Hotpoint-Ariston'da Kampanya

Hotpoint-Ariston'da Kampanya

Hotpoint-Ariston'dan 4 - 5 Mart Tarihlerine Özel Şok Fiyat Kampanyası

Hotpoint-Ariston'da Kampanya

Hotpoint-Ariston, iki güne özel uyguladığı çok avantajlı fiyat kampanyalarıyla tüketicinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gerçek fiyatı 1.399 TL olan LKF 720 TK/HA model bulaşık makinesi 4 - 5 Mart tarihlerinde yalnızca 749 TL'den satışa sunuluyor.

Hotpoint-Ariston'un iki güne özel kampanyası sayesinde LKF 720 TK/HA model bulaşık makinesini 4 - 5 Mart tarihlerinde 1.399 TL yerine 749 TL'ye satın almak mümkün. A enerji sınıfına ait ve 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahip LKF TK/HA 720 model bulaşık makinelerinin kuvvetli yıkama, normal yıkama, ekonomik yıkama, hızlı yıkama, kristal yıkama, duşlama ve günlük yıkama gibi yedi farklı çeşit yıkama programı bulunuyor.

Dinamik kurutma sistemi ve Aquastop su taşma emniyet sistemiyle geliştirilmiş bulaşık makinelerinde yıkama aşamalarını gösteren ışıklı ledler, tuz ve parlatıcı göstergesi, zaman erteleme gibi ilave özellikler de mevcut. Yarım yük opsiyonuyla cebinizi de düşünen LKF 720 TK/HA model bulaşık makinesini, yalnızca 749 TL'den satışa sunulacağı 4 - 5 Mart tarihlerinde sakın kaçırmayın.