Hollywood'dan Teklif Aldı

Hollywood'dan Teklif Aldı

Başrol Oynadığı 'İki Süper Film Birden' Filmiyle Adını Duyuran Tim Seyfi, Şimdi de Hollywood'da Rol Almaya Hazırlanıyor.

Hollywood'dan Teklif Aldı

BAŞROL OYNADIĞI 'İKİ SÜPER FİLM BİRDEN' FİLMİYLE ADINI DUYURAN TİM SEYFİ, ŞİMDİ DE HOLLYWOOD'DA ROL ALMAYA HAZIRLANIYOR.

Adını ilk kez geçtiğimiz yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne katıldığı 'İki Süper Film Birden'deki başrolüyle duyuran Tim Seyfi; şimdi büyük bir Hollywood prodüksiyonunda rol almaya hazırlanıyor. Almanya'da doğup büyüyen Türk asıllı oyuncu Tim Seyfi, bugüne kadar birçok filmde rol aldı. Geçtiğimiz hafta da sinemanın kült filmlerinden Matrix serisinin yönetmenleri Wachowski kardeşler ile Berlin'de bir görüşme yapan Seyfi, sürpriz bir teklifle karşılaştı. Matrix ile sinema dünyasının en önemli yönetmenleri arasına giren Wachowski'ler; yeni projeleri 'Speed Racer' için Tim'e teklifte bulundu.

PRENSİPTE ANLAŞTI

Başrollerinde Susan Sarandon ve John Goodman gibi ünlü oyuncuların bulunduğu filmde, Seyfi'ye önemli yan rollerden biri teklif edildi. 60'lı yılların önemli çizgi roman serilerinden biri olan 'Speed Racer'da 25 yaşlarında hız ve gösteriş meraklısı bir genci canlandıracak olan Seyfi, ünlü yönetmenlerle prensipte anlaştı. Çekimleri Berlin'de gerçekleştirilecek olan filmin gösterim tarihinin 9 Mayıs 2008 olacağı belirtiliyor. Filmin önemli özelliklerinden biri de Wachowski kardeşlerin Matrix serisinden sonra çektikleri ilk film olması. İkili, en son V-for Vendetta filminin senaryosunu yazmıştı.

Kaynak: Gecce