü bölgesi olduğu belirtildi.
Hozat - 02.07.2020
Tunceli'de vaka sayısı artınca Valilik uyarı yaptı
KOCAELİ'den memleketi Tunceli merkeze bağlı Burmageçit köyüne gelen bir kadın, yıllar önce ölen annesi için dua okutturup, komşularına yemek ikram etti. Ardından rahatsızlanan kadının yapılan koronavirüs testi pozitif çıkınca duaya katılanlar arasında yapılan filyasyon çalışmasında 3 kişide daha virüs tespit edildi. Ayrıca Hozat ilçesine bağlı Altınçevre köyüne yurt dışından ve testi pozitif çıkan 2 kişinin 14 günlük karantina sürecini evde geçirmeyip birçok kişi ile temas etmesi sonucu Valilik, 2 köyde karantina uygulaması kararı aldı.
Hozat - 01.07.2020
Son dakika haberleri! Tunceli'de 29 bölge "geçici özel güvenlik bölgesi" ilan edildi
Bu kapsamda kentteki bazı alanların "geçici özel güvenlik bölgesi" ilan edildiği duyurulan açıklamada, şu bilgiler aktarıldı: "Terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonlar nedeniyle halkın can ve mal güvenliğinin korunması bakımından girilmesinde sakınca bulunan Tunceli merkez, Ovacık, Pülümür, Hozat ve Nazımiye ilçeleri sınırlarındaki 29 ayrı bölge, 1 ile 15 Temmuz tarihleri arasında özel güvenlik bölgesi ilan edilmiştir.
Hozat - 27.06.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun tedavisi evinde sürdürülecek
Maçoğlu ile temaslı oldukları gerekçesiyle karantina sürecini evlerinde sürdüren Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ve Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün sağlık durumunda bir sıkıntı olmadığı, Maçoğlu'nun eşi ve kızının da tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hozat Haber, Hozat Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Hozat haber sayfamızda Hozat haberleri okuyabilir, Hozat son dakika haberleri ve güncel Hozat gelişmelerini görebilirsiniz. Tunceli genelinde 225 güvenlik korucusu alımı yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 16:22:10. #1.15#

title