Hızına Yetişmek İmkansız!

Hızına Yetişmek İmkansız!

Dünyanın En Çok Tanınan İlüzyonistlerinden Crıss Angel Yaptığı Gösterilerin Yanında Çapkınlığı ile de Adından Söz Ettiriyor

Hızına Yetişmek İmkansız!

DÜNYANIN EN ÇOK TANINAN İLÜZYONİSTLERİNDEN CRISS ANGEL YAPTIĞI GÖSTERİLERİN YANINDA ÇAPKINLIĞI İLE DE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Dünyanın en büyük illüzyonistlerinden Criss Angel, yaptığı şovları dışında yaşadığı aşklarla da dünya magazininin peşinde koştuğu isimlerden olmayı başarıyor. Ünlü illüzyonist öyle isimlerle aşk yaşıyor ki magazincilerin peşinden koşmaması mümkün değil.

Uzun bir süre önce Cameron Diaz'la beraber olan Angel, isminden oldukça fazla söz ettirmişti. Uzun ömürlü olmayan bu ilişki sonrası "Criss reklamını yapıyor" söylentileri çıkmaya başladığı sıralarda birden bire Paris Hilton'la gecelerde boy gösteren yakışıklı illüzyonist bu çekiciliğinin bir tesadüf olmadığını gösterdi.

Seksi star Paris Hilton'la oldukça samimi resimleri piyasaya çıkan Criss, durumundan bir hayli memnundu. Hilton'un her ilişkisinde olduğu gibi bu ilişki de kısa sürmüştü ve ikili ayrılmıştı.

Son günlerde ismi pek duyulmayan Criss Angel, birkaç gün önce dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'la bir gecce kulübünden çıkarken görüntülendi. Britney Spears'ın eski eşi Kevin Federline ile yakın arkadaş olan Angel'in yeni sevgilisinin Britney olduğu iddia ediliyor.

Dünyanın en ünlü starlarıyla beraber olan yakışıklı illüzyonistin Britney'le yaşadığı ilişkinin ne kadar süreceği ise merak konusu olmaya başladı.

Kaynak: Gecce