Hoş Geldin Bebek Projesi - Haberler
Haberi Paylaş

Hoş Geldin Bebek Projesi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Hoş Geldin Bebek Projesi

TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yeni doğan bebeklerin ailelerinin sevinçlerine ortak olmak amacıyla belediye tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ailelere yapılan ziyaretlerin devam ettiği bildirildi.

TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde yeni doğan bebeklerin ailelerinin sevinçlerine ortak olmak amacıyla belediye tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ailelere yapılan ziyaretlerin devam ettiği bildirildi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri, Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında yapılan bütün ziyaretlerde, bebeklerin sağlık durumlarıyla ilgili bilgiler alıp, ailelerin mutluluklarına ortak olduktan sonra, bebeklere yönelik hazırlanan hediye paketlerini ailelere veriyor.

Bu ziyaretler dahilinde ailelerin evlerine giderek Bedia ve Hüseyin Akgül çiftinin dünyaya gelen bebekleri Belinay Funda, Fatma ve Ahmet Meriç Şahin çiftinin bebekleri Ayaz, Vildan ve Gürhan Yavuz çiftinin bebekleri Tuğra Aybars, Berrin ve Hasan Özden çiftinin bebekleri Sudenaz, Elvan ve Mehmet Tunç çiftinin bebekleri Burak, Fatma ve Cumhur Şimşek çiftinin bebekleri Dilanas ile Fatma ve Abdurrahman Şiner çiftinin bebekleri Beren'i ziyaret eden Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, ailelerin mutluluklarına ortak oldu. Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un da selamlarını iletip dünyaya gelen bebeklerin hayırlı olmasını dileyerek, ailelerden çocuklarının sağlık durumları hakkında bilgiler aldılar ve ailelerin sevinçlerine ortak olduktan sonra bebeklere yönelik hazırlanan hediye paketlerini ailelere takdim etti. - TEKİRDAĞ

Hoş Geldin Bebek Projesi

Hoş Geldin Bebek Projesi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title