Hizmet İçin CHP'deyiz

İstanbul'da CHP'nin Çarşaf Açılımıyla Öne Çıkan Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ercan Karabayır, Dün Basın Toplantısı Düzenledi.

Hizmet İçin CHP'deyiz
07.02.2009 02:16 | Son Güncelleme: 07.02.2009 02:16

İstanbul’da CHP’nin çarşaf açılımıyla öne çıkan Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ercan Karabayır, dün basın toplantısı düzenledi.

Karabayır, Eyüp Belediye Başkan aday adayı Emin Atmaca’nın aksine, yanındaki çarşaflı ve türbanlı partililerle, "Gerçek burada, inançlı insanlar hala CHP’de" dedi. Karabayır "CHP, bizleri eşimiz, annemiz ve kızlarımızın başörtüleriyle kabul etti. Toplumu geren ve bölen türban sorununu ancak ve ancak bu işi suistimal etmeyen CHP çözecektir" diye konuştu. Deniz Baykal’ın 17 Kasım’daki törende CHP rozeti taktığı Ercan Karabayır’ın ablası Leman Karabayır ve yengesi Bedeviye Karabayır da toplantıya katılarak "CHP’ye inandığımız için buradayız" dedi.

CHP Gurup Başkanvekili Kemal Anadol ve Hakkı Suha Okay başkanlığında 43 milletvekili, Kur’an kursu açılımını gündeme getiren Sefa Sirmen’e destek ziyaretinde bulundu.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title