Hizmetçi Kadın Skandal Yarattı!
Haberler » Güncel » Hizmetçi Kadın Skandal Yarattı! - Haber

Hizmetçi Kadın Skandal Yarattı!

Kuveyt'te bir kadın, hizmetçilik yaptığı evde kullanılan yemek tabaklarına idrarını yaparken yakalandı!

Hizmetçi Kadın Skandal Yarattı!

Bu görüntüleri izledikten sonra tanımadığınız hizmetçileri ve çocuk bakıcılarını eve alıp almama konusunu tekrar düşüneceksiniz.

'te hem çocuklarına bakması hem de ev işlerini yapması için tutulan bir kadın, ev sahibinin koyduğu kameralara bakın nasıl yakalandı.

Aslında hizmetçinin nasıl çalıştığından çok çocuklarına nasıl davrandığını merak ettiği için evine kamera yerleştirerek hizmetçiyi takip eden aile kaydedilen görüntüleri izlediğinde gözlerine inanamadı. Bir gün işten dönen aile, gün boyunca hizmetçilerinin ne yaptığına bakarken hizmetçi kadının yemek tabağına idrarını yaptığını gördü ve şok oldu.

Ev sahibesi görüntüleri kopyalayıp hizmetçiyi de yanına alarak hizmetçiyi temin ettiği ofise gitti. Yetkililere olayı anlattıktan sonra, ofis görevlileri kendisinden ofise ve hizmetçiye verdiği tüm paraların karşılığında dava açmamayı rica ettiler. Kadın da parasını alıp konuyu kapattı. Ancak videoyu internette yayımlamadan da edemedi.

Bu arada Kuveyt Genel Göç İdaresi başkanı haberi alınca ofis görevlilerini çağırdı fakat dava açılmadığı için o hizmetçinin sadece ülkeye girişini yasaklamakla yetindi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler