Hollywood'u İstanbul'a Taşıdılar

Hollywood'u İstanbul'a Taşıdılar

Hollywood Yıldızlarının Kıyafetleri Görücüye Çıktı. Rocky Balboa'dan Fight Club'a, Matrix'ten Forrest Gump'a, Saw'dan Godfather'a Unutulmaz Hollywood Filmlerinde Kullanılan Orijinal Sertifikalı Kostüm ve Aksesuarlar, Meydan Alışveriş Merkezi'nde Sergileniyor.

Hollywood'u İstanbul'a Taşıdılar

Hollywood yıldızlarının kıyafetleri görücüye çıktı. Rocky Balboa'dan Fight Club'a, Matrix'ten Forrest Gump'a, Saw'dan Godfather'a unutulmaz Hollywood filmlerinde kullanılan orijinal sertifikalı kostüm ve aksesuarlar, Meydan Alışveriş Merkezi'nde sergileniyor.

İstanbul Ümraniye'deki Meydan Alışveriş Merkezi, müşterileri için ilginç bir etkinliğe imza atarak, Hollywood dünyasının en seçkin ve en popüler filmlerinde kullanılan orijinal 55 parça kostüm ve aksesuarı sergiliyor. Aralarında Brad Pitt'in Fight Club filminde giydiği yeşil kürk mont ile kırmızı deri ceketin, Keanu Reeves'in Matrix Trilogy'de giydiği siyah montun ve Saw filminde kullanılan kayıt cihazının da bulunduğu bu çarpıcı koleksiyon, dünyada ilk kez İstanbul'da sergileniyor. Alışveriş merkezine gelen vatandaşlar, birbirinden ilginç kıyafetleri ilgiyle incelerken, ekranlarda ise kostümün kullanıldığı filmi izleme imkanı buluyor.

20 Mayıs-1 Haziran 2008 tarihleri arasında Meydan Alışveriş Merkezi'nde gezilebilecek olan serginin, 5-11 Haziran tarihleri arasında Gaziantep, 13-22 Haziran tarihleri arasında Adana, 25 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Konya, 3-13 Temmuz tarihleri arasında Ankara Antares Alışveriş Merkezi'nde, 16-20 Temmuz'da ise Kartal M1 Merkez Alışveriş Merkezi'nde yer alacağı açıklandı.

(FA-ME-CC-Y)