Hırvatistan-Türkiye Maçı Başladı

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final Mücadelesinde Hırvatistan ile Türkiye Viyana'da Karşı Karşıya Geliyor. Zorlu Maç İtalyan Hakem Roberto Rosetti Düdüğü ile Başladı.

Hırvatistan-Türkiye Maçı Başladı

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final mücadelesinde Hırvatistan ile Türkiye Viyana'da karşı karşıya geliyor. Zorlu maç İtalyan hakem Roberto Rosetti düdüğü ile başladı.

Zorlu maçı Başbakan Recep tayyip Erdoğan'da izlemek için Trabzon'dan Avusturya'nın başkenti Viyana'ya geldi. Zorlu maçı Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Süper Lig kulüpleri başkanları ile çok sayıda sanat, siyaset dünyasından isimde karşılaşmayı Ernst Happel Stadı'nda izliyor.

Maçın hakemleri ve takım kadroları şöyle:

"STAT: Ernst Happel HAKEMLER: Roberto Rosetti, Alessandro Griselli, Paolo Calcagno (Hırvatistan) HIRVATİSTAN: Pletikosa, Corluka, Robert Kovac, Simunic, Pranjic, Srna, Niko Kovac, Modric, Rakitic, Kranjcar, Olic TEKNİK DİREKTÖR: Slaven Bilic TÜRKİYE: Rüştü, Sabri, Emre Aşık, Gökhan Zan, Hakan Balta, Mehmet Topal, Kazım, Hamit Altıntop, Arta, Tuncay, Nihat TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim" (MFS-MFS-S)