Hipokrat Haberleri

Hipokrat haber, Hipokrat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hipokrat - 14.03.2014
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Edirne'de
Hekimliğin insanlık tarihinin en kutsal, en anlamlı ve en değerli mesleklerinin başında geldiğini ifade eden Müezzinoğlu, şöyle konuştu: "Hipokratın, hekimlik yemini.
Hipokrat - 21.02.2014
Doktorlar Hakkında Açılan Davaya Tepki
Oda toplantı salonunda basın açıklaması yapan Eskişehir Tabip Odası Başkanı Dr. Bülent Nazım Yılmaz, "Gezi Parkı olayları süresince tüm yurda yayılan gösterilerde tabip odalarımız ve meslektaşlarımız, hekimliğin evrensel ilkeleri ve ettikleri Hipokrat andına bağlı kalarak binlerce vatandaşımıza ilk yardımda bulunmuşlar ve tedavi etmişlerdir.
Hipokrat - 27.12.2013
Çü Tıp Fakültesi'nde Akademik Kurul Toplantısı
ÇÜ Hipokrat konferans salonunda yapılan toplantının ardından, yıl içerisinde çeşitli alanlarda ve yerlerden ödül alan profesör, doçent, yardımcı doçent, doçent, doktor, öğretim görevlisi, uzman doktor ve asistan doktorlara törenle başarı sertifikası verildi.
Hipokrat - 26.12.2013
Hastanedeki Çocuklara Yeni Yıl Kutlaması
ÇÜ Hipokrat Konferans Salonu'ndaki etkinlikte çocuklar, canlı müzik eşliğinde eğlendi.
Hipokrat - 06.12.2013
Ses'ten Tam Gün Yasası Tepkisi
Yıldırım, "Sağlık alanı sürekli değiştirilen düzenlemeler ve getirilen torba yasalarla alt üst ediliyor. Her yeni düzenleme bir öncekiyle yarışırcasına hekimlik başta olmak üzere sağlık mesleklerinin özüne zarar veriyor, yurttaşların ücretsiz, nitelikli sağlık hizmeti almasını olanaksız hale getiriyor" dediği açıklamasında şu ifadelerde bulundu: "Şimdi bir torbayı daha evirip çevirip önümüze koyup, hekimliği doğduğu topraklara gömmeye çalışıyorlar. İstanköy'lü Hipokrat'ı, Bergamalı Galenos'u bu topraklardan kazıma gayreti içindeler.
Hipokrat - 21.11.2013
Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Kursu
Çukurova Üniversitesi'nde (ÇÜ) çocuk ölümlerinin önüne geçilebilmesi amacıyla "Çocuklarda ileri yaşam desteği" kursu düzenlendi.  ÇÜ Balcalı Hastanesi, Hipokrat Toplantı Salonunda düzenlenen ve hastanenin Başhekim Yardımcısı ve Çocuk Yoğun Bakım Uzmanı Prof.
Hipokrat - 12.11.2013
Çü'de "Hemşirelik Esasları" Çalıştayı
Çukurova Üniversitesinden (ÇÜ) yapılan açıklamaya göre, çalıştay, ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Hipokrat Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hipokrat Haberleri | Hipokrat Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Hipokrat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hipokrat kimdir, hayatı ve biyografisi. Hasta Çocuklara 23 Nisan Eğlencesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 05:16:26. #1.16#

title