Hırsızını Youtube ile Yakalattı - Haberler
Haberi Paylaş

Hırsızını Youtube ile Yakalattı

Demirören Haber Ajansı - Dünya
Hırsızını Youtube ile Yakalattı

İsviçre'nin Aarau Kantonu'ndaki Buchs'ta Bulunan "Big Point" Lokantasının Sahibi Rizeli Eyüp Kesti, İnternet Video Platformu "Youtube"a Koyduğu Güvenlik Kamerası Görüntüleri ile Dükkanını Soyan Hırsızı Yakalatınca "Kahraman" İlan Edildi.

İsviçre’nin Aarau Kantonu’ndaki Buchs’ta bulunan "Big Point" lokantasının sahibi Rizeli Eyüp Kesti, internet video platformu "YouTube"a koyduğu güvenlik kamerası görüntüleri ile dükkanını soyan hırsızı yakalatınca "kahraman" ilan edildi.

12 Ocak’ta kasayı boşaltan hırsız 1300 Frank ile kaçmış, Eyüp Kesti de soygun görüntülerini YouTube’a koymuştu. 4 yıldır işlettiği "Big Point" lokantasının ön kapı, arka kapı, mutfak ve dükkanın önünü gösteren dört güvenlik kamerası bulunduğunu belirten Eyüp Kesti, bir süre önce kasanın üzerine bir güvenlik kamerası daha yerleştirdiğini söyledi. Kesti "Anlaşılan hırsız bu kameradan habersiz. Bir ara yukarıya bakıyor. Bu görüntü sayesinde yakalandı" diye konuştu. Başka bir dükkan sahibinin polisi aradığını ve "İnternette gördüğüm hırsız şu an bizim burda ve kahve içiyor" dediğini kaydeden Kesti şöyle devam etti: "45 yaşındaki sabıkalı İsviçre’li yakalandı ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı."

Demirören Haber Ajansı - Dünya

, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title