Hillary Clinton: Başkan Seçilirsem UFO'yla İlgili Gerçeği Açıklayacağım

Hillary Clinton: Başkan Seçilirsem UFO'yla İlgili Gerçeği Açıklayacağım

Haberler.com - Haberler | Dünya

Demokrat Parti'nin başkan aday adaylarından Hillary Clinton, "başkan seçilirsem UFO'larla ilgili gerçeği açıklayacağım. Belki 51. Bölge'ye bir görev gücü gönderebiliriz." dedi.

Demokrat Parti'nin başkan aday adaylarından Hillary Clinton, "başkan seçilirsem UFO'larla ilgili gerçekleri açıklayacağım" dedi.

"UFO'YLA İLGİLİ GERÇEĞİ AÇIKLAYACAĞIM"

Komplo teorisyenlerinin beklediği an geldi. Başkan seçilmesi durumunda UFO'yla ilgili gerçeği açıklamaya söz verdi.

"ETRAFLICA İNCELENECEK"

Clinton, UFO komplolarının "etraflıca inceleneceğini" söyledi. Başkan seçilmesi durumunda bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan 51. Bölge'ye dair gerçekleri açıklayacağını da sözlerine ekledi.

1997'de kurulan Amerikan şirketi Harris Interactive'in yaptırdığı bir araştırmaya göre Amerikalıların yaklaşık yüzde 77'i uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğine dair bir kanıt olduğu kanaatinde. Komplo teoricileri, Amerikan hükümetinin uzaylılarla irtibata geçtiğini ama bunu on yıllar boyunca sakladığı düşüncesinde.

"AMERİKALILAR, GERÇEKLE BAŞ EDEBİLİR"

Clinton'ın kampanyalarını yürüten John Podesta, "Amerikalılar, gerçekle baş edebilir" diyerek UFO'lara dair dosyaların açıklanmasını istedi.

Clinton, "Bu konuda bilgi alacağız. Belki 51. Bölge'ye bir görev gücü gönderebiliriz." dedi.

Kaynak: Metro.co.uk, Rob Waugh.


Haber Yorumları (30)
TURKEY: BENCE MANTIKLI VE ĞÜZEL VİR VAAT EVET AMERİKALILAR BİR TAKIM TEKNOLOJİDE İLERİ OLMARI ZEKİ OLMARINDAN KAYNAKLANMIYOR ONLARA YARDIM EDEN BİRİLERİ VAR ANLAŞMA İÇİNDE OLDUKLARI BİRİLERİ OLABİLİR BENCE ĞÜZEL BİR AÇIKLAMA
NAZLI: önce obama sonra hillary bence olumlu öbürlerinden iyidir
NEMON: ayzınahır arastırın hları onamı ozenmıs
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title