Hobi Bahçesi'nin 720 Gramlık Domatesi

Hobi Bahçesi'nin 720 Gramlık Domatesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yaşlılara ve Emeklilere Yönelik Olarak Yaptırılan Beştepeler Hobi Bahçesi Sakinlerinden Burhanettin Akpınar'ın Bahçesinde Yetiştirdiği 720 Gramlık Domates Görenleri Hayrette Düşürüyor.

Hobi Bahçesi'nin 720 Gramlık Domatesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaşlılara ve emeklilere yönelik olarak yaptırılan Beştepeler Hobi Bahçesi sakinlerinden Burhanettin Akpınar'ın bahçesinde yetiştirdiği 720 gramlık domates görenleri hayrette düşürüyor.

Bahçesinde çeşitli sebzeleri yetiştiren Beştepeler Hobi Bahçesi sakinlerinden Burhanettin Akpınar, Büyükşehir Belediyesi'nin yaşlılara ve emeklilere vermiş olduğu imkanlarından yaralandıklarını ifade ederek "Bahçemizde domates, salatalık, biber gibi çeşitli sebzeleri yetiştiriyoruz. Bahçemde yetişen domatesin büyüklüğü dikkatimi çekti. Yapılan tartımda 720 gram geldiğini gördük. Bu da bizi bir hayli şaşırttı. Toprakla uğraşmak, ekim dikim yapmak stresimizi alıyor. Hobi Bahçeleri vasıtasıyla bize bu şansı tanıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye teşekkür ediyorum" diye konuştu.

(SE-MÇ-Y)

07.08.2007 17:59 TSİ