Hollywood'un Tercihi: Buzlu Selülit

Hollywood'un Tercihi: Buzlu Selülit
Bültenler - Haberler | Kadın

Angelina Jolie ve Hollywood ünlülerinin tercihi buzlu selülit tedavisi, Unnado üyelerine özel satışa sunuluyor!

Unnado kalite ve güvencesiyle satışa sunulan, başta Angelina Jolie olmak üzere Hollywood Yıldızları tarafından kullanılan Buzlu Selülit Tedavisi, şimdi evlerde ve sadece 6 dakikada!

Saver Frozen Cellulite Therapy sayesinde selülit kadınların korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Bilimsel araştırmalara göre hareketsiz ve dengesiz beslenen kadınlarda güzellik sorunundan ziyade ciddi bir sağlık sorunu olan selülit, aslında bir dolaşım sorununun habercisi olarak biliniyor. Saver Frozen Selülit Terapi, içeriğinde bulunan doğal çam kabuğu, beyaz hardal, duvar sarmaşığı ve aloe vera özleriyle doku bozukluğunun giderilmesine yardımcı oluyor. Selülitlerin yok olmasına yardımcı olmanın yanı sıra bu özler cildin sarkmasını engelliyor, bölgesel incelmeye katkı sağlıyor, yıpranmış cildi onarıyor ve romatizma ağrılarına da iyi gelebiliyor. Saver Frozen'un hammadde ve tüm içeriği Almanya'dan ithal edilerek Türk kozmetik kodeksine uygun olarak ve Sağlık Bakanlığı onayı ile Türkiye'de üretilmektedir.

Kullanmadan 12 saat önce derin dondurucuya dikey bir şekilde konulan Saver Frozen Selülit Terapi, içinden çıkan özel eldiven yardımıyla 6 dakika boyunca sorunlu bölgeye saat yönünde dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanıyor.

Pratik kullanımı ve etkin içeriği ile eczanelerde ve güzellik merkezlerinde yoğun ilgi gören Saver Frozen Selülit Terapi, Türk kadınlarının gözdesi olmaya aday! Şimdi internette unnado.com üyelerini pürüzsüz bacaklara sahip olmaya davet ediyor.

Hollywood'un Tercihi: Buzlu Selülit
Hollywood'un Tercihi: Buzlu Selülit

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title